en dan lees ik nog veel mee haha ik open echt haast nooit zelf een topic. Maar ik vind de clubjes leuk daar klets ik graag mee en dan gaat het hard. moet wel zeggen dat veel mensen ook op fb zitten en daar een clubje hebben opgericht dus kletsen er steeds minder mensen mee jammer!! Maar sommige hebben er idd nog veel meer haha die ga ik nooit meer inhalen hihi
Weet ik. En daarnaast nog 3 kinderen, hh en 30 uur in de week werken. Maar wat Ninja net zei we hebben een heel gezellig kletstopic maar daar is het nu ook niet meer zo druk als voorheen.
Van harte hoor Dames, met jullie jubileums! Ik dacht eigenlijk dat de berichten die je in een clubje plaatst niet mee tellen. Maar dan heb ik me vergist?
Ben wel benieuwd wat ik had gehad als ik mijn oude account had gehad hahahahah Maar gefeliciteerd hoor Ts