Juni 2012 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Mama-in-love, 4 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    D van D.amian ;)

    Babyfoon: whaha heb me hier rot gelachen 3jaar geleden. Hubby hoorde dus ook een vrouw door de babyfoon dus rende als een debiel naar boven want hij dacht serieus dat er iemand in D zn kamer stond;) Toen dat niet t geval was (DUH!) dacht ie dat t een spook ofzo was. hij snapte er helemaal niks van. heb me echt rot gelachen! :D Je kan dus met babyfoon ook ander signaal ontvangen van de babyfoon van de buren ofzo.
    Oplossing: nieuwe babyfoon gekocht! nu hoor je geen stemmen of gruisje meer.

    nou heb wel 10min op mn kont kunnen zitten, C.harlie begint weer te krijzen (en mama begint door te draaien...)
     
  2. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    niet druk maken meid, ze heeft gewoon ff een slaap dagje. hier tegenovergestelde helaas. C.harlie krijst hele dag al alles bij elkaar tenzij ze bij me ligt (AAAHHHHHH!!!!!!) ;)
     
  3. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    *probeert een beetje te ontspannen*
     
  4. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    Lees straks even terug eerst een vraagje

    M had zonet een temp van 40.2, oogt niet ziek, was levendig vandaag heeft gegeten en gedronken

    D heeft gelukkig nergens last van, zonet toch maar even temp gemeten (37.0) dus niets aan de hand. Moet ik me zorgen maken voor D? Stel M krijgt de 5e ziekte is dat gevaarlijk voor D?
     
  5. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    23 jul 2008
    3.642
    322
    83
    @lionne, Jaymee slaapt met warmer weer ook veel meer, is maar weinig wakker dan overdag. Meestal is hij s avonds dan wakkerder.

    *einneh, misschien ff op google kijken wat die zegt? mijn huisarts zei alleen dat als een kindje onder de 1 jaar hij ze altijd dezelfde dag wil zien. hij ziet ze liever 10x teveel dan 1x te weinig!

    @Kylie: gefeliciteerd!!

    Slapen, Jaymee slaapt in een dun slaapzakje en een romper met korte mouwen, en dan voelt hij nog warm aan! Echt een kind van zijn vader, warmtekacheltjes. Overdag heeft hij ook maar weinig kleren aan, vandaag bijvoorbeeld, romper zonder mouw, t shirt, katoene broekje.


    even ego: net met djayson naar de HAP geweest. Hij heeft vanaf vanmorgen 10 uur niet meer geplast (misschien daarvoor ook niet, want hij was op psz en weet nie of ie daar geplast heeft) Hij is nog net niet uitgedroogd. Hij moet vanacht/morgenochtend gaan plassen, zo niet dan terug. Hebben ORS gehad en ibuprofen voor de pijn, die hij samen met met paracetamol mag hebben. Hij ligt nu op bed, ik ben benieuwd
     
  6. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Eef haha originele viezerik!!! ook hier soms tijd zoeken om te douchen...
    ja het gaat hier steeds beter..ben nog niet zelfstandig de deur uit geweest..alleen nog maar uitje naar cb met vriend...en zhuis..hopelijk morgen even samen eruit ook al is het maar wandelen..
    Oeh lekker jij ook een massage..nog even wachten!
    Goed dat je je eigen weg gaat met de voedingen..moet ook niet alles doen wat ze zeggen.

    @ flesvoeding nu met de nieuwe voeding friso comfort laat B er ook vaker 4 uur tussen...en hij krijgt 100 ml.. nu de voeding dikker is doet ie er langer over gelukkig en minder de hik en krampjes..

    @ peek fijn dat gesprek goed ging..ja dacht al dat je depressie had..echt vervelend..goed dat je hulp hebt gezocht..had je nog gekeken voor het boek? Fijn dat de voeding nu god valt!

    @ Lionne goed dat je probeert te ontspannen.. B slaapt hier overdag ook erg veel..is pas in avond actief.. maar altijd als je het niet vertrouwd gewoon hulp zoeken..beter teveel dan te weinig..

    @ babyfoon haha roozjuh wat een verhaal spoken :D
    Roozjuh heel herkenbaar hoor..peuterperiode is gewoon moeilijk..geniet lekker van die twee uurtjes!!
    Dacht ook als juf dat ik wel ongeveer wist hoe het moest..maar kan T soms echt achter behang plakken.. maar gelukkig vandaag was ie erg lief..ik probeer ook meer tijd 1 op 1 met hem te hebben dat helpt ook gelukkig!

    @ Lin balen denk je van ongi af te zijn...niet leuk!!

    @ kylie gefeliciteerd!! Vond het al verdacht die stilte...

    @ hier B heeft nu even huilmomentje..en ik laat papa een keer proberen te troosten...is anders ook wel pittig als ie alleen maar op mijn buik wil liggen...duurt het te lang dan doe ik het wel
     
  7. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ nanni wat zielig voor je grote mannetje! Hoop echt voor je dat ie snel opknapt! Ik hoop dat ie goed slaapt vannacht en morgen een stuk beter is!
     
  8. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Einneh ik weet het niet..zou inderdaad ook even op internet kijken en anders gewoon even bellen met huisarts..
    niet fijn koorts voor je kleintje lijkt me..hou het maar goed in de gaten..maar dat doe je natuurlijk al. Succes! Hopelijk zakt de koorts snel..
     
  9. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    En ja hoor er ligt weer een klein aapje bij mij op de buik...
    Papa is niet zo goed in troosten...helaas
    Maar goed dan maar even lekker knuffelen..hij slaapt alweer
     
  10. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    kylie gefeliciteerd met jens! Ik vond za wel verdacht hoor want dan zitten ze met minder personeel ook 's avonds pakken ze meestal niet door.
    Maar wel lang bezig geweest dan van smorgens tot savonds. kom maar lekker bij hoor.

    hier: het is echt mn ongi heb inmiddels meer bloedverlies en ook de bekende buikpijn. Balen hoor want dat had ik nou echt niet gemist.
    ja hier ook n knip gehad maar ook tampons doen zeer. is dat normaal 5 weken na een knip?
     
  11. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    29 nov 2011
    1.062
    1
    0
    Drenthe
    Zelfde hier :D
     
  12. moielle

    moielle Fanatiek lid

    7 okt 2011
    1.377
    473
    83
    Vrouw
    Flevoland
    Wat 'fijn' om te lezen dat jullie ook zo'n dagje hebben!!!
    Hier heeft ze afgelopen nacht ZES UUR achter elkaar geslapen! Ik was gebroken haha. Overdag om de twee uur, even drinken en meteen weer slapen. Niet even spelen oid. Vanmiddag wederom VIJF UUR geslapen (jammer dat je het van tevoren niet weet, dan was ik even mee gaan slapen :p ) Begin van de avond lekker wakker, goed gedronken. Lang gewandeld. Gedouched samen en nu ligt ze dus al weer een paar uur te slapen.
    Om 16.30 heb ik haar wakker gemaakt om proberen beetje een ritme te houden (en omdat ik m'n hart vasthield voor de avond/nacht als ze overdag zoveel slaapt).
    Heb haar luier verschoond, aan 1 borst gelegd. Ze heeft wat gedronken, begon toen te sabbelen, toen sleepfeeding. Liet ineens los met een diepe zucht en kreeg haar niet meer uit haar diepe slaap. haha Toen toch maar weer terug gelegd...

    Lees graag mee met jullie ervaringen. Zal proberen ook wat vaker te plaatsen.

    Ik geef bv. Veel onzekerheidjes daarover. Geef ik wel genoeg?
    Ik bied haar twee borsten aan, max een uur (komt bijna niet voor, gemiddeld zo'n 15-20 min per borst). De ene keer drinkt ze maar een beetje. Andere keer beide borsten leeg. Dan biedt ik haar een Kruidvat flesje aan met water (de afgelopen dagen), dan biedt ik haar een Medela flesje aan met afgekolfde melk of Nestle groeie start H.A 30cc. Dat drinkt ze dan of helemaal leeg, of helemaal niet.

    Ik ben nog maar 10 kilo van de 20 kwijt. Na 14 dagen 10 kg kwijt, sindsdien staat het stil, sterker nog: was afgelopen week een kilo aangekomen!
    Waar laten jullie de kleine slapen? Altijd in bed?
    Hier overdag net hoe de wind waait. Ik leg haar in de wagen en die rij ik naar buiten, ik leg haar in de box (ze heeft een extra dik boxkleed), ik leg haar op het voedingskussen hier op de bank, of ik leg haar in bed.
    's Avonds en 's nachts altijd in haar bed.
    Speen wil ze niet. Of 'snapt' ze niet. Soms lastig, ze heeft soms verhoogde zuigbehoefte, maar pakt onze pink niet meer.

    Kleding: ze is net als haar vader een kacheltje van zichzelf. Nu ligt ze in een rompertje zonder mouwen met hydrofiele luier over zich heen op het voedingskussen.
    Vandaag met wandelen had ze een rompertje met lange mouw en een lekker dun broekje. Geen dekentje of lakentje over zich heen.

    Sinds eergisteren slaapt ze nu in slaapzak. Ze trappelt steeds lakentje weg. Is wel grappig om te zien in welke houding ze steeds wakker wordt. Maar nu dus met slaapzakje. Gaat wel beter.

    Loop elke dag zo'n 1.5 uur. Heerlijk!

    Hou nog steeds vocht vast. Vooral in m'n voeten. en onderbenen.

    Ritme: geen, naar mijn gevoel. Soms mis ik het wel. Dan wil ik gewoon kunnen eten met m'n man samen. Lekker bijkletsen. Maar onze kleine is niet te sturen. En op de een of andere manier komt ze steeds rond etenstijd (lunch, avondeten, maakt niet uit).

    Verder zijn we mega gelukkig met haar. Ook als ze huilt :) We zijn zo blij met haar. Kan het soms nog steeds niet geloven dat ze van ons is. Soms overvalt je dat ineens. Zoals vandaag, ik ging vandaag voor het eerst met haar met de auto, dus zij in de maxi cosi.
    Ik reed en keek op een gegeven moment opzij naar haar, en zag dat kleine opgekrulde hummeltje en kreeg het even te kwaad.
    Zo'n moment had ik paar daagjes geleden ook. Ze was in slaap gevallen in m'n armen. Ik keek op een bepaald moment naar beneden, naar hoe ze daar tevreden in m'n armen lag te slapen. Wauw.

    Nou, ik stop ermee.
    Dat was een 'korte' introductie van ons ;)

    Ga proberen wat vaker mee te kletsen, en dan met kortere reacties hihi.
    xxx
     
  13. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    hier nog steeds een krijzertje. hubby heeft vanaf 20.00 met haar op schoot gezeten en dat vond ze prima maar zodra je haar neerlegt is het krijzen :( hoop dat we aan slaap toekomen straks. ik ga nu mn bedje in

    trusten lady's!
     
  14. moielle

    moielle Fanatiek lid

    7 okt 2011
    1.377
    473
    83
    Vrouw
    Flevoland
    Dat hadden we gisteravond!
    Ze is wakker geweest van 12.00 tot 01.00 uur! En zoveel huilen. Schreeuwen, krijsen! We konden niets goed doen bij haar. M'n borsten waren leeg, afgekolfde melk op. Ze bleef maar drinken en zuigen. Ze vreemd. Pas dus rond 01.00 viel ze in slaap als een aapje op papa's arm. Dat ze ondersteboven ligt zeg maar, dus met haar buikje over de arm heen. Haar armpjes en benen hingen er langs. Zo schattig. (gauw foto gemaakt, ''hier gaan we haar later mee confronteren'')
    Nu dus echt een slaap dag.
    Ach, en zo is elke dag weer anders eigenlijk he.
    Roosjuh slaap lekker meid.
    Blijft je man dan nu beneden met de kleine? Proberen te troosten?

    xxx
     
  15. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Bijntje handig he :D ach ja heeft ook wel iets bijzonders...lijkt wel zodra hij mij ruikt dat hij rustig is...
    Heb ook in begin wel eens spuugdoekje in mijn bh gedaan...zodat mijn geur eraan zit en dan als hij huilde bij hem in wiegje gelegd..en dan was hij vaak gelijk stil...zo bijzonder...was tip van de kraam..

    @ roozjuh trustuh hopelijk goede nacht!

    @moielle ja fijn he om herkenbare dingen te lezen...kan me voorstellen met bv dat je wat meer onzekerheden hebt...maar meestal komt dat allemaal wel goed..denk vooral vertrouwen op je gevoel..
    Hier ook slapen op wisselend plaats...overdag veel in kinderwagenbak en in nacht gewoon in bedje sinds kort op eigen kamertje..
    Mooi he dat gelukzalige gevoel..het overvalt mij ook soms ineens...zo bijzonder! Geniet ervan!
     
  16. Annemama

    Annemama Bekend lid

    23 sep 2009
    547
    0
    0
    Midden NL
    Ehhh wat heb ik allemaal onthouden....

    @Einneh: heb altijd geleerd dat je koorts voor jonge baby's gevaarlijk kan zijn en je daarom altijd contact moet zoeken met je huisarts. Heeft de vk ook nog benadrukt bij haar laatste bezoek. Bij M was het koorts waarvan de oorzaak kende maar had het nummer van de HP paraat en had zeker gebeld als het aanbleef. Daarnaast is 40 graden ook wel de grens naar hoge koorts vind ik. Heb je hem al eenzetpil gegeven? Wel een goed teken dat hij alert is en goed drinkt. Hoop dat D snel opknapt! Laat je nog even weten hoe het gaat als het lukt?

    FV: vroeg iemand naar de hoeveelheid. Hier bieden we sinds 2 dagen elke voeding 130 (10ml extra water) + 4 aan. Gaat niet altijd helemaal op, ze drinkt tussen de 100 en alles op en laat weer minimaal 4 uur tussen de voeding zodat het 6 voedingen blijven.

    @moielle: welkom!

    @Roozjuh: hoop dat je slaapt. Hier ook een krijsende baby vandaag. Pfff erg vermoeiend! Heb haar nu net een fles gegeven, erg vroeg voor haar doen en ga haar proberen in bed te krijgen. En dan ook eindelijk slapen!

    @nanni: beterschap voor je mannetje, zo zielig!

    @verder:.....?????? Vergeten.... Trusten allemaal (hoop ik)
     
  17. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Haha ja die hanghouding/aapjeshouding doen we hier vaak ook. Wij noemen dat de Opa Houding. Mijn vader deed dat altijd met onze oudste als die krampjes enzo had. Dan lag ie binnen 5min in diepe coma :p met de kleine meid werkt dat echter niet zo goed als bij haar grote broer vroegah. Maybe komt dat nog

    Ze is na 4uur wakker te zijn geweest met huilen en krijzen, nu eindelijk in slaap gevallen. Hubby gaat nog ff sporten op de wii balanceboard en die doet dan laatste fles en dan gaan zij ook richting bed. Grote broer ligt ondersteboven in zn bed, dus die moeten we zo ff omdraaien anders valt ie straks uit bed. Normaal links van hem een muur die nu aan zn rechterkant zit. Heeft ie dan niet altijd door.

    Kwil morgen de markt op maar weet helaas nog goed hoe dat van de week ging met 2 kids... Denk dat ik maar thuis blijf :p
     
  18. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    F begon om 22.00 uur heerlijk te krijsen ;). Voeding gegeven en op de arm gehad en nu net in bed gelegd. Ik ben benieuwd tot hoe laat ze door slaapt. Meestal s nachts zo'n vijf uur..
    Hoe lang mag een baby eigenlijk slapen zonder eten?
     
  19. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Lionne: int begin 6uur. Maar je kleine komt vanzelf als ze haar voeding wil. Hier komt madam na 4 tot 6uurtjes. En als ze langer slaapt zal ze t wel nodig hebben, ik maak haar niet wakker voor de fles. Dat haalt ze overdag dan wel weer in
     
  20. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Ja, als ze honger heeft, komt ze vast wel. Ik moet echt leren wat meer op mezelf (en haar) te vertrouwen.
     

Deel Deze Pagina