@ Bloempje, super leuk setje!! (al zou ik er liever witte sokjes onder doen) Zo worden ze wel heel snel groot dan he. Bij Noa zit maat 50 nog ruim. @ sandraske, lief van je!
hier geen fotos vandaag. Geen zin. Emma heeft dr rode mim pi jurk aan. Het is fris maar in huis nog zeer benauwd. Sam een broek van just small met een wit shirt. Niks bijzonders.
@sandraske, 6.10 was ik online Hier zijn het altijd vroege vogels Heftig dan hé om zulke gezinnen te zien. Maar super dat je helpt! @mariomama, alvast een hele fijne vakantie toegewenst! @bloempje, wauwww wat is ze lang zeg!! Setje vind ik wel leuk ,maar niet zo voor de allerkleinsten.
Ik heb vandaag een br@nd jurkje aan van collectie vorig jaar! past nu goed. vorig jaar te groot... zie album T in nostalgie Levi's
@diddle;Oooh kijk wat schattig met die roos!Ah wat zijn ze vandaag weer mooi met zn 3tjes!Setje van Noa is echt heel cute! @sandraske;Fijn is dat he dat je soms kleertjes weg kan geven waar mensen veel aan hebben! @bloempje;Oooh wat ontzettend schattig!rokje is echt super leuk!!