Y87 Dat begon bij mij dus ook vorige week al (di/woe) en heb het nog steeds samen met steeds gevoeliger wordende borsten/tepels .... en met vlagen last van me rug vandaar dat ik het idee heb dat het deze keer wel eens raak zou kunnen zijn
Hoop het voor jullie joh!!! alleen uiterst irritant dat je vanalles in werking voelt maar je weet niet wat het is.. ongi/ei/zwanger..
Pfff was ik weer. Sta ik me uit te sloven op crosstrainer, super benauwd daar, komt er een meisje met een supermooie zwangere buik naast me staan. Ikke over de zeik en me druk maken en nog benauwder haha hoe stom kun je reageren he.. Ach wij straks ook allemaal mooie buiken!! En jeeee wat eten jullie allemaal gezond! Ik voel me schuldig
Dat is juist de pest je voelt van alles maar durft niks met zekerheid te zeggen... de laatste keer dat ik dacht dat het zover was werd ik voor straf een week te vroeg ongi (of het was toch een mk) ik moet het eigenlijk 15 juli weer worden en heb nu al een week van die gekke gevoelens grrr wordt gek van die spanning (mijn cyclus is zo'n 25 dagen zit nu 6 dagen voor me ongi en heb zelfs geen trek in chocola?????)
*neemt petje af voor pluisje dat ze überhaupt sport* zooon hekel aan hihi. wandelen en fietsen met mn paardje vind ik leuk en met mn lief sporten en verder niks
ik heb een stepper / crosstrainer staan en een bokszak hangen. naast het sporten sport ik ook regelmatig
@mary, idd dat is de pest haha, heel irri ook! maarja we zullen toch moeten wachten, ik snap het ook ff niet meer haha. kijk volgens mn app was 29 mn ei, maar ik kreeg mn smiley op 30juni en 1 juli, dan verplaatst je ongi toch ook 2 of 3 dagen? dus dan zou t ong. 16 juli beginnen. toch? dus als ik graag zou willen ken ik vanaf 12/13juli vroeg testen haha.
enigste wat ik aan sport doet is paardrijden voor de rest echt geen tijd. et scheeld wel dat ik op mijn werk wel heel de dag loop (dus beweging zat
Y87 reken maar dat dat ook telt Angelaa voor zover ik weet niet hoor....? daar heb ik zelf nooit wat van gemerkt heb een vrij regelmatige cyclus
Ik sluit me aan bij de wachtbank. Weet niet precies mijn NOD. Vorige ongesteldhei was een beetje raar. Eerst 2 dagen, toen 2 dagen niet en toen 4 dagen wel. Ovulatie was op 7 juli en we hebben 6 juli braaf geklust. Hopen dat het is gelukt. En anders de volgende ronde weer. Dit was tenslotte pas de 1e ronde voor nummer 2.
ik vind van wel Y87 angela ik denk dat je altijd wel paar daagjes slag om de arm moet houden? mijn cyclus is heel regelmatig, bijna altijd 30 dagen, soms 1 meer of minder. ik ben het qua data altijd dag eerder, heel apart. dus dit jaar was het 16 juni, 17 mei, 18 april, 19 maart, 20 februari en 21 januari. ik kan er dus echt bijna een klok op gelijk zetten. nu met eitje zoeken klopt t ook, 15de dag voor nod is eitje.