Maart 2013 Mama's!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Misja, 25 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mbeekje

    mbeekje Bekend lid

    9 jan 2012
    725
    1
    18
    Werk als sociaal pedagogisch hulpverlener en passi
    Groningen
    Inderdaad schrikken. Nou t is dat ik met afvegen een ietsepietsie heeeeel licht bruin bijna weer witte rommel heb, eigenlijk te verwaarlozen. Misselijk kun je altijd nog worden, geniet ervan als je nog niet misselijk bent.

    Voor alle nieuwe zwangeren gefeliciteerd! :D
     
  2. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Nou fijn zeg dat t bijna over is! Hoop ook dat t snel wegtrekt!
    Sterkte met de misselijkheid!
     
  3. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...
    Woww wat ben ik blij.. bericht gehad dat ik wel 3 weken eerder mag komen:D..moest alleen rekening houden, dat t vaginaal kan zijn.. ach.. of t dan is of later in bevalling, vaginaal komt vanzelf wel keer aan te pas:p
     
  4. MamavanF2009

    MamavanF2009 Niet meer actief

    Ooow wat fijn joh!!!
    Vaginaal is zo erg niet, heb ik bij mijn zoontje ook gehad met ong. 6 weken.
    Voel je niks van behalve dat het ff wat koud kan aanvoelen :)
    En als dat alles is :D
     
  5. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...
    Haha k heb t bij de 2e ook gehad;) omdat ik heel onregelmatig cyclus heb:p.. en toen ook totaal niet wist wanneer ik eisprong had, maar volgens mij rekenen ze aardig verkeerd;) hihi.. we zullen wel zien;) vanaf welke week zou t gewoon via de buik kunnen dan? verwacht dat k dan tegen de 8 wk zit namelijk. maar goed vaginaal vind k ook niet erg, als k maar kan zien of t allemaal goed is binnen:p
     
  6. MamavanF2009

    MamavanF2009 Niet meer actief

    Ja daarom, daar gaat het om he.
    Geen idee vanaf wanneer het via de buik gaat, ga nu met bijna 10 weken dus zal wel om en nabij die tijd zijn ofzo?
    Iemand die dat weet?
     
  7. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...
    heb even beetje gegoogled:p

    maar sommige zie je t bij 6 a7 weke al uitwendig, sommige weer niet.. ach wat doet het er toe. we zien t wel.. ben al blij genoeg dat ik zo snel al kan komen:D
     
  8. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...
    Zo hier heerlijk een frietje pinda mayo op, kaassouflee en frikandel speciaal:p whaha.. en hongeer dat k nog heb:D...
     
  9. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Hen30sep; wat fijn!!! Jeej, ben echt blij voor je! De hoeveelste ga je nu?
    Ik geloof dat ze pas rond 11/12 weken uitwendig doen en soms ook nog inwendig om alles beter te kunnen zien!
    Ik zal m ook inwendig krijgen.. Hoop dat ik er geen bruinverlies weer van krijg, of zou t niks raken?

    Anyhow, dat klinkt lekker Hen30sep; ik heb ook eens effe gevreten; eerst een pizza funghi op maar die vulde me niet dus nog geen uur later nog maar frietjes gebakken met lekker veel mayo en een bakje kipsate...
     
  10. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...
    hahha...Heerlijk he die vette snack;)

    ach soms moet je je aan je gevoel overgeven:D

    Nu mag ik 3 augustus. 3 weken eerder. dan zit ik denk op bijna 8 weken. k zal wel zien, inwendig of niet.. k wil gewoon zien of alles goed is van binnen. en dan klinkt 3 augustus beter in de oren dan 24 augustus;)
     
  11. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Absoluut, aftellen maar!
     
  12. Rivella Light

    Rivella Light Actief lid

    14 mrt 2012
    117
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hallo meiden,

    Zou ik ook op de lijst mogen? :)

    Ik ben als het goed is 9 maart uitgerekend en het word onze 1e kindje
     
  13. Romaira

    Romaira Fanatiek lid

    23 mei 2008
    4.067
    0
    0
    Nee alleen minder gevoellig ....ze zijn nog niet gegroeid , vind ik niet zo erg met me d-cup heb ik sowieso weinig te klagen hahaha
    Maar snap dat je wat bezorgder bent hoor .....kop op komt goed !!
     
  14. Romaira

    Romaira Fanatiek lid

    23 mei 2008
    4.067
    0
    0
    @ nieuwe meiden , welkom hier en gefeliciteerd met jullie zwangerschap

    @misselijk zijn , hier geen last van ...bij vorige zw ook geen last van gehad ....tot nu toe loopt alles gelijk op met 4jaar terug :D

    @ moe zijn , heeeeel erg last van ....heb gister gewoon een uur geslapen tussen de middag hahaha zo totaal niets voor mij maar ik kon gewoon niet anders wilde ik s middags nog wat energie hebben hahaha

    @ eerste x verloskundige .....ik ben dan 6,5 week als ik de eerste keer langs mag komen ....twijfel een beetje of er dan een echo gemaakt zal worden vooral omdat ze vertelde dat ze dat normaal pas tussen de 9 en 12 weken doen . Ene kant zeg ik dus van niet , andere kant als t hartje met 6 weken gaat kloppen kunnen ze toch best even checken ? Haha
     
  15. Rivella Light

    Rivella Light Actief lid

    14 mrt 2012
    117
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hallo meiden, misschien een domme vraag.. Maar moet ik mijn huisarts inlichten? Ik slik geen medicijnen ofzo, dus om die reden zou ik niet hoeven te bellen.
    En ik heb mij via internet ingeschreven bij een verloskundige, die zouden mij z.s.m bellen, maar dat hebben ze nog niet gedaan. Zou ik zelf kunnen bellen voor een afspraak? Ik ben pas 5 weekjes. Maar zou toch wel graag een datum willen hebben waar we dan naar toe kunnen leven. Of zal ik even afwachten :(
     
  16. mamafm

    mamafm Lid

    3 apr 2012
    31
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ceilo en alle mama's in onzekerheid, sterkte!!
    Aan alle nieuwe mama's gefeliciteerd! Hopen op een goede zwangerschap!!

    Hier weer een test gedaan en die knalde enorm, gelukkig!! Ook ben ik nu enorm misselijk. Bij de eerste kreeg ik dat pas met 7 weken en hield het ook pas op met 12 weken...Hoop dat, nu het eerder begint, het ook eerder ophoudt:)

    Met de eerste heb ik met 7 + 2 de eerste echo gehad en die was uitwendig. Nu heb ik komende maandag al de eerste echo, ik ga er wel vanuit dat die inwendig is. Ach dat heb ik de vorige twee keer met de MK's ook gehad, vond het niet heel vervelend.


    @ Rivella, ik heb de huisarts wel ingelicht ook al slik ik geen medicijnen. Ze hebben het genoteerd en mochten ze me nu medicijnen voorschrijven en ik vergeet het om het op dat moment te vertellen, dan kan er iig niets misgaan...
     
  17. mbeekje

    mbeekje Bekend lid

    9 jan 2012
    725
    1
    18
    Werk als sociaal pedagogisch hulpverlener en passi
    Groningen
    @rivella ik heb de huisarts ook ingelicht. Mijn huisarts geeft het tevens door aan de apotheek. Mocht je voor iets anders naar de huisarts moeten dan weten ze dat je zwanger bent en bepaalde medicijnen niet mag.
     
  18. mamafm

    mamafm Lid

    3 apr 2012
    31
    0
    0
    NULL
    NULL
    Maart Mama's 2013

    1) (3)
    Bonkie - 2e kindje - ZH (helaas, ivm medisch) - BV
    mbeekje - 1e kindje - ZH
    D83 - 1e kindje - ZH - BV

    2) (2)
    My86
    Veritas87 - 1e kindje - ZH

    3)(1)
    Misja - 2e kindje - Thuis - BV

    4)

    5) (1)
    Irinde-4e kindje

    6)(1)
    Mirjam04 - 1e kindje - thuis

    7)(2)
    Mamafm- 2e kindje- thuis- BV-30 juli eerste afspraak VK
    riantje1987 - 1te kindje - zh - bv

    8) (2)
    Naantje-2e kindje-ZH
    MamavanF2009 - 2e kindje - bv

    9)(2)
    Biancaa1982 - 1e kindje - bv als t lukt
    Rivella Light-1e kindje

    10)(5)
    Podiki - 1e kindje - ZH - BV
    Sammieshiba-1e kindje
    nobodyswife - 2e kindje -thuis - borstvoeding
    Ploetertje - 4e kindje - borstvoeding
    Doosje31 - 1e kindje

    11)

    12)(1)
    JeetjeB - 1e kindje - ZH- BV (als het lukt)
    Inger1979 - 2 kindjes - ZH - BV

    13)


    14)(1)
    Guus - 2e kindje- ZH- FV (mits borst voeding lukt)

    15)

    16) (2)
    Romaira - 2e kindje - zh - bv

    Juffie2 - 1e kindje - waarschijnlijk zh - bv als t lukt

    17) (1)
    hen30sep -24 jaar, 4e kindje, thuis, BV
    18)

    19) (1)
    Bam-Jolan - 4e kindje - Weet niet - BV

    20)

    21)

    22)

    23)

    24)

    25)

    26)

    27)

    28)

    29)

    30)

    31)
    Totaal: 25 [/QUOTE]
     
  19. Rivella Light

    Rivella Light Actief lid

    14 mrt 2012
    117
    0
    0
    Zuid-Holland
    Oke dank jullie wel meiden!
    Misschien wel handig idd dat de huisarts en apotheek het weten.
    En zijn er ook nog meiden die rookten en nu gestopt zijn?
     
  20. Misja

    Misja Fanatiek lid

    8 jun 2008
    1.001
    0
    0
    Verzorgende
    Zuid-Holland
    Goedemorgen,

    Zo ik ben bang dat ik deze x niet onder de misselijkheid uit ga komen! Pfff voel me beroerd. Bij mijn zoontje niet gehad!

    Ik bel de huisarts als ik naar de vk ben geweest en als ik de echo heb gehad. Dat heb ik de vorige x ook zo gedaan. Rond de tien weken geloof ik!

    Gisteren een sopdag gehad! Keuken en koelkast uitgesopt, woonkamer, wc en hal gepoetst! Vandaag maar iets rustiger aan doen!

    Vanmiddag voor het eerst mijn flessen inleveren voor mvm. En daarna door naar me werk! Werk met ouderen en een aantal collega's hebben een tupperware party georganiseerd op de afdeling. Ben benieuwd! Van poetsen komt dus niet veel vandaag. Morgen ook nog vrij, dus komt goed!

    Sinds gisteravond veeg ik gelukkig geen bruinverlies meer af! Het was ook niet veel gelukkig en ben echt blij met de echo die ik al heb gehad! Zag er goed uit en niets leek op een miskraam!

    iedereen fijne dag vandaag! Ga me ventje uit zijn bedje halen en aankleden!
     

Deel Deze Pagina