Meleka, Alf, fijn weer n check up en weer n stap verder. Marijke, goed om weer van je te lezen, fijn dat t nog goed gaat. Geniet van je vakantie en hoop voor je dat t de laatste wkn echt rustiger is op je werk. 26 wkn, wat schiet je op ineens wk 27 is toch ook n mijlpaal? Knuffel een binkie voor jullie, van harte , nu wordt t helemaal echt hè Alf, goed dat je positief vooruit probeert te denken Hier aan de nachtvoeding >_< trustuh
Hier niet aan de nachtvoeding, maar wakker geworden met darmkrampen en een hitteaanval Mirri welterusten. Knuffel proficiat Joehoe fijn dat je toch nog 'redelijk' snel naar een cardioloog kunt. Ik snap je onrust helemaal. Hopelijk kan die op alle fronten worden weggenomen. Rozemarijke, hopelijk slaap je inmiddels als een roosje Niet leuk dat je je baan zo verliest. Maar onder die omstandigheden is het zeker niet ideaal. Hopelijk vind je na je ver log een normale, leuke parttime baan. Maar eerst zorgeloos proberen te genieten hoor! Alf ik had mijn blijdschap over je goede nekplooimeting in het andere topic al kenbaar gemaakt. Ik vind het helemaal super voor je. Ik heb over 2 weken de tweede controle met extra tijd ingeruimd voor een eventuele echo. Die gaat zeker plaatsvinden
Wat een gezelligheid vannacht Had ik dat geweten, heb de hele nacht wakker gelegen van de warmte ofzo. Nu kapot en drukke dag voor de boeg. Kan ik vast wennen aan werken met wallen haha.. Meleka, fijn dat die extra tijd er is bij je volgende ctrl. Knappe vk die jou die echo ontzegt Knuffel, een zoontje, wat leuk! Hoop dat de echo verder ook helemaal goed was en dat je durft te gaan genieten
Ik zwerf weleens wat over het forum, maar het geslacht zou je toch af kunnen leiden uit de nub? Vast helemaal niet zo betrouwbaar, maar vanaf een week of 12 kan de nub te zien zijn volgens mij. Haha, Alf en Meleka. Ik heb dat nog helemaal niet zo met mijn boobs. Volgens mij zijn ze ietsjes groter, maar het valt niet echt op. Bij mij zie je sowieso nog niet veel van mijn zwangerschap. 's Avonds is mijn buik wat dikker, maar niet echt schokkend. De vorige keer zag je het ook pas heel laat. @Rozemarijke: Het is mij nooit echt bijzonder opgevallen dat J zo licht was bij de geboorte, tot de vk het nu zei (Bij J had ik een andere en die zei er pas wat van in week 39. Lekker op tijd...). Zelf was ik ook een zesponder bij de geboorte met ruim 41 weken en mijn vriend was ook redelijk licht. De groei hebben we later ruimschoots ingehaald. Nu 1,90 m en 2,00 m. Rot dat het zo moet gaan met je werkgever. Iets meer waardering was leuk geweest. Haha, die kleine voetbalster van je. @Joehoe: Ik sluit me een beetje bij jou aan denk ik. Ik vind het ook nog steeds een beetje raar en kan het moeilijk geloven, ook al heb ik het een keer van begin tot eind meegemaakt. Ik blijf ook zeuren dat ik zo weinig voel. Ook al was het de laatste keer al een klein mensje, ik vind het nog steeds lastig het zo te zien. Ik kan me ook maar weinig voorstellen bij 4 weken geen echo. Ik vind 1,5 week nu al zo gigantisch lang duren. Wat leuk een jongen Knuffel. Gefeliciteerd!
Knuffel gefeliciteerd!! Een jongen, superleuk! Sprokkel: bij mij ook niets aan de hand met mn borsten... dat terwijl ik er best n cuppie bij kan gebruiken :-D maar goed... we wachten geduldig af!
meiden ik ben niet zoveel meer online heb het erg druk met onze 2 spruiten. het is wel erg gezellig hoor en geniet er volop van. maar meiden wat zijn jullie allemaal al ver!! meleka jou wil ik toch even in het bijzonder feliciteren super dat het zo goed gaat!! je bent al bijna over de 12 weken heen wat heerlijk zeg!!
Hallo dames. Sorry voor mijn afwezigheid. Ben heel druk en erg moe geweest. Morgen vertrekken we voor 3 weken naar het zuiden, dus voorlopig zal ik er ook even niet zijn! Dikke knuffels voor iedereen en tot over 3 weken!!!
Mimi, geniet van de drukte Knuffel ; fijne vakantie, lekker uitrusten Sprokkel ; 12weken mijlpaal van harte Joehoe; 17 wkn al , gaat hard, op weg naar de 20wkn echo Of heb jij nog n pretecho er voor ? Hier druk met voorbereiden Vd vakantie en genieten van om meisje Ze groeit flink , maar als mensen haar voor t eerst zien vinden ze dr nog zooo klein
De nekplooimeting was goed (gemiddeld). Nu is het wachten op de uitslag van het bloed (volgende week). Gelukkig lag het kindje niet meteen goed, dus ik heb een heel lange echo gehad. Morgen maar de afspraak maken voor de pretecho met 16 weken. Nu ben ik ook wel benieuwd naar het geslacht.
Owww sprokkel, wat goed en leuk pretecho 16 weken, ga je dan ook geslachtsbepaling laten doen? waar ga je het laten doen? Jullie horen straks of morgen meer van mij, ik ga zo naar Jan Koning in Ochten voor de pretecho.. X
Spannend Joehoe. Veel plezier! Ik ga voor het pretpakket: de geslachtsbepaling en de 3D echo met ca. 26 weken. Ik woon in Apeldoorn en het echocentrum is op loopafstand.
Gaaf Sprokkel! Hier hebben ze ook van die paketten. Zal eens gaan kijken.. is wel superleuk! Joehoe, en??
Alf succes bij t Spaarne, komt goed met de doptone Sprokkel fijn goede nekplooimeting en lange echo Op naar de pretecho over 4 wkn. Ik wordt ook nieuwsgierig naar wat voor baby's jullie krijgen 1 jongetje al Joehoe, hoe was jouw echo?
@Joehoe: Die echo's op Jan Koning zijn website zien er wel heel mooi uit. Had jij gisteren 4D en is het echt zo mooi? Of bewaren ze 4D tot 26 weken als het kindje wat vet op de botten heeft? Ik zeg ook jongetje, maar ik heb het 100% van de tijd mis, dus het wordt vast een meisje.