iemand een idee wat dit is?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door ikkelies10, 5 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Ik zeg nog steeds dat het galbulten zijn en door het antibiotica gebruik alleen maar erger is geworden aangezien er in de bijsluiter staat dat de AB galbulten kunnen veroorzaken, en hij al galbulten had en het nu door de AB erger is geworden

    Ook al slik je tig anti allergietabletjes, de AB zorgt er nu voor dat de galbulten niet weggaan maar erger worden zoals in de bijsluiter staat

    Stop met de AB of verander van AB en slik de aerius en je zult zien dat het snel minder word
     
  2. zo zag haar gezicht eruit, met hier op de foto goed te zien een grote plek bij dr oog en een heel rood en opgezet oor
     
  3. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Vooral de foto van de arm is duidelijk netelroos. de eerste foto dacht ik nog ringworm/eczeem. maar gezien het gedrag van de uitslag is het duidelijk netelroos. echter krijgt hij dus iets binnen wat de reactie in stand houd. dus t is iets wat hij nu krijgt waardoor het veroorzaakt wordt.

    het kan door eten komen.. voornamelijk vaak noten, vis, aardbeien, (vetsin van de chinees) wasmiddel veranderd?
    of zoals daantje zegt de ab eerst een reactie door 1 van voorgaande dingen en daarna door ab versterkt..

    ik hoop dat je een sterk antihistaminica heb gekregen want wat zal je zoontje zich rot voelen..

    beterschap
     
  4. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland

    dank je wel!
    qua eten heeft hij wel aardbeien op, dit krijgt hij wel vaker.
    geen nieuw wasmiddel ofzo..

    ik heb zelf zwaar het vermoeden dat het komt door muggenbeten!
    ik heb weer een muggenbult gevonden op zijn been.

    en hij had al een allergische reactie op muggenbulten (dwz grote ronde blaren en ontstekingen)
    misschien is het nu overgegaan in dit?

    ik hoop het niet want dat zou betekenen dat hij dit vaker krijgt!
     
  5. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    weet jij nog hoelang het bij jou dochter duurde?
     
  6. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    het kan zeker. allergieen bouw je op. als je eenmaal allergisch bent kan de reactie steeds heftiger worden. ik snap alleen niet dat ze dan niet iets anders proberen... die keelontsteking etc moet ook behandeld maar het lijkt allemaal water naar de zee dragen zo.
    bedoel een ontsteking kan je lijf ook zelf aan maar niet als je in deze staat bent. anderzijds heeft ab mijn inziens ook weinig zin als het de conditie van je lichaam in zo'n rap tempo nog verder naar beneden haalt.

    wat heb je nu voor medicijn gehad?
     
  7. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    zit te denken.. jij zegt ontstekingen van de muggebulten.. waar behandel je de bulten mee. en kan het zijn dat de bult open is gegaan en iets daardoor naar binnen is gegaan waardoor de reactie naar binnen is geslagen zeg maar?

    hoe ziet dat er uit zo'n ontstoken muggebult?
     
  8. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    hij krijgt nu earius en amoxicilline ( daarnaast heeft hij nog movicolon al een half jaar en nu weer bactroban antibioticazalf voor een ontsteking op ze buik)

    als hij muggenbulten heeft,dan worden het grote rode bulten met van die schijven onder ze huid,dit gaat dan over in blaren die vaak open gaan!
    dit behandel ik dan weer met fusidin antobioticazalf
     
  9. zij kreeg tabletjes en was er met een dag of 2 a 3 vanaf
     
  10. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief


    Aerius en amoxecilline is echt een domme combinatie
    Aerius = anti galbulten en allergie
    Amoxecilline= veroorzaakt galbulten en Angio oedeem ( zie bijsluiter)

    Je kan aerius slikken tot je een ons weegt, de amoxecilline houd momenteel de galbulten in stand. Ik kan er met de pet niet bij welke idioot van een arts amoxecilline voorschrijft aan een jongetje dat al onder de galbulten zit, want amoxecilline maakt het dus veel erger

    Er bestaan legio's andere AB die geen galbulten en Angio oedeem als bijwerking hebben en je HA kiest uitgerekend amoxecilline terwijl iedereen weer dat dit de nr1 antibiotica is die netelroos veroorzaakt, en jou zoontje had al netelroos, dus netelroos + amoxecilline = dubbel netelroos
     
  11. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    ik denk ook dat die door muggen of vloeien dergelijks komt. ik heb ook allergie tegen muggen. het kan dus ook verspreidden!gevoelligheid veroorzaken tegen andere stofjes. het kan erger worden. aardbeien eten kan allergie verergeren. een allergie kan ook in eens ontstaan terwijl je eerder geen last van had. ik zou zo een citronella flesje kopen die je in stopcontakt doet. het geeft n geur waardoor muggen stom worden. dan heb je geen last.
     
  12. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Mijn zoon heeft dezelfde reactie gehad op fucidin! 2 x! Hij had krentenbaard. ik smeerde 2 dagen niks aan de hand. ineens zat hij s'avonds helemaal onder de rode vlekken. in een reflex heb ik hem gedouched.. volgende ochtend weer gesmeerd niks aan de hand. dacht het is wat anders. s'avonds zelfde verhaal. weer helemaal onder.. toen de ha gebeld en dan te bedenken dat hij helemaal onder zat (hele lijf) terwijl hij alleen op de wangen werd ingesmeerd.
    Hij kreeg toen een andere ab zalf (die ik ook veeeel fijner vond iets met een b...? dacht ik een roze tubetje wat net vaseline was dik en vet)
     
  13. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    zou nu idd ff oppassen met alle alergene stoffen want die kunnen de reactie nu gewoon versterken ook al reageert hij er normaal niet op. zijn lijf zit nu vol in de aanvalstand.
    maar mogelijk kijken of je een andere zalf krijgt voor de fucidine.
     
  14. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    jij bedoelt denk ik bactroban!
    die heb ik namelijk ook.
    ik heb fucidin en bactroban
     
  15. en hoe is het nu??
     
  16. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    maar ik ben dus weer terug geweest!

    de ha denkt nog steeds niet aan netelroos,maar hij denkt dat het meer richting exceem gaat,dus we gaan nu 3 dagen behandelen en dan moet ik vrijdag weer terug komen..

    morgen moet ik ook naar het cb toe
    ik zal het daar ook nog eens even vragen..
     
  17. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Nou, volgens mij heeft je HA medische scholing EN een bril nodig

    Als dit eczeem is ipv netelroos vreet ik m'n schoenen op

    Eczeem komt en gaat niet binnen een dag, verdwijnt niet om de dag erna ineens op benen en billen te zitten en de dag later weer ergens anders,word geen dikke kwakkel, en schilfert en ziet er gewoon heel anders uit. Netelroos jeukt als de ziekte en vertoont geen droge plekken
     
  18. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

  19. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    hihi lekker schoenen:D:D

    ik weet het ook niet!
    ik ga in ieder geval dit nog proberen en dan vrijdag weer terug en kijken wat hij dan in gedachten heeft!
     
  20. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    bactroban ja. zou dat smeren dan en geen fucidine.. en uh.. balletje.. KINDERARTS MISSCHIEN?!?!

    mijn hemel wat een kwakzalver.tis een kind geen experiment waar je van alles in kan gooien hopende dat je een keer t antwoord vind.

    hoe heet je ha.. HOUSE? als je t niet weet stuur je m door


    jemig zeg. arm ventje... beterschap zeg... :(
     

Deel Deze Pagina