als mijn man er een zooitje van maakt dan moet ie het opruimen. Zo simpel is het. Hij moet gewoon zorgen dat het geen zooitje wordt. Wil hij dat doen door zittend te plassen, prima! Maar dat ga ik echt niet van hem vragen. Ik vind dat best wel prive namelijk... en op mij komt het een beetje denigrerend over om hem dat te vragen... maar ik zeg er maar vast bij: dat ligt aan mij! heeft niks met jullie te maken. (Voor iedereen straks in de verdediging schiet).
Zittend. Dat deed hij al toen ik hem leerde kennen. Gelukkig maar,zou hij niet zittend plassen en spetteren had ik zeker gezegd te gaan zitten. Bij anderen,als het gewoon normaal netjes is ook zittend. Op het werk,waar het dus goor is, staand.
Bij mij ook zittend en de kids zeg ik het ook altijd te gaan zitten.. Alleen presteerd hij het nog steeds wel eens zittend te plassen en dat dan de vloer vies/nat is.... En dat vind ik zo vies
de mijne staat op een een over andere manier komt er bijna niks naast als je gaat schoonmaken zie je het pas zitten verder is hij er erg netjes mee toen ik thuis woonde moest ik de wc elke dag schoonmaken dus stond er best van te kijken dat het een paar dagen erg schoon blijft
hier ook zittend omdat het moet van mij. in het begin van onze relatie staand en dan hadden we nog we eens spettertjes (aangezien het altijd wel spettert) en dan mocht hij mooi de wc zelf schoonmaken. na 17 keer schoonmaken koos meneer toch eieren voor zijn geld en ging zitten en dat doet hij nu nog steeds
Staand en hij maakt zelf de bril en vloer schoon als ie druppelt. Moet er niet aan denken dat mijn dochter er met d'r blote voetjes in staat ofzo brrr.
Staand, maar hij kan netjes mikken. Anders zelf opruimen. Ik heb m wel aangeleerd om ook weer de wcbril naar beneden te doen
Nu zittend. Hij komt uit een mannengezin, waarbij dus altijd de bril omhoog stond en iedereen staand plaste, en het is daar echt niet altijd druppel-vrij. Ik was oprecht verbaasd dat hij zich niet uit zichzelf iets meer aanpaste. Hij wist echter niet beter. Nooit een echte vriendin gehad en tot een jaar voordat wij iets kregen ook thuis gewoond. Nadat ik het hem vroeg, is hij thuis gaan zitten en gebruikt hij wc-papier (bij dat laatste moest ik wel aantonen dat vrijwel iedere man toch echt een druppel nalekt, en hij dus ook ).
Zittend, uit zichzelf overigens.. Buiten de deur geen idee eigenlijk.. wij hebben het nooit echt over zulke dingen
Mijn man is stom verbaasd dat er zoveel mannen gaan zitten om te plassen. Het is werkelijk nooit in hem opgekomen en mij eerlijk gezegd ook niet.. handig juist toch en naast de pot plassen? Wat een onzin zeg... ze kunnen netjes in de pot plassen zonder te druppelen etc. Gewoon een kwestie van netjes aan leren.
hier staat ie of hij moet moe of lui zijn dan gaat hij zitten. hij druppelt weleens maar daar spreek ik hem op aan (hoewel het niet werkt).
Ik wist tot 8 jaar geleden (voor ik mijn man leerde kennen) ook niet beter dan dat mannen het staand deden.. nieuwe wereld ging voor me open
Mijn man plast staand, en heb in al die jaren dat ik bij hem ben nog nooit een druppel op de grond of de wc gevonden gelukkig laat hij het erg netjes achter.
Overigens heb ik begrepen dat het voor de vrouwen- en mannenblaas gezonder is om te zitten. Je plast onder die hoek beter uit, dus er blijft geen oude urine achter. Vooral als je gevoelig bent voor een blaasontsteking, is dit belangrijk.