Hm, ik vind die touwtjes aan de zijkant niet zo leuk. Maar wel dank voor de link! Ik ga 'm zeker bewaren.
We hebben trouwens vanochtend de naam voor een derde 'vastgelegd', mocht het een jongetje worden, hahaha, mocht er uberhaupt een derde komen
Ik heb ze nog niet, maar ik heb wel een website gevonden waar ze hele leuk, beetje retro-achtige verkopen. Home | full color strijkapplicaties en zo
Hahahaha, leuk! Je wil 'm zeker niet vertellen... Ik noem hier thuis ook elke keer namen op die ik leuk vind, maar A. krijgt het daar Spaans benauwd van, LOL . Hier dus nog geen naam die vast ligt, hahahaha.
Leuke applicaties! Nee, Het is een vernoeming naar mijn schoonvader, dacht al wel dat mijn man dat zou willen en het past toevallig heel goed bij I.rem en I.sra . Mocht het een meisje worden dan hebben we wel echt een probleem want ik weet geen mooie meisjesnaam met een I meer. Maar ja, dat zien we dan wel weer Haha, probeer je A. vast voor te bereiden op nummer 3?
@ Eylem: Haha, nou ik wil voorlopig ook nog geen 3e, maar ik vind het gewoon leuk om na te denken over namen, kamer inrichting e.d. Maar A. wordt daar een beetje zenuwachtig van .
Dat schiet echt niet op zeg.. kan me voorstellen dat dat erg frustreert. Het is toch logisch dat je ondertussen wil weten waar je aan toe bent... !
Irritant ... vriendjelief is wat klussen bij zijn moeder. Hij zou op tijd thuis zijn. Dus ik denk al een half uur bij iedere auto die ik hoor dat hij het wel zal zijn. Krijg ik net een berichtje; " ben zo goed als klaar.. nog even opruimen en wat drinken en dan kom ik naar huis "
@ Kris: Oh dat is idd irritant. Ik kan daar ook slecht tegen, als A. zegt dat hij "even" dit of dat gaat doen en dan de hele avond weg is .
aan de andere kant.. ik ga morgenavond borrelen met collega`s en dan wilde ik eigenlijk ook niet vroeg naar huis komen haha..