slagingskans iui 12uur na eisprong

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door faithley, 11 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. faithley

    faithley Lid

    20 apr 2012
    20
    0
    0
    NULL
    NULL
    weet iemand dit? heb namelijk 12uur later mijn inseminatie gekregen en kan er verder eigenlijk niks over vinden.
    mijn vriend heeft traag zaad en ik 1 eileider.

    gr
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Je weet toch niet precies wanneer je je eisprong had? Buikpijn, een drukkend gevoel en steken kun je voor je eisprong hebben, tijdens en erna. Dus misschien was je eisprong later dan jezelf dacht. Twaalf uur na de eisprong een inseminatie is wel heel erg laat, een eicel is maar een paar uur te bevruchten. Maar wie weet zat je qua timing beter dan je denkt. Succes!
     
  3. faithley

    faithley Lid

    20 apr 2012
    20
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb die ochtend een posi ovulatie test gehad, het kan inderdaad dat het voor de eisprong al is gaan steken:(

    ik weet alleen dat de eerste maand op de fertiliteit ik vertelde een halfuurtje voor de echo steekjes te hebben gehad, er ook op de echo te zien was dat er een eitje gesprongen was.

    mij werden de dag van iui hele mooie verhalen verteld over dat het eitje dan zelfs nog makkelijker te bevruchten was omdat het dichter bij de baarmoeder zou zitten na eisprong.
    ik was even tevreden met het antwoord maar achteraf zit het me toch niet echt lekker.

    vind het ook erg jammer dat er niet toch nog een echo is geweest om te controleren of het eitje daadwerkelijk al was gesprongen.

    bedankt voor je reactie.
    kan er idd vrij weinig over vinden, vrouwen die na eisprong alsnog zijn geinsemineerd.:(
     
  4. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.467
    4.919
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Als je zeker weet dat je ei al gesprongen was dan is de slagingskans echt minimaal.
    Maar als je enkel uitgaat van de positieve test, dan is er hoop. Je ei springt namelijk 24 tot 36 uur na je positieve frey
     
  5. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Volgens mij is een eicel na de eisprong nog zo'n vier uren te bevruchten. Het is dus belangrijk dat je qua timing goed zit, net ervoor of net erna. Twaalf uur erna is veel te lang. Een eisprong komt 24-48 u na een positieve ovulatietest.

    Heb je van tevoren dan geen Pregnyl gespoten om de eisprong op te wekken? Dit wordt over het algemeen standaard gedaan in combinatie met IUI. Als je een eiblaasje van minimaal 17 mm hebt, krijg je een Pregnyl-injectie. Je eisprong komt 36-48 u na deze injectie en daardoor kun je de inseminatie op precies het juiste moment doen.

    Succes!
     
  6. Wila

    Wila Actief lid

    11 okt 2011
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    #6 Wila, 12 jul 2012
    Laatst bewerkt: 12 jul 2012
    Mijn eitje was al gesprongen Vd iui!! En zie mijn banner :D

    Ik had de dag ervoor om 7 uur pregnyl gespoten en was al bang dat het te vroeg zou zijn....ik had 2 eitjes, ieder zo groot!
    Bij de inseminatie waren ze beide gesprongen.... En zie maar bij mij, dat zegt niks! Je hebt gewoon nog kans hoor!
     
  7. faithley

    faithley Lid

    20 apr 2012
    20
    0
    0
    NULL
    NULL


    dat is me nog positief nieuws!! gefeliciteerd!
    weet je ook ongeveer hoe lang na de eisprong??

    mij werd verteld dat als ik woensdag nog geen positieve ovulatie test zou hebben dat ik dan een hormoon shot zou krijgen.
    gelukkig testte ik woensdag ochtend positief dus hoefde ik geen vervelende prik in mijn buik :) waar ik al een beetje tegenop zag.

    vanaf 21juli mag ik gaan testen mocht ik nog geen menstruatie zien.
    dus het is nog maar even afwachten of de iui geslaagd is.

    ik moet eerlijk (voorzichtig) bekennen dat ik wel last heb van vlagen lichte misselijkheid en voel me vaak draaierig wanneer ik te snel beweeg.
    ik heb iets vaker honger dan de weken hiervoor en voel wat steekjes rondom mijn baarmoeder.
    het is allemaal heel vaag en niet overduidelijk aanwezig dus ik probeer het allemaal maar een beetje te negeren, want teleurstellingen heb ik nu al te vaak gehad.

    iedereen bedankt voor de reacties!
     

Deel Deze Pagina