Vind het vervelend om te zeggen maar als je al een jongen hebt verwachten mensen bijna altijd een meisje, was bij mij en bij de omgeving ook. Maar dat zegt natuurkijk helemaal niks over wat het geslacht daadwerkelijk is..
Ik heb deze echo in Gorinchem laten maken @marieke, omdat ik al een jongetje heb hoeft het niet te zijn dat je daarna denkt meisje te krijgen... Bij me zoontje voelde ik sterk een jongetje en nu sterk een meisje.. En toch twijfel ik ergens.. Het is niet zo dat ik graag een meid zou willen. Ben blij met zowel een jongen als een meisje
heb je er ook een video van? hier wat vergelijkingsmateriaal meisje 16 weken: Echobaby - 2D-FOTO'S Echobaby - 2D-FOTO'S jongetje 13 weken: Echobaby - 2D-FOTO'S jongetje 15 weken: Echobaby - 2D-FOTO'S jongetje 16 weken: Echobaby - 2D-FOTO'S VIDEO 13 weken meisje: 13 weken echo meisje - YouTube VIDEO 13 weken jongen: 13 weken zwanger jongen - YouTube mij lijkt het zuiver een piemel met balzak van onderen gefotografeerd
Ik vind het maar een vage echo foto voor een geslachts bepaling.. Maar bij mijn dochter zaten de streepjes er duidelijk en verticaal. Dus het lijkt me wel een jongen gewoon hoor.