Hier helemaal niks. Een paar druppeltjes regen en daar moesten we het maar mee doen. De kinderen helemaal voor niks in de hobbel. Die hadden het nieuws over het weer op school gehoord dus die wouden niet slapen want die zagen dat noodweer helemaal niet zitten. Gelukkig zijn ze uiteindelijk wel in slaap gevallen, en is er niks geweest!
Nou hier in brabant ging het echt flink tekeer, onweer hele harde windstoten en heel veel regen. Heeft denk ik wel ruim een uur geduurd.
hmm hier viel het onwijs mee.. ! vorige week was veeeel erger. Even hard geregend beetje flitsen en in de verte een donder maar thats it.
Mijn vriend is dus op graspop,een groot festival. In de stromende regen hebben ze 3 tenten mogen opzetten en 5 km naar de camping lopen. Ik heb me gedrukt,ben thuisgebleven en ga vandaag pas
enige noodweer wat wij hebben gehad was daniel zn buik die begon om 23.00 met kotsen en dat ging zo'n beetje de hele nacht door *gaap*
hier ook, wij hadden vanmorgen om half 5 een uur lang onweer met een zeer vochtige wolkbreuk. ik en manlief zaten rechtop en kleine boef had nergens last van die snurkte gewoon door ben wel een beetje klaar met die zomerse buien, volgens mij is het nog nooit zo nat geweest in Juli
Kan je je vorig jaar 14 juli nog herinneren. Toen heeft het 24 uur haast aan een stuk door geregend. Waarom ik dat nog weet. Was de dag daar voor jarig. En zo te zien word vrijdag de 13 een dag om te huilen maar ja. Wat doen we er tegen.
GEzellig!!! Ik ben dol op regen en flinke onweersbuien en noodweer! Natuurlijk niet als het gevaar met zich meebreng,rt ZO erg vind ik dan niet meer leuk Maar een flinke bui jaaa gezellig
Huh weet je het zeker? Ik heb toen namelijk zowat de hele dag in de speeltuin gezeten (was mijn zoontje jarig namelijk).
mooi weer om op te ruimen het hoeft van mij ook niet zo tropisch warm hoor lekker droog, zacht briesje en een klein zonnetje maar ja wie ben ik
Ja ik weet het heel zeker. Hoe kunnen we er achter komen wie het bij het juiste einde heeft.??? dat is de volgende vraag haha
ja ik weet dat het vorig jaar ook zo slecht was, ook met aanhoudende onweersflitsen die maar niet ophielden, vond het doodeng! brrrrr @Luciaatje: dan stuur ik voortaan alles naar jou toe! welke kant moet het op?
Nieuws Herfstachtige weer zorgde voor overlast In drie dagen meer dan de maandsom voor juli 20 juli 2011 - De overvloedige regen en stormachtige wind van 13 en 14 juli hebben geleid tot overlast, schade en gewonden. Op tal van plaatsen leidde de aanhoudende plensregen tot wateroverlast en door de regen in combinatie met de zware windstoten gingen ook bomen om. In drie dagen tijd van 12 tot en met 14 juli viel op een aantal plaatsen in totaal 100 tot ruim 130 mm. Het neerslagstation in Elspeet kreeg in drie dagen 133 mm. Dat is veel meer dan normaal in de hele maand juli die landelijk gemiddeld 73 mm oplevert. Heb het even op gezocht. Heb ik getikt bij google het weer van 14 juli 2011 en kwam uit op een site van het knmi. Niet alles gekopieerd haha.
Tropisch warm hoeft niet nee, maar 18 graden nauwelijks in de zomer halen hoeft ook helemaal niet, sinds ik terug ben van vakantie lig ik weer elke avond met een dekentje op de bank, brr