NOD-lijst 16 t/m 31 juli 2012

Discussion in 'NOD forum' started by Chickie, Jun 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    @Ior , normaal is mjn cyclus tussen de 2-3 maanden. Ook erg lang. Ik ben Efamol-pmp gaan slikken ( wel 18 euro in de maand). Maar sindsdien is mijn cyclus heel mooi +/- 30 dagen.

    Misschien is het voor jou ook het proberen waard ??
     
  2. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    He bah tot vanavond regen getver, wij vertrekken na het middageten naar de Efteling, nou ja wordt veel in de binnenattracties zitten dan.

    @Yuna, fijn jij ook al een kruis!! Ik kan jouw kaartje trouwens niet zien , dus zie niet of tie op de mijne lijkt.

    @MamaJens, he bah jij ook al ongi, komt de pendel van Hilse toch niet uit. Veel succes in de volgende ronde!!

    De lijst begint niet echt positief, maar aan de andere kant de vorige lijst begon juist roze en eindigde met heel veel rood, laten we dan hopen dat het nu andersom is. Maar nu hebben we wel genoeg rood dus op naar roze!!!!!!!!!
     
  3. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    Dank je wel dames

    @ Sofie Nee mn ei moet ik allang gehad hebben dus dat kan het niet zijn ;)
     
  4. ing49824

    ing49824 Fanatiek lid

    Oct 28, 2011
    2,086
    0
    0
    Emlichheim (DL)
    Hoi meiden,
    hoe is het? Heb niet al die pagina's nog gelezen komt nog wel, ben nu even thuis van de camping, wat een schijtweer zeg. Ga straks weer terug. Moest de kat namelijk even eten geven en wilde lekker douchen en alles.
    Wel gezellig, maar ben op het moment totaal harrie in de warrie.

    Probeer het kort uit te leggen... A is mijn vriend en B is goede vriend. Ik heb gesprek gehad met B en die vind hoe A in onze relatie staat niet altijd helemaal ok (ik ook niet maar dat terzijde). Nu was B gisteren echt super lief en aardig tegen mij (geen idee waar dat weg komt) en we waren gewoon aan het ouwehoeren en gek doen en platonisch aan het flirten. Moet kunnen is gewoon goeie vriend en A en B zijn al jaaaaren bevriend.
    Nu sliep ik vanacht naast B in de vouwwagen en hij wilde me zoenen, heb ik niet toegelaten uiteraard maar was zo in de war, en hij zei dat A niet te vertrouwen was enzo.... Ik weet echt ff niet wat ik er van moet denken op dit moment. Vanmorgen (en nu bijna weer) ook in huilen uitgebarsten, ik hou van A en ga echt no way bij hem weg maar zoals B eerder ook al aan mij aangaf, onze relatie is niet altijd ok en daar moet echt iets in veranderen... Zit er aan te denken om als ik deze ronde niet zwanger ben om dan de pil weer te slikken :(Het is gewoon even zwaar klote op het moment. Sorry voor mijn taalgebruik.

    Verder, ik krijg allemaal witte kleine pukkeltjes op mijn tepels, iemand die weet wat dat kan zijn? Nooit eerder gehad.

    Ik ga nu even wat drinken en proberen iets te eten, krijg amper een hap binnen en moet even uithuilen!

    Liefs mij
     
  5. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    @ing Wat een klote situatie zo. Ik zou eens een goed gesprek met je vriend aan gaan. En eens vertellen dat je gehoord hebt dat hij niet te vertrouwen is, Kijken hoe hij reageerd. Want het kan natuurlijk zijn dat B alles bij elkaar verzint, maar wat als het niet zo is ???

    Die witte pukkeltjes op de tepels had ik heel veel toen ik zwanger was van de eerste. Maargoed, sommige hebben er ook meer last van rond de eisprong hoorde ik.
     
  6. Mh90

    Mh90 Actief lid

    May 14, 2012
    473
    0
    0
    @ balen voor de rode dames, op naar de volgende ronde.

    Ik mag ook op rood. cyclus is weer met 3 dagen korter geworden.. voelde me gister lichamelijk ook erg ongesteld.. bah.

    Op naar de volgende ronde..

    Ik duim dat de rest op roze gaat!!
     
  7. ing49824

    ing49824 Fanatiek lid

    Oct 28, 2011
    2,086
    0
    0
    Emlichheim (DL)
    @Gebakje: inderdaad klote gewoon. Ik zat al aan 2 dingen te denken. 1: B is gek op mij en A staat hem in de weg, maar dan denk ik waarom zet je een vriendschap van 10 jaa rop het spel? en daarbij hij weet dat ik van A hou en niet bj hem weg ga.
    2: hij test mij uit, juist omdat hun vriendschap zo goed is, dat ie wil weten hoe ver ik ga zeg maar.

    Lastig lastig!
     
  8. Nik

    Nik Bekend lid

    Dec 7, 2011
    741
    0
    0
    Zuid Holland
    Ik gebruik ze ook en vind ze erg duidelijk en prettig!
    Succes, als je nog wat wil weten hoor ik het wel!

    @ing, hoe lang zijn jullie samen?
    Het lijkt mij dat vriend B verliefd op je is?!
    Sterkte!
     
  9. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    @Gesien graag gedaan meis, en ja geduld is zeker een schone zaak

    @Gera ja irri als je schoonouders er zijn en je fake moet lachen enzo :( Sensitest heb ik geen idee van ik gebruik midstream van z&k, buikpijn en rugpijn is zo rot he

    @Sofie succes met de bak maken, hoop dat jullie iets minder regen hebben anders is het ook niet fijn. Fijn dat FF je kruis heeft gezet weet je ook weer waar je aan toe bent, spannend!

    @ior hoop dat de HA je maandag kan helpen

    @mamajens ah nee meis, wat balen zeg :( veel succes de volgende ronde maar weer

    @Yuna jeej jij ook een kruis mooi zo!

    @Sarah ja is niet echt weer om iets buiten te doen nee, getsie

    @gebakje haha trotseer de regen met een plu voor een testje :p Wat slaapt die kleine van jou lekker lang :)

    @minnie hoop dat je nog een beetje plezier kan hebben ondanks het weer, geniet ervan in de efteling! En hoop ook alsnog op veel roze

    @ing jeetje meis, dat is nogal een verhaal ja, best lastig, wat gebakje al zegt praat eens goed met je vriend en vind eens uit of het waar is of hij echt niet te vertrouwen is of dat die andere vriend iets verzint.

    @MH nee he jij ook al, wel weer een kortere cyclus, veel succes de volgende ronde meis!


    Ik heb vanaf dat ik wakker word zo'n zwaar gevoel in mijn onderbuik, echt beetje zo'n ongi gevoel dus ik vrees het ergste weer voor deze maand. Verder nog steeds zere borsten. Nou ja we zien het wel maar denk dat ik morgen niet eens meer hoef te testen :S
     
  10. ing49824

    ing49824 Fanatiek lid

    Oct 28, 2011
    2,086
    0
    0
    Emlichheim (DL)
    @Nik, dankje wel. Mn vriend en ik zijn 2 jaar samen. Eerlijk gezegd denk ik ook dat ie gek op me is. En het iritante is, ik ben gevoelig voor aandacht (zeker als ik voor mijn gevoel aandacht te kort kom) maar weet ook van mezelf dat ik nooit over de schreef zal gaan, daarvoor is mijn relatie me te veel waard.

    Praten met mn vriend ga ik zeker doen, maar weet niet of ik B gelijk erin wil betrekken. Voor het zelfde geld maak ik daardoor iets kapot tussen hun en dat zou ik wel heel erg vinden.
     
  11. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    ♥ NOD - lijst 16 t/m 31 juli 2012 ♥

    14. (1)
    geranium32 (32 jaar), 5e ronde, 1e kindje


    16. (7)
    Mh90 (21 jaar), 5e ronde, 1e kindje
    MamaJens (26 jaar , 3e ronde, 2e kindje (eerste kindje overleden met 23 wkn)
    Meis1987 (24 jaar), 8e ronde, 1e kindje
    Toekan (23 jaar), 10e ronde, 1e kindje
    Masami (38 jaar), 12e ronde, 3e kindje
    Midani (23 jaar), 1e ronde, 1e kindje
    PrisjeCil (27 jaar), 4e ronde, 2e kindje


    17. (5)
    Chickie (33 jaar), 3e ronde (na mk), 1e kindje
    Fiona1983 (29 jaar), 9e ronde, 1e kindje
    Hoop42 (? jaar), 10e ronde, van 5de kindje (en 3 ***)
    MizzBunny (29 jaar), 5e ronde, 1e kindje
    Britttt (27 jaar), 1e ronde, 1e kindje


    18. (9)
    Kiwi1405 (? jaar), 2e ronde, 1e kindje
    Smeagol (35 jaar), 5e ronde, 1e kindje
    eeneneenisdrie (31 jaar), 6e ronde (na mk), 2e kindje
    Ukkie27 (28 jaar), 16e ronde, 1e kindje
    caro82 (30 jaar), 10e ronde, 3e kindje
    Rian (? jaar), 2e ronde, 2e kindje
    Username (30 jaar), 1e ronde, 1e kindje
    Linbu (26 jaar), 1e ronde, 1e kindje
    Tielo (27 jaar), 3e ronde, 1e kindje


    19. (6)
    Lavina (30 jaar), 2e ronde, 1e kindje
    Nik (32 jaar), 8e ronde, 1e kindje
    Linnie1985 (26 jaar), 2e ronde, 2e kindje
    Lovepeet (21 jaar), 5e ronde, 2e kindje
    Jufffie (28 jaar), 4e ronde, 4e kindje (1e geboren met 26wkn, 2e&3e met 20wkn)
    Gebakje (29 jaar), 2e ronde, 2e kindje


    20. (8)
    Jose1710 (32 jaar), 4e ronde, 4e kindje
    Jossie81 (30 jaar), 2e ronde (na partiële mola en mk), 1e kindje
    Ava Mathilde (24 jaar), 3e ronde, 1e kindje
    Happy2013 (29 jaar), 2e ronde, 1e kindje
    Smurf80 (31 jaar), 1e ronde, 1e kindje, MMM
    IS88 (23 jaar), 1e ronde, 1e kindje
    Stephanie86 (26 jaar), 4e ronde, 1e kindje
    Mammievan5 (? jaar), 4e ronde (na mk), 6e kindje


    21. (3)
    souries (29 jaar), 2e ronde (na mk), 1e kindje
    sarahtj3 (26 jaar), 3e ronde, 2e kindje
    tweety1983 (28 jaar), 1e ronde, 1e kindje


    22. (5)
    Toetje77 (34 jaar), 6e ronde, 2e kindje
    Petra84 (28 jaar), 2e ronde, 2e kindje
    Ing49824 (27 jaar), 1e ronde, 1e kindje
    mjvm (26 jaar), 2e ronde, 3e kindje
    Bloem89 (22 jaar), 1e ronde, 1e kindje


    23. (10)
    Marietta (31 jaar), 3e ronde, 1e kindje
    Gigi85 (27 jaar), 2e ronde, 1e kindje
    Yuna28 (26 jaar), 2e ronde, 1e kindje
    Andrea83 (29 jaar), 5e ronde, 2e kindje
    mpo (28 jaar), 12e ronde (na bbz), 1e kindje
    Daniellle (28 jaar), 8e ronde, 3e kindje
    bibinijmegen (32 jaar), 4e ronde, 2e kindje
    senna999 (32 jaar), 9e ronde, 2e kindje
    Flippo123 (27 jaar), 37e ronde, 1e kindje, MMM
    Dreamer83 (29 jaar), 3e ronde (1e na bbz), 2e kindje, MMM


    24. (2)
    Fathers Princes (23 jaar), 14e ronde, 1e kindje
    Suuz83 (29 jaar), 1e ronde, 1e kindje


    25. (3)
    annys (32 jaar), 2e ronde, 1e kindje
    xKiim (21 jaar), 2e ronde, 2e kindje (1e kindje overleden met 23 weken)
    Gesien (25 jaar) 17e ronde, 1e kindje


    26. (1)
    Lastgoodbye (21 jaar), 3e ronde, 1e kindje


    27. (1)
    Mamavand (25 jaar), 13e ronde (na 2 mk, laatste mk partiele mola zwangerschap), 2e kindje


    28. (9)
    Willie32 (33 jaar), 1e ronde, 3e kindje
    Minnie1979 (32 jaar), 6e ronde na mk, 2e kindje
    Ayse1980 (32 jaar), 5e ronde, 3e kindje
    Sofie28 (31 jaar), 2e ronde, 4e kindje
    Moontje77 (34 jaar), 10e ronde, 5e kindje
    Amoura (22 jaar), 4e ronde, 1e kindje
    NiMou (26 jaar), 3e ronde, 1e kindje
    YvonnevtO (28 jaar), 5e ronde, 1e kindje
    79mama79 (33 jaar), 1e ronde, 2e kindje


    29. (3)
    Sjuul85 (27 jaar), 2e ronde, 1e kindje
    Amandie (25 jaar), 1e ronde, 1e kindje
    Wendy27 (? jaar), 17e ronde, 1e kindje, MMM


    30. (5)
    Kache (33 jaar), 1e ronde, 3e kindje
    01patricia (27 jaar), 6e ronde, 1e kindje
    Kaatje136 (30 jaar), 3e ronde, 2e kindje
    xDanielle (22 jaar), 5e ronde, 2e kindje
    CaribbeanBaby (26 jaar), 5e ronde, 1e kindje


    31. (4)
    tinkerbell26 (26 jaar), 9e ronde, 2e kindje, MMM
    Kunst (31 jaar), 14e ronde, 1e kindje, MMM
    Diabolique (24 jaar), 9e ronde, 1e kindje
    Ricmar94 (39 jaar), 3e ronde, 2e kindje


    Datumloos (4)
    Enjoyce (25 jaar), 4e ronde (na 2 mk), 1e kindje
    Jeskejes (30jaar), ronde 20, 1e kindje, MMM
    Ior (26 jaar), 5e ronde, 1e kindje
    Flora01 (23 jaar), 2e ronde, 1e kindje



    T o t a a l: 86

    WIL JE OP DE LIJST ZET IN KLEUR JE NAAM, LEEFTIJD, RONDE, KINDJE NEER IN JE POST DAN KOMT DAT GOED! Dus Quote of kopieer niet, meestal gaat dat namelijk niet goed!

    ♥ zwanger ♥, ongesteld (3), 7 MMM, negatieve test (3), twijfeltest, cyclus van slag , vlindertje, niets doorgegeven
     
  12. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    Jun 8, 2012
    1,628
    0
    0
    almere
    Pfff ing wat een verhaal..
    Ik zou zonder B te noemen, zeggen dat je het idee krijgt dat hij niet te vertrpuwen is.. door kleine dingetjes .. en kijken hoe hij reageert..
    En een beste vriend die jou probeert te zoenen.. als test slaat nergens op.. mijn vriends beste vriend hoeft dat echt niet te proberen ook niet als test...
    Ik zou ook tegen je vriend zeggen dat.. jullie nu voor een beeb gaan.. je 100% zeker wil zijn dat hij voor jou! gaat.. en geen achterbakse dingen achter je rug om.. gewoon alles op tafel gooien... daar wordt iedereen gelukkiger van.


    @Mh.. ah nee.. op naar de volgende ronde weer helaas.

    De maand begint rood helaas.. hopelijk kleurt hij nog een beetje roze.
     
  13. Yuna28

    Yuna28 Niet meer actief

    He Lavina, nog niet opgeven hoor :)
     
  14. ing49824

    ing49824 Fanatiek lid

    Oct 28, 2011
    2,086
    0
    0
    Emlichheim (DL)
    Kan wel tegen mijn vriend zeggen dat ik het idee heb dak hem niet vertrouw, maar dat is niet zo. Volgens vriend B is dat zo, maar waarom weet ik dus niet...
    Een test zou ook nergens op slaan inderdaad, maar ja je bekijkt dan alle mogelijkheden he hahaha.
     
  15. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Ja het gevoel is gewoon zo bekend :( Probeer de moed erin te houden hoor.

    Voor de rode dames heb ik alvast een nieuw topic aangemaakt, had toch tijd over ff nieuwe kleurtjes aan de lijst daar :p
     
  16. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Ja blijft lastig maar ik zou inderdaad wel een gesprek aangaan. Misschien inderdaad zonder vriend B er eerst in te betrekken, maar een balletje opgooien over hem zonder er echt iets mee te zeggen. Peilen hoe de relatie tussen hen nu echt is, denk toch ook wel dat hij verliefd op je is (vriend B).
     
  17. Ior

    Ior Niet meer actief

    @ing:( wat een rotsituatie. Ik zou toch met je vriend gaan praten erover. Sterkte.

    @rode dames :( Ik hoop dat de volgende ronde raak is voor jullie.

    Efamol pmp is toch teunisbloemolie? Die slik Ik nu van kv. Ik wacht ff af wat de ha zegt maandag. Dank je voor de tip
     
  18. Mh90

    Mh90 Actief lid

    May 14, 2012
    473
    0
    0
    Als ik weer 27 dagen aan hou is mijn volgende nod op 9juli. mag ik stiekem op jullie lijst? Als jullie niet allemaal op roze gaan, wat ik wel voor jullie hoop.
     
  19. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Van mij wel hoor, vind het ook leuk om bij dezelfde meiden te blijven.
     
  20. Yuna28

    Yuna28 Niet meer actief

    van mij mag het Mh90 :)

    Ik probeer mijn kaartje te plaatsen, maar als ik dat doe zie je alle kaartjes van daarvoor (inclusief 2007) eerlijk gezegd wil ik alleen het recente kaartje laten zien.. Iemand een idee hoe je dat doet?
     

Share This Page