D; Mama? Ik; Ja? D; Jij hebt geen piemel he? Ik; Euh, nee. D; Wil jij ook een piemel? Ik; *rolt over de bank* D; Want eh, die kan je niet bij de kruidvat kopen, maar wel bij de Lidl!' Ik; *stikt*
We gingen de van week met mn zoon een stukje fietsen, zegt ie mama ik moet goed naar links en rechts kijken, want als er een auto komt en die rijd tegen mij dan ben ik stuk en moeten jullie mij maken he LOL
Hihi geweldig topic. Ik werk in een supermarkt en tijd terug liep daar moeder met zoonlief ( denk een jaar of 3 ) langs de groenten afdeling. Zoonlief rent richting de spruitjes en roept heel hard: Kijk eens mam, dat zijn kleine bloemkolen. Je kon me opvegen...
Deze is alweer een tiidje terug. Mijn dochter was nogal snel met praten. Ik denk dat ze een maand of 18 was en ik ging haar op bed leggen voor haar middagslaapje. Zeg ik tegen haar: "Zo vrouwke ga je lekker slapen." Haar antwoord: "Echt niet!"
Hahaha, heerlijk!! Dit is wat mij betreft een van de leukste dingen aan kinderen Fay praat nog niet heel goed, maar haar woordje voor poes (poef) is wel duidelijk. Ze is geobsedeerd door katten en honden (die ze helaas hoe-a noemt....wat op zijn beurt weer wat genante situaties geeft). We liepen door de stad en ik vroeg "wat is dat, Fay?" Zegt ze "POEF! POEF!".....de eigenaar van het schoothondje kon er helaas niet om lachen.
Mijn dochter ziet me natuurlijk de hele tijd haar zusje dragen en in de draagdoek hebben, waarbij ik uitleg dat haar zusje nog niet kan lopen. Waarop haar boerennuchtere Hollandse antwoord: "Baby Geere heeft een fiets nodig!"
Eef mag soms zelf haar kleertjes uitzoeken. Vandaag was het weer zover, mooi setje van dezelfde kleur, zegt ze tegen mij "ja mam, deze passen mooi in elkaar" uh, bij elkaar schat.. Of, "ik ben toch zo geschrikt mama" (geschrokken dus..) Maar de mooiste was vandaag, "mam, mag ik ook op feestboek"
Manlief is wel eens s'avonds niet thuis door zn werk, en dan mag zoonlief altijd even met hem bellen als ie in zn bed ligt. Afgelopen donderdag is hij ook aan het bellen en papa verteld een heel verhaal en zoonlief is ondertussen aan het spelen met zn trein. Zegt zoonlief doodleuk, papa je bent tegen de muur aan het praten, en draait de telefoon richting de muur. Oftewel ik luister even niet.Papa en mama konden op dat moment opgeveegd worden.
Dochter; ik wil geen broccoli, dat is vies! (discussie tig) Mama; ik ben dat gezeur over eten zo zat! Wees blij dat je eten hebt! Dochter; en ik ben dat gezeur over dir kinderen in Afrika zo zat! Tsja, daar zit je dan! In ieder geval ben ik binnengekomen met de Afrikaanse kindjes, al heeft t niet helemaal het effect waar ik op hoopte....
Heerlijke tijd. En heel herkenbaar. Lijkt wel universeel soms. Onze kleine bijna drie, vond het moedervlekje op z'n arm bij hem ook maar raar, zit heel erg in het jongen, meisje gebeuren en het grote broer worden. Vraagt regelmatig of mama en papa ook grote broer zijn, want wij zijn toch ook groot? Hij zei laatst ook dat hij papa was. Zeg ik:maar jij hebt toch geen baby? Zegt ie: echt wel, in mijn buik en zet zo z'n buik op.kijk ik heb ook een dikke buik.
We aten gister salade met pitjesmix er doorheen. Thijmen vond de pitjes wel heel interessant en ging ze apart proeven. Toen hij er eentje gegeten had vroeg hij: wordt ik nu een magische jongen?? Echt zo schattig!!
superleuk en heel herkenbaar! mooi: 'een magische jongen' mijn zoon vroeg nadat zijn zusje was geboren: "toen ik geboren was, was er toen ook een broer?" en bij het eerste badje over het navelstompje: "er zit een rups in zijn buik!"
Haha, die is goed! Ik gebruik hem hier ook altijd, maar wij zijn er geweest met ons zoontje, vorige zomer, dus hij heeft het met eigen ogen gezien. Denk dat dat wel uitmaakt. Dus ja, op naar Afrika dan maar, haha!
hij was er trouwens van overtuigd dat de kraamhulp zijn zusje had gebracht "het is wel lief van die mevrouw dat wij Ro mogen houden"