Gister een rietjesbeker voor mijn zoontje van 12 maanden gekocht. Hij drinkt graag sap en doet dat tot nu toe uit een gewone drinkfles, maar ik wil hier graag van af. Heb de rietjesbeker van Nuby aangeschaft, maar hij snapt niet echt hoe het werkt, volgens mij moet je ook best wel hard zuigen. Heeft iemand tips hoe ik dit mijn zoontje kan aanleren? Alvast bedankt voor de reacties.
Dat Nuby rietje is best wel lastig, je moet hard zuigen. Ik zou hem eerst uit een gewoon rietje laten drinken, als hij die techniek doorheeft gaat het denk ik makkelijker.
Hier snapte ze met een maand of 9/10 ook niets van die beker en ineens (rond de 12 maanden) lukte het. Ik zoog zelf een beetje omhoof dat ze het proefde en ineens deed ze het of ze nooit anders gedaan had . De kunst van het zuigen is niet de kracht maar het samenduwen van het rietje met je lippen waardoor er een breder gleufje ontstaat (anti lek systeem). Vrienden van ons hebben het hun dochter geleerd door een gewoon pakje drinken, heel kort rietje (weinig weerstand) en zelf een beetje omhoog duwen. Kan je ook nog proberen. Als ze eenmaal het systeem van zuigen kennen aan een rietje maakt het ding niet meer uit (dochterlief dronk hier ook meteen uit een gewoon dun pakjesrietje).
Hier ging de nuby rietjes beker makkelijker dan die van hema omdat het rietje dikker is. inderdaad oefenen met een pakje drinken en anders een tuitbeker?
Ik geloof ergens ook wel dat kleintjes behoorlijk kracht kunnen zetten als ze dat willen, ik zal proberen een beetje voor te zuigen voor hem. Jij ook bedankt voor de tip.
Tuitbeker probeer ik al een poosje, hij krijgt elke tuitbeker aan het lekken, weet niet hoe hij het doet.
Nee je hoeft niet hard te zuigen je moet er in bijten waardoor hij open komt te staan. Gewoon blijven geven.. hij komt er vanzelf wel achter. Doe er water in en geef 'm gewoon dan kan hij blijven oefenen. Geef ander drinken in een gewone beker of met een tuitje.
hier veel plezier van de nuby beker. eerst lukte het mijn dochter ook niet. toen zag ze vriendinnetje drinken uit zo'n beker, en toen ging het opeens vanzelf.
de hema bekers werken wel veel makkelijker, je kan dan ook een btj knijpen in de beker, de nuby rietjes zijn iets lastiger lijkt wel...al heeft mn zoontje daar ook als eerst uit gedronken
Hoi Mijn dochter drinkt al vanaf 7 maanden uit rietje omdat ze niet anders wilde dan fles en ook alleen melk uit fles en niks anders Toen op advies van CB geoefend met rietje en dan met een pakje, misschien niet heel gezond maar als ze iets koop wat niet zooo zoet is kan het prima Je drukt dan een beetje in het pakje en dan hebben ze het vaak zo door hoe het moet drinken uit een rietje Liefs
Mijn zoon had van het een op het andere moment door hoe een rietje werkt, dat duurde wel even. Gewoon aan blijven bieden, komt wel.
Ik heb er een gaatje in geknipt, ze moeten heel licht bijten in de rietjes en dan presies op het plekje waar het dicht zit. Hier kreeg ze het echt niet voor elkaar!
Vorige maand geprobeerd en hij 'snapte' die beker niet. Nu nogmaals aangeboden en hij drinkt alsof zijn leven er vanaf hangt! Ik zou zeggen, gewoon aan blijven bieden en hij gaat hem vanzelf snappen. ook voordoen helpt misschien wel
Idd zijn die hema bekers hier ook een succes. Daardoor kon hij ook snel uit pakjes drinken drinken. Dat rietje is namelijk dunner, en je kan ze helpen door een beetje in de fles te knijpen. Hier hielp het door er echt lekker drinken in te doen, dus een fruitsapje ofzo ipv diksap. Toen hij het eenmaal proefde wilde hij weten hoe hij het eruit kon krijgen en opeens snapte hij het. Hij was toen denk ik 8 maanden ofzo.
Als hij slim is, kiest hij dan voor de beker waar wel wat uitkomt (beloning). Maar kan ik ook proberen, hij drinkt heel graag.
Hier hebben we de rietjesbeker van de hema. De eerste keer snapte hij het niet (ruim 10 maanden was hij toen). Ik heb toen de beker een beetje schuin gehouden als een gewone fles zeg maar. Zoontje: Hé!...er komt wat uit De volgende dag dronk hij alsof hij nooit anders gedaan had.