Wij zijn begonnen met IUI.....ik heb 5 dagen clomid gebruikt en 11 dagen geleden pregnyl 5000 gespoten.Ik heb gisteren een test gedaan om te kijken of de pregnyl uit mijn lichaam is...en dat is zo..er kwam geen streepje meer.Toch voel ik me anders....net of ik zwanger ben.Dat kan natuurlijk wel,maar kan je van pregnyl ook zwangerschaps verschijnselen krijgen?....ook als het al uit mijn lichaam is? Alvast bedankt voor jullie reacties!
ik had er alleen last van als ik net de pregnyl had gezet..dus de 1e paar dagen.....daarna niet meer....
Ik heb ook Clomid gebruikt en pregnyl, en had de eerste dagen na pregnyl last van zwangerschapsverschijnselen, daarna vedween het een paar dagen en toen kwam het weer terug want ik ben door de 1ste IUI behandeling zwanger geraakt vorige maand! Maar als de pregnyl uit je lichaam is is het er ook echt uit! en voel je daarna verschijnselen dan kan het wel eens raak zijn! heel veel suc6!!!
Bedankt voor je reactie! Ten eerste gefeliciteerd met je zwangerschap!! Wat leuk! Klinkt best positief dan eigenlijk.Ik zal nog tot het weekend moeten wachten met testen.
Ik heb zelf vorige week zondag een spuit Pregnyl 5000 gehad. Inmiddels dus dag 10 na de prik en heb nog steeds gevoelige tepels. Ik hoop zo erg dat het verschijnselen zijn van een zwangerschap en niet meer van de Pregnyl! Zenuwen! Ik wens je veel succes met testen!
Jij hebt het dus ook?! Ik ben inmiddels ongi geworden,bij mij was het dus echt van de pregnyl.....maar het kan natuurlijk bij jou anders zijn! Ik zal voor je duimen!
Ik heb het ook van de pregnyl. Zin in raar eten (uhm augurken haha) en soms echt mega chagerijnig! Denk wel dat de ongi eraan zit te komen toch