Welk wasmiddel gebruiken jullie?

Discussie in 'De lounge' gestart door Supi, 18 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sannebc

    Sannebc Niet meer actief

    Door veelvuldig gebruik van vloeibaar wasmiddel kan je zeepluis krijgen. Dit is een soort schimmelaanslag in je wasmachine. Daardoor ruikt je was muffig als het na het wassen vochtig wordt. Bijv je handdoeken/washandjes.
    Ik draai daarom elke 3 mnd mijn machine op 95 graden met soda en dan is er niets aan de hand.

    Ik was trouwens met Ariel vloeibaar en Lenor wasverzachter.
     
  2. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Ik gebruik nooit wasverzachter, je ben dus niet alleen :p
     
  3. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    Ik had altijd robijn of ariel maar sinds ik had gelezen (bij het programma kassa) dat Lidl op nummer 1 stond met schoonste was :$ heb ik voortaan die :p Hun vaatwastabletten staan nu ook weer op nummer 1 ;)
     
  4. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    Ik gebruik het ook maar af en toe ;):p
     
  5. Chickie

    Chickie Bekend lid

    28 mrt 2012
    951
    0
    0
    Jongerenwerk
    Regio Nijmegen
    Teveel wasmiddel is inderdaad slecht voor je wasmachine, (wasverzachter ook). Mijn man werkt voor een bekende winkelketen die wasmachines verkoopt dus ik word vaak er aan herinnerd wat wel en niet mag. Ondanks dat moet ik de was doen, en zorgen dat alle vlekken er ook daadwerkelijk uit zijn, en zorgen dat zijn spijkerbroeken niet bikkelhard worden dus hier mijn lijstje:

    Lidl:
    Kleur: Formil Super PLus Color (vloeibaar, extra geconcentreerd)
    Wit: Formil White
    Zwart: Formil Black
    Wasverzachter: Doussy blauw (alleen voor de spijkerbroeken was)

    Favoriete vlekkenmiddelen:
    Vanish Oxi Action
    Ossegal
    Biotex voorwas/groen
    Biotex egfa wit
    Shout

    Ik was elke week een wasmachine met witte handdoeken op 95 graden, en 1 keer per maand een vaatswasmachine tablet met 1 handdoek erin beiden doe ik om de machine te reinigen/ontvetten. Verder gebruik ik altijd een wasbolletje en houdt ik me aan de voorgeschreven 15 ml (wat weinig lijkt, maar meer dan genoeg is!).
     
  6. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    #66 marlies85, 19 jul 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 19 jul 2012
    Maar ik heb ooit begrepen dat Vanish oxi action juist rete slecht is voor je wasmachine. Doordat het zo'n agressief goedje is gaan heel je slangen/leidingen naar zijn grootje.....volgens een verkoper in die winkel.
     
  7. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Ik ben helemaal histerisch van de robijn capsules.. Oranje en blauw in huis en kan niet meer zonder.
     
  8. Tese

    Tese Niet meer actief

    Ja goed spul hè? Ik gebruik ook beide.
     
  9. Happymam

    Happymam Fanatiek lid

    7 feb 2009
    1.251
    306
    83
    Hier precies hetzelfde, gebruik alleen nooit wasverzachter.
     

Deel Deze Pagina