Dankjewel ilonak en mammainthe future. Ik ben het meest verdrietig omdat mijn vriend eigenlijk geen 2e kindje wil maar we het 1x onveilig hebben gedaan. Hij had gezegd dat mocht ik zwanger zijn het dan zo moet zijn en dat het goed is. Maar nu ik niet zwanger ben zie ik mijn kansen als verkeken. Ik heb een gezonde zoon en er zijn veel vrouwen die geen of moeilijk kinderen kunnen krijgen dus mijn verdriet vind ik zelfs respectloos naar diegenen. Maar toch ben ik inwendig echt verdrietig nu.
ja klopt ik heb zitten rekenen en als het goed is ben ik 20 dagen zwanger maar ja ik wacht gewoon lekker af xx
Ow dat achterliggende had je nog iet eerder verteld.. dat is balen, ze zeggen dat de wens voor een 2de net zo groot kan zijn als voor de eerste, en als die nu ineens niet meer uit mag komen, terwijl je zon hoop had, that sucks!
Y87, ik wilde jullie daar niet mee belasten en ik dacht dan moet ik het op een ander firum zetten. Ben zo iemand die alles alleen probeert te dragen.
Voor een hoop vrouwen is het inderdaad moeilijk. Maar daarom hoeft je verdriet niet respectloos te zijn. Zeker als je vriend geen 2de wil en jij wel dat is verdriet op 2 verschillende manieren en je mag best verdrietig zijn om zoiets *knuffelt*
Zo jullie kletsen veel! Niet bij te houden! Zelf: Erg moe, hoofdpijn, steekjes links onderin buik en niet ongi (ook geen gevoel dat het komt)! Cyclus varieert van 28-33 dagen, nu op dag 30 en 11 of 12 dpo. Net testen gekocht, schap is weer leeg bij de KV! Gister met vl gehad over wanneer testen, aantal maanden geleden vage positieve testen voor nod gehad en 1 dag overtijd toch ongi. Vond het toen een slopende 5 dagen! Zelf het gevoel vmk en zei toen: Ik test nooit meer voor nod! Nu dacht vl dat ik pas een week overtijd zou testen, dat is pas volgend weekeind! Pfff kan nu al niet meer wachten....en denk erover vanmiddag te gaan testen. Maar wat schiet ik ermee op? Onzekerheid misschien weg maar misschien ook niet. In dubio nu. Wat zal ik doen???
Ja dat moet je dus niet meer doen!.. dit topic is net 2,5 week open maar zoals je ziet iedereen legt hier zn ziel bloot, en iedereen helpt mekaar en pept mekaar op met een traan en een lach en dat blijft hier binnen de muren van dit topic..! dus als je ergens mee zit, wil praten, hart uitstorten of vragen, iedereen mag je pb'en.. gewoon doen hoor!
Goede morgen meiden! Ik verveel me de t*r*ng.. Nog steeds geen baby geboren dus nog geen werk voor mij
Nou dat zeg je.. Maar wat opzich best "storend" is, is dat niet-leden kunnen meelezen en via google met de juiste woorden alles zichtbaar is.. Maar ben het wel met je eens, gewoon in de groep gooien. We zijn hier niet voor niks samen toch!
Ik heb je net ook gevraagd in je eigen topic over die tabletten?? wat is dat voor iets?? 11/12 dpo kun je testje wagen, als je al tijdje regelmatig bent en tijdje van de pil af.. als meiden zwanger zijn testen ze vaak dan al positief.. Oeeeh spannend!.. give us the good news!
dat bedoel ik!.. maar uhmm je ontwijkt mijn vraag!!!.. ik stuurde je eigen vraag terug naar jou, je maakt me nieuwsgierig!
Hier intussen 14DPO, ik had gegokt dat ik vandaag ongi zou zijn en dat is niet gebeurd en het is ook niet echt op komst. Intussen ook wat geconstipeerd en mijn borsten zijn nog steeds wat vaster. Ik heb vandaag 2 testen gekocht in het kruidvat (bij ons kost dat dus 10 euro voor 2 hé!!! Niet eerlijk!! ) Ik heb de testen aan de kampverantwoordelijke gegeven en deze mag ze me morgen pas ten vroegste teruggeven Maar ik ga het proberen uit te zingen tot zaterdag. Vorige keer was mijn cyclus uitzonderlijk 34 dagen, dus dat ga ik nu ook afwachten! (hoop ik!) Heb ik hier nog wat nieuws gemist?
Dankjewel allemaal dat is erg lief. En natuurlijk ben ik erg benieuwd hoe het met jullie gaat. Het is eigenlijk wel goed dat ik nu thuis ben. Ik huil aan 1 stuk en mn ogen zijn er dik van. En als mijn vriend steaks thuiskomt moet ik weer lachen want hij vind het overdreven dat ik verdriet heb, zegt gewoon keihard dat ik tevreden moet zijn met wat ik heb. Natuurlijk ben ik gezegend maar moet ik dan maar een wens aan de kant schuiven.