'mama's die voor een 4de gaan-clubje'

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door sofie28, 30 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lies29

    Lies29 Bekend lid

    5 sep 2008
    700
    0
    0
    dag 49 vandaag nog steeds niets.
    Word al een paar nachten om half 4 wakker en om 7 uur ben ik klaar om op te staan, terwijl ik altijd moeite heb om op te staan.

    Vanochtend urine opgevangen, nu maar hopen dat de testen vanmiddag komen, duimen jullie voor me?
     
  2. Nummertje4

    Nummertje4 Actief lid

    18 jul 2012
    319
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ook ik wil me graag bij jullie aansluiten !
    28 juni mijn spiraaltje verwijdert ( sindsdien nog geen bloeding gehad) en 15 of 16 juli mijn ei gehad. Nu dus afwachten verwacht niet dat het zo snel gaat , maar bij nummer 3 was ik ook in ronde 1 zwanger na verwijdering spiraal dus ja je weet maar nooit !

    Heb inmiddels een zoon van 2003, 2 dochters van 2005 en 2009 dus nu toch nog voor een vierde na lang twijfelen gaan we er toch voor!!
    vind het erg leuk dat er meer meiden zijn die voor een vierde gaan, succes iedereen :):)
     
  3. nila

    nila Actief lid

    2 jul 2012
    220
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lies29: Mijn duimen draaien zeker.... Ik vind het zo spannend voor je!
    Ik kom vanmiddag nog even een kijkje nemen hier en hoop dan op goed nieuws van jou. Succes!

    Nummertje4: Welkom hier. Leuk dat jullie ook voor een vierde gaan. Ik hoop dat t snel raak mag zijn
     
  4. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    30 okt 2008
    2.290
    0
    0
    hallo,
    hier kom ik nog eens piepen!

    we zijn druk bezig geweest in het huis en nu is het weer even wat rustiger!

    lichamelijk voel ik me wel ok,maar heb last van speldenprikjes in mijn borsten en ze lijken/voelen zwaarder aan1
    ook is mijn temp mooi gestegen na gisteren een flinke dip te hebben gehad,dus hoop dat het veel goeds betekend!
    oh ja voel me af en toe ook wat licht in mijn hoofd,maar het is afwachten,nog 7 dagen...

    demi:en al getest?klinkt wel heel zwanger he?

    nila:die nachtdiensten vind ik zelf niet zo fijn,moet ik zeggen.we zijn het gewoon om samen in bed te kruipen en zo alleen is echt niet leuk,maar ik slaap vrij goed,dus tja wennen waarschijnlijk.

    lies:pppff jullie moeten nog verhuizen,misschien onbewuste stress van de verhuis en daarom geen ongi?
    spannend!!!
    en en en eeeeeennnnnn???????????????????

    nummertje4:welkom en succes!
    hoop voor je dat je snel zwanger mag zijn!
     
  5. Lies29

    Lies29 Bekend lid

    5 sep 2008
    700
    0
    0
    net wat bloedverlies gespot, testen zijn nog niet binnen.

    Boem dan val je ineens in een hele diepe kuil als je toch stiekem het gevoel had zwanger te zijn.

    Vanmiddag voor de zekerheid toch maar een testje doen, maar ik verwacht er niet veel meer van.

    Het kan inderdaad stress zijn wat dat heb ik nu wel ivm de verhuizing.
     
  6. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Hoi ,

    Ben al even opzoek op't forum naar een geschikt clubje om mee te kletsen en ook al is het soms druk in huis de ontspanning die ik heb is dan via het net :)

    We zijn een gezin met 3 kindjes en we willen binnenkort starten voor een 4e ,moet nog op controle gaan bij mijn specialist en eens groen licht gaan we kijken wanneer ik stop met mijn pil.

    Liefs :)
     
  7. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Ik duim met je mee en als je er zo op hoopt is het idd.erger als het niet zo zou zijn.Maar er zijn ook vrouwen met wat bloedverlies en die wel zwanger bleken te zijn.
     
  8. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Wie zit nog op het wachtbankje?

    Ik heb soms een schrikgevoel wat me over me komt als ik denk dat we niet lang meer moeten wachten en anderzijds hoop ik dat alles in orde is met mijn lichaam want nog langer moeten wachten ik word er ook niet jonger op.We zijn nu al bijna 1 jaar onze kinderwens on hold aan't zetten daardoor en is best moeilijk geweest als de wens er dan toch wel is ,snappen wie snappen wil ;)
     
  9. Lies29

    Lies29 Bekend lid

    5 sep 2008
    700
    0
    0
    Nimme waarom sta je on hold als ik dat mag vragen.

    Helaas de test was negatief, dat was ook te verwachten, maar de bevestiging kwam heel hard aan.
    Komende ronde maar weer eens met ovutesten aan de gang en eventueel met temperaturen al vind ik dat een heel gedoe.
    Eerst verhuizen!
     
  10. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Omdat ik nog onder de scan moet in augustus en dan mag je niet zwanger worden of zijn in mijn geval dan toch.
    Voor meer info pm me gerust ,degene die meer wensen te weten want ik wil niet dat er bekenden meelezen ;)

    Ik heb voorheen ook zitten werken met ovulatietesten en temperatuurmethode erbij en werkte perfect ,als je hulp wenst of info vraag gerust!
     
  11. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    @lies... Jammer meid!!! :(

    @sofie.. Ja soms denk ik dat het raak is.. Soms ook niet.. Afwachten maar.. Morgen 8 dpo.. Bij mijn dochter testte ik op 7 dpo licht positief.. Wat zal ik doen :p

    mijn darmen blijven rommelen.. En ik blijf links steken houden.. ook voelt mijn onderbuik wat zwaar aan.. Ik wil het weten.. Haha!!!

    Nummertje4 ... Welkom! ;)
     
  12. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Best spannend dus ,ik teste ook altijd vroeg dat is nu eenmaal het 'voordeel' met de huidige testen vandaag.
    Ga je morgenvroeg eentje wagen :p
     
  13. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Misschien dat ik het morgenmiddag ga doen... Of toch niet.. :)
     
  14. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Je moet je niet verplicht voelen.

    Hoe is het verder nog met iedereen?
     
  15. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Doe ik niet hoor nimme.. ;)
    Ik ben zelf ook gewoon erg benieuwd..

    Ik heb wel veel last van mijn darmen en veel steken.. Ook mijn tepels doen pijn... Maar in principe moet ik nog 6 dagen wachten dus het kan ook pms zijn.. :(
     
  16. Lies29

    Lies29 Bekend lid

    5 sep 2008
    700
    0
    0
    en demi heb je al getest?
     
  17. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Nee nog niet.. Ik heb er vanmiddag rond vier uur pas de kans voor... Maar ik denk dat ik het er wel op waag... Het zou een hoop dingen verklaren. Maar ik zit wel 6 dagen voor mijn NOD dus misschien is het nog wat vroeg..
     
  18. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Hoe is het bij jullie??
     
  19. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    Nou dames.. Dit is mijn predictor early van vanmiddag.. Hij was aardig doorgelopen met urine.. Ik heb hem even met water doorgespoeld.. Wat denken jullie ervan.. 6 dagen voor mijn nod.. In het echt is alles duidelijker te zien... :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Testjes4

    Testjes4 Niet meer actief

    En nog 1 :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • Juli2.jpg
      Juli2.jpg
      Bestandsgrootte:
      7,7 KB
      Weergaven:
      4

Deel Deze Pagina