Heel vreemmddd... Erg leuke schoenen. Ik heb ze hier ook nog NIEUW voor L staan maar ze zijn alweer te klein
@ tulip, wat fijn zeg, super!! @ zo, nou we wachten al ruim 1,5 jaar op die groeispurt maar ze heeft vorige week een groeihormoon-onderzoek gehad dus misschien weten we binnenkort meer maar was benieuwd omdat je zei dat jou meisje ook klein was voor haar leeftijd. @ ise, ohhh leuk jij ook het rokje. ik twijfel nog wil eigenlijk weten wat ze in de grote meiden lijn hebben in die kleur.. maarja kan ik zolang wachten?
Tulip, proficiat met je goede echo!! Swlc, hoe is het met je? Is je moeder al in de hospice? Babydream, vreemd...
@diddl, hmm ja, al anderhalf jaar wachten is wel lang. Mijn meisjes zijn volgens de TNO groeicalculator TNO - Groeicalculator altijd ongeveer 5/6 centimeter kleiner dan gemiddeld. Dus wel klein, maar niet superklein. Wij zijn zelf ook niet erg lang dus ze hebben het niet van vreemden. Wanneer krijg je de uitslag van Lot? Hebben ze ook een handfoto gemaakt of dat nog niet?
Geen idee Lynn maar de hele tijd heeft die maat gewoon als bestelbaar op de site gestaan en nu ineens niet meer hahaha dus volgens mij hebben ze er nog 1 in de voorraad gevonden haha
En jaaaaa ik heb ze dan toch geshopt: kobalt laarzen voor Z. Dit zijn ze geworden: Bekijk bijlage 261378 Z is er zelf ook helemaal gelukkig mee. Heb al meteen allemaal setjes in mijn hoofd haha.
@zo;Wat een gave laarzen!!Ooh ik heb echt een schoenentic...Nu 4 paar en 1 paar korte maar alweer zoveel gezien wat ik leuk vind
4 paar laarzen bedoel ik, tel ik de gympen , sandalen en ballerina's niet mee hoor..Ach ja familiekwaal zullen we maar zeggen
Hihi leuk toch zoveel schoenen. Maar Z heeft nu 3 paar laarzen en daar houd ik het voorlopig wel even bij, ze heeft nu zwart, zilver en kobalt, dus dan moeten alle setjes wel "gedekt" zijn
tulip nee blauw geruit.. ik heb nl een kobalt vestje dat erbij past.. maar die rode vind ik ook leuk! Ik heb hem trouwens van de mini lijn
@ zo79, gaaaaaf die laarzen! Ja handfoto is ook gemaakt (al eerder) daaruit bleek dat ze qua groeileeftijd op 2 jaar zat ipv 2,5 dus dat is positief want dan zou ze een half jaar langer doorgroeien. Ik krijg over 2 weken de uitslag vd groeihormoontest (haar Ka met zwangerschapsverlof, vervanger op vakantie dus nu moeten we 4 weken op de uitslag wachten..) En as donderdag moeten we ook weer naar de neuroloog, we zitten dus weer volop in de medische molen.
Hier helaas ook een schoenentic Helaas is N op dit moment niet te porren voor leuke gekleurde laarsjes Hier voeren sneakers dus de boventoon.. Net nog een paar zilveren yellow cabs besteld, benieuwd hoe ze in het echt zijn.