al een jaar bezig om zwanger teworden

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door raymoont, 18 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    Hey Meiden,

    Ik snap jullie onzekerheid en frustratie maar al te goed! Ik ben in September 2010 gestopt met de pil.
    Na een zwangerschap en miskraam in 2011 werd ik helaas niet opnieuw zwanger.
    Afgelopen Januari zijn we naar de HA geweest en die heeft toen wat bloedtestjes bij mij gedaan en mijn vriend z'n zaad laten onderzoeken. Daaruit bleek dat mijn vriend sterk verminderd vruchtbaar is. Sindsdien is het allemaal vrij snel gegaan en heb ik nu mijn eerste ICSI poging ondergaan. Helaas ben ik niet zwanger geraakt van de embryo die ze hebben teruggeplaatst, maar we hebben er nog 1 in de vriezer en hopelijk kan die volgende maand teruggeplaatst worden.

    Wat ik hiermee wil zeggen is: Het kan ineens heel snel gaan als je eenmaal onderzoeken hebt gehad. Het is allemaal niet niks, voor de vrouw die in de meeste gevallen van alles moet ondergaan (of het probleem nou bij haar zelf ligt of bij de man) maar ook voor de man, die niet veel meer kan doen dan lijdzaam toekijken hoe zijn vrouw dus al die dingen moet doormaken. Probeer er met je partner over te blijven praten en blijf hoop houden!

    Heel veel succes gewenst!
    Liefs,
    RooDje
     
  2. pumelke

    pumelke Actief lid

    29 sep 2011
    155
    0
    0
    Ja ik krijg volgende cyclus meer onderzoeken maar de gyn had uitgerekend de week van mijn eisprong vakantie. Moet nu met ovulatietest mijn ei vinden en dan een week later bloedprikken om te zien hoe het met de hormonen zit. Maar dan heeft ze wel al alle bloeduitslagen van een hele cyclus die ze nodig heeft en kunnen we dan verder kijken wat ze gaat doen.

    Ik moet wel zeggen dat het me nu meer rust geeft nu ik weet dat er iemand over onze schouder mee kijkt om de meest vruchtbare dagen te vinden en dat we weten dat er niet meteen iets heel ernstigs aan de hand is.
     
  3. Eliseb82

    Eliseb82 Actief lid

    17 jul 2012
    224
    0
    0
    Amsterdam
     
  4. Eliseb82

    Eliseb82 Actief lid

    17 jul 2012
    224
    0
    0
    Amsterdam
    @Roodje, bedankt voor je bericht, ik denk dat veel mensen er iets aan hebben! Ik hoop dat de laatste vriezer (voor nu) raak zal zijn! Ik duim voor je!
     
  5. clijntje

    clijntje Bekend lid

    13 mei 2012
    759
    0
    0
    Docente
    Bij Nijmegen
    @Roodje...die laatste keer moet gewoon raak zijn! :D Ik ga duimen voor je!

    Klinkt stom, maar soms is het fijn dat ik lees dat ik niet alleen ben.. hoe naar ik het ook voor jullie allemaal vind!
    Succes!!
     
  6. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    Bij ons kwam er ook een soort rust toen we de MMM in gingen. Klinkt misschien raar, maar weten dat er iets mis was en weten wat er mis was een soort van opluchting na het zo lang geprobeerd te hebben zonder resultaat. Ik werd ook hoorndol van alle onnodige zwangerschapstesten die ik maandelijks deed. Maakte mezelf echt gek.
    Nu word je in de gaten gehouden en kan je een aantal dingen eindelijk op z'n beloop laten.
    Er zijn helaas zoveel stellen met vruchtbaarheidsproblemen, maar er zijn ook veel stellen die hun kinderwens met een beetje hulp toch in vervulling zien gaan. Je bent zeker niet alleen!

    Ik duim ook voor jullie meiden!
     
  7. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    Succes lieve meiden! hoop dat jullie allemaal snel zwanger mogen zijn!
     
  8. clijntje

    clijntje Bekend lid

    13 mei 2012
    759
    0
    0
    Docente
    Bij Nijmegen
    Jullie ook sterkte en succes.....nog..weer..opnieuw!
     

Deel Deze Pagina