Jeetje sm1, dat vind ik wel ernstig klinken eerlijk gezegd. Echt zielig dat hij je kids zo pest en hun slaapje niet gunt. Zou er wel even serieus over spreken. Bovendien is zo binnenstormen en schreeuwen ook nog een not done in de ramadan (naast dat je dochter zich wel dood kan schrikken).
@ sm: wat jammer dat je man zo tegen de kinderen doet. ik herken het wel mijn vader deed ook altijd zo de eerste paar dagen van de ramadan, hij had het gewoon flink moeilijk en iedereen moest de eerste dagen op zijn tenen lopen ik hoop dat jou man ook gewoon even moet wennen
Zinaa: dat heb je nu . Als je ergens in een topic reageert heb je automatisch een abbo meende ik. Als het goed is moet je nu mails krijgen in je mailbox hiervan wanneer er weer gereageert is na jou.
Ja ik vind het ook echt not done hoor en dat weet hij ook. Eerste dag(en) zijn meestal het zwaarst maar toch echt geen excuus om zich zo te misdragen. Hij heeft trouwens al gebeld en zijn excuses aangeboden
Mijn man was ook sjaggerijnig hoor, ik zelf ook trouwens. Maar no wayyyy dat hij dat op onze zoon afreageert, dan schop ik hem ook voor een paar uur de deur uit haha! btw ik ben gesloopt nu...jullie?
Kreeg dit van Lotte nav sluiten vorige topic (in lounge) Onderwerpen en berichten op basis van religie zijn niet toegestaan op Zwangerschapspagina.nl. Ramadan betreft de vastenmaand, waarin je als gelovige moslim overdag niet eet of drinkt. Een dergelijk clubje is dus gebaseerd op religie en daarom niet toegestaan. Omdat het vasten vragen op kan roepen m.b.t. een zwangerschap zijn vragen die daar betrekking op hebben wel toegestaan. Een topic als shopaholic heeft m.i. niks met religie te maken Denk dus dat het een kwestie van tijd is dat ze deze ook sluiten!
Voorheen hadden we het thee en baklava's topic.. lijkt me sterk als die ook niet meer mag. Overigens was het vorige topic toch helemaal geen clubje? Het was toch gewoon een topic voor iedereen?
Rechts bovenaan op onderwerp tools klikken bij de eerste reactie. Als je zelf reageert via Meer opties, dus geen snelle reactie, kun je't geloof ik ook aanvinken. Succes
Hier ging't goed en daar? Of sloeg je over, ben't even kwijt. Nu erg moe maar 't was ook een gebroken nacht..gewoon gewerktetc blij dat't nu gelijk weekend is!!
,Pf het andere topic is ook gesloten.. ik had in't archief toch echt een topic van vorig jaar gevonden met dezelfde titel... We zitten toch niet te hameren op geloof..willen alleen de dingen delen met degenen die er ook mee bezig zijn... zijn soms ook ongelovigen... Vrees dat hier ook een slotje komt... Miss kunnen we een mama topic openen of een prive clubje... of mogen we dan ook niet erover praten??
Met mij ging het goed had alleen hoofdpijn. Na het eten had ik nog steeds hoofdpijn en ook nog erger. Beetje duizelig pff nog steeds. Ik weet niet of ik verderga. Ik wordt er bang van