Ik heb niet zo heul veul supers te laten zien wat kamertje betreft, behalve de muurschildering Die wil ik wel delen...Ben er erg blij mee...Is gemaakt naar aanleiding van het geboortekaartje. Het kaartje heb ik zelf getekend, dus is een beetje van mezelf
@lilage, geweldig zo je eigen ontwerp en gefeliciteerd met je zoontje. Geniet van je kraamtijd. @sheflower, wauw echt heel gaaf. @barb en samantha, leuke kamertjes hoor!
Wat een gave kamertjes weer!! Wauw!!!!!!!!!!!!!! Hier het rooming in gedeelte voor de eerste periode eindelijk helemaal af! Morgen de laatste dingen op de duokamer(ze gaan een kamer delen, de twee jongste) dan kom ik die ook showen. Op het vlaggenlijntje heb ik even wat weggewerkt, staat haar naam op! Bovenste foto is wat ouder, kastje is inmiddels functioneel ingedeeld(met maar een maat kleertjes, daar lag alles wat ik had in het kastje). Op de onderste foto zie je hoe het bedje nu is, in rode letters staat haar naam op de vlaggetjes. In het bedje staat de mozesmand, die is voor in de box!
Wat een schattig bedje!! Mag ik vragen waarom je het mozesmandje in de wieg hebt? Laat je dat zo of neem je die mee naar beneden??
Dank MMM74! Zit ook nog een superschattig hemeltje bij maar dat is niet heel fijn slapen voor mij(dan zit ik met t hemeltje op mn kussen). Ben er ook zo trots op! Heeft ze toch helemaal dr eigen plekje ondanks dat ze niet "echt" een eigen kamertje heeft! En mijn schilderijtjes zijn ook zo goed gelukt, helemaal happy mee! Rosa hihi ja dat dus
@kwabbernoot; leuk die vlaggenlijn met naam. Ik heb zelf houten letters gemaakt, maar als ik die vlaggetjes eerder had gezien... @lilage; wat een mooie muurschildering. Erg mooi gemaakt. Ik wou dat ik zo crea was! @barb en Samantha; hele mooie kamertjes! Leuk he om daar zo druk mee te zijn?? Ons kamertje is eindelijk helemaal af!! Alleen de naam van houten letters moet nog worden opgehangen.
Wat een mooie kamertjes weer! Allemaal in een eigen stijl. Je kan duidelijk zien dat iedereen er flink tijd in heeft gestoken maar dat is ook geen straf he? haha.
Gisteren eindelijk het laatste opgehangen! hier wat foto's De naam gaan we nog wel op de deur hangen maar aangezien iedereen de kamer wil zien doen we dat pas als de kleine er is.
Wat een mooie kamers zie ik voor bij komen! Onze meubels worden september geregeld, en vanaf dan ga ik me wat meer bezighouden met de decoratie. Nu is mijn struikelblok de overgordijnen. heb overigens 2 lichtgrijze muren en grijze rolgordijen. Itsmemarie, zijn dat overgordijnen van de Ikea?
nee de gordijntjes komen bij de plaatselijke interieur winkel vandaan (decorette, is geloof ik ook een keten). we waren er op slag verliefd op!
hoi dames, ik ben al een tijdje hier aan het kijken en wilde even zeggen dat jullie echt leuke babykamers hebben! ik heb al maanden geleden (voordat ik zwanger was) besloten dat ik een boom met uil van de karwei zou kopen voor de babykamer. maar nu zie ik die boom wel erg vaak terug.. het wordt wel moeilijk om het een beetje origineel te houden maar zodra we klaar zijn met de kamer zal ik ook een foto posten! gaat wel even duren want we zijn nog niet eens begonnen..
Ja die gordijnen zijn helemaal het einde... ik heb ze ook gezien hier bij de decowinkel... vond ze wel aan de prijs want hier grote ramen en hoog plafon... dus ik ga denk ik zelf zoiets maken... verder super stoer kamertje zeg!