pco, 1e ronde primolut en clomid, nog meer vrouwen?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door maaike80, 23 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    Hey 1987, wat jammer dat er ineens zoveel eitjes groeien. Hopelijk dat er idd maar 1tje echt doorgroeit, ik duim voor je.

    Ben zelf nog op mijn menstruatie aan het wachten. Het is nu precies 2 weken na mijn laatste echo (eitjes waren toen heel groot, dus nog niet gesprongen) We hadden vorige week wel seks gehad, dus weet niet wat ik er nu van moet denken. Durf geen test te doen iig.

    X Marion
     
  2. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    1987, hoop voor je dat er 1 of 2 doorgegroeit zijn en dat het lekker weer raak is. This alweer zo lang geleden dat er goed nieuws was in dit topic. Duim nog steeds!

    Mamamarion, spannend zeg, of voel je dat zelf niet zo? Zou ook gewoon even rustig afwachten, ook al is dat lastig. Hoe lang duurde het de vorige x voor je ongi werd? Zou iig die tijd qua wachten even afwachten. Succes iig en voor jou duim ik natuurlijk ook nog steeds!
     
  3. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    Hey Selina, ik vind het idd wel erg spannend nu. Vorige keer duurde het 3 weken en toen heb ik opwekkers gevraagd en toen uiteindijk dus na ruim 3 weken ongesteld geworden. Als ik wel zwanger zou zijn is het nog maar de vraag of ik het niet moet afbreken, omdat ik 3 a 4 eitjes op springen had. Volgende week maandag ga ik op vakantie, dus ik probeer er even niet aan te denken dan. Als ik terugkom en ik ben dan nog niet ongesteld geworden, zal ik wel een test doen denk ik.

    X Marion
     
  4. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    O ja wat me trouwens op valt de laatste paar dagen is dat ik om de 10 minuten moet plassen. Dat had ik ook toen ik de 1ste keer zwanger was. Achteraf gezien omdat ik er pas na 3 maanden achter kwam, maar het is me bij gebleven omdat het zo opviel.Maar dat kan natuurlijk ook door het regenachtige weer komen.
     
  5. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Mamamarion, ohw dat maakt het wel extra spannend. Hoe lang ga je weg dan? Lekker hoor er even uit. Hoop dat. Je ongi gewoon weg blijft en dat er 1 of 2 eitjes bevrucht zijn. Zou erg jammer zijn dat je het dan zou moeten afbreken. Ik duim nog steeds voor je en hoop dat mocht het toch niet raak zijn, de klap niet te hard aankomt. Ikdenk iig aan je!
     
  6. 1987

    1987 Actief lid

    23 feb 2011
    290
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mamamarion, dat klinkt wel spannend jah!! Hoop dat t inderdaad goe nieuws is!

    Ik heb eisprong gehad van 1 eitje! Hebben ook geklust dus ben benieuwd. wachtbankje dus. die pomp is voor mij een uitkomst. had nooit eisprong of teveel. met die pomp nu twee keer gelukt :)
     
  7. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    Selina: ik ga maandag voor 5 dagen naar belgie..ff lekker ertussen uit dus. Hebben we wel nodig

    1987: Ik ga denk ik ook voor die pomp als t deze ronde niet gelukt is. Hopelijk werkt ie dan bij mij net zo goed als bij jou. Ik hoop voor je dat het nu meteen weer gelukt is! Ik duim voor je.

    X Marion
     
  8. 1987

    1987 Actief lid

    23 feb 2011
    290
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mamamariin, lekkker vakantie!!! Geniet ervan he!
     
  9. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    Morgen ga ik eindelijk op vakantie. Neem toch maar het tel. van t ziekenhuis mee, mocht er iets geks gebeuren. Voel me wel een btje raar namelijk, nog steeds niet ongesteld.
    Hopelijk is er als ik weer terug ben weer eens goed nieuws te lezen hier!

    X Marion
     
  10. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Mamamarion, fijne vakantie en geniet ervan. Goed nieuws na de vakantie zou echt top zijn. Ik denk aan je!
     
  11. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    Hoi allemaal,
    ben weer terug van vakantie en het was erg gezellig! En mijn kleine meid had het ook zo naar haar zin. Echt super.
    Had eergisteren wel wat bruinverlies en daarna wat bloedverlies (heel weinig) Het lijkt op een beginnende ongesteldheid, maar ik heb het idee dat het niet echt wil doorzetten. De afgelopen dagen smaakte mijn crackers (waar ik altijd mee ontbijt) ook raar. Heb mijn vriend laten proeven, en hij zei dat er niks mis mee was. Zo raar allemaal. Ga morgen toch maar een zwangerschapstest kopen, ook al ben ik nu ongesteld. Vind het wel eng hoor.

    X Marion
     
  12. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Fijn dat jullie zo hebben genoten. Spannend zeg. Als je wat weet laat je het dan weten? Ik hoop het zo voor je.
     
  13. sammie84

    sammie84 Actief lid

    1 jun 2011
    331
    24
    18
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,
    Ik ben net terug van vakantie vandaar dat ik dus niet meer heb gereageerd.

    Mamamarion, spannend hoor! Ben benieuwd. Hoop stiekem voor je dat je zwanger bent en dat het er 1 is. Zou toch wel leuk zijn. En mocht je ongi doorzetten dan hoop ik dat deze maand voor jou raak is!

    Selina, hoe is het me jou? En je zwangerschap? Gaat hard hè? Heb je een hele dikke buik of een bescheiden buikje? Bij mij zie je ook al wat. Maar dat komt doordat het mijn 2e zwangerschap al is.

    1987, ik las dat je een eisprong hebt gehad. Wanneer je nod?? Hoop dat het weer snel raak is bij jou.
     
  14. mamamarion

    mamamarion Bekend lid

    20 jun 2011
    519
    0
    16
    NULL
    Geldrop
    Hey, vanmorgen een test gedaan en hij was spierwit (zoals ik ook wel had verwacht) Morgen naar het ziekenhuis bellen voor een afspraak, want snap nu niet echt hoe het zit.
    Heb sinds vorige week woensdag bruinverlies en af en toe was bloed tussendoor, en nu weer bruinverlies. Ik zou op dag 4/5 een echo moeten hebben, maar weet echt niet hoe ik nu moet tellen. :s

    X Marion
     
  15. 1987

    1987 Actief lid

    23 feb 2011
    290
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hee allemaal, goede vakantie gehad sammie? Jammer marion, had het echt voor je gehoopt. di of woensdag is mijn nof. ik kon het niet laten en heb al 2 gedaan. zie wel een licht streepje, maar is minimaal
    Had graag aan jullie laten zien maar weet nie hoe ik foto kan toevoegen. over paar dagen maar weer.
     
  16. 1987

    1987 Actief lid

    23 feb 2011
    290
    0
    0
    NULL
    NULL
    Test
     
  17. 1987

    1987 Actief lid

    23 feb 2011
    290
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb een bijlage toegevoegd als ht goe is
     

    Bijgevoegde bestanden:

  18. saar28

    saar28 Fanatiek lid

    31 mrt 2011
    1.106
    0
    0
    Tilburg
    Dat noem ik een positieve test hoor! :D
    Alvast gefeliciteerd! :D
     
  19. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    1987, dat is toch echt een streepje. Over een paar dagen nog een x testen, maar voor nu alvast een voorzichtige gefeliciteerd.

    Mamamarion, vervelend zeg dat het allemaal zo vaag is! Dikke knuff iig van mij en ik duim nog steeds.

    Sammie, zwangerschap vordert goed. Heb wel een redelijke buik, maar ben nog maar 2 kg aangekomen. Aangezien de kleine bij de 3d echo rond de 1,5kg was, val ik dus meer af als dat ik aankom. Heb nu wel het idee dat mijn buik een groeispurt maakt en heb nu dus ook de eerste streepjes op mijn buik, helaas. Nou ja niks aan te doen. 31 juli weer controle en dan direct een groeiecho. Ben benieuwd. Gaat het bij jou ook allemaal goed?
     
  20. QNL

    QNL Lid

    19 okt 2011
    13
    0
    0
    Curacao
    Ladies,

    ik zie verschillende positieve ontwikkelingen. Erg happy voor iedereen.

    Ik kan na een dikke maand melden dat na het overieele drillen ik nu eindelijk mijn menstruatie heb gekregen gisteren:p. Ik moet pas 7 augustus voor kontrole om te zien of de operatie is gelukt en het effect heeft gehad met de pcos maar dit is natuurlijk een goed en duidelijk teken. Ikheb wel erg veel last gehad van van alles en nog wat en het was best zwaardere operatie dan ik dacht. Maar laten we nu hopen dat het allemaal niet voor niets was

    Heel veel succes verder iedereen en voor iedereen waar het al gelukt is geniet er lekker van
     

Deel Deze Pagina