Mijn dochter heeft al haar hele leven eczeem. Nu heeft ze dus ook al haar hele leven jeuk. Ze krabt en dan volgt het eczeem. Ik weet bijna zeker dat wanneer ze niet zou krabben er ook amper eczeem zou zijn maar schijnbaar komt de jeuk echt van binnenuit. Ik weet niet meer wat te doen. Voel mij er zo naar onder. Om te huilen vind ik het. Ze stopt gewoon niet. De hele dag gaat het maar door. Nu helemaal heel erg. Ik denk ook dat het met stress en nervositeit te maken heeft hoor. Vooral nu met de komst van de baby. Ze is er enorm mee bezig. In positieve zin hoor maar wel anders als andere kinderen. Ze luistert vaak naar haar zusje en zegt dan, ja hoor mama het hartje klopt nog. Zou dat krabben daardoor nu versterkt worden? Weet iemand wat ik nu moet doen?
Heb je er geen zalf voor oid om de jeuk minder te maken. Julia heeft ook erg last van eczeem. Ze heeft het nu weer heel erg en krabt ook erg veel. Dat is moelijk tegen te houden, dat gaat zo snel. We hebben een creme die we erop smeren. Na een aantal dagen neemt het vaak dan gelukkig af. Maar vooral dat krabben maakt het erger idd. We zeggen het wel tegen Julia maar ze is te jong dat te begrijpen. Hoe oud is je kindje ? (sorry weet even niet of je een banner met leeftimd hebt) Misschien ook uitleggen? al is jeuk bijna onmogelijk te negeren. We merken dat ze er vooral last van heeft met warm en vochtig weer. Stress kan ook tegenwerken idd. ik zal als je er niks voor hebt naar de ha gaan voor een zalf.
Ja helaas al van alles geprobeerd. Al haar hele leven is het smeren smeren smeren. Om compleet gek van te worden. Het komt zo van binnen. Doe mij dan maar de winter met dikke kleren. Dan kan ze er nie zo bij. Oh ze is nu 5,4 jaar.
Oh meid vreselijk om je dochter zo geïrriteerd te zien door exceem! Wellicht helpt vet houden? Ik zelf heb ooit de tip gekregen van mijn arts om Vaseline Intensive Rescue te smeren. Enkel om het vet te houden en hierdoor de jeuk te verminderen. Maar ja, dat zal vast ook niet helpen als het van binnenuit komt! Kom ik aan met mn adviezen....... Anyway, het is goed bedoeld en ik hoop dat het werkt voor jullie!
Wat sneu voor haar zeg! En ook frustrerend voor jullie dat jullie alles hebben geprobeerd en niks helpt Kan je niet doorgestuurd worden naar de dermatoloog? Of is dat ook al gedaan?
smeren en smeren... wij doen 3 keer per dag maar let ook op de voeding... dus niet te veel suikers... weersverandering/stress is een gote boosdoener bij mijn dochter en water. sterkte
Dermatoloog al meerdere gezien. Allergoloog gezien maar niets helpt. Ik zou het zo graag van haar overnemen. Nu krabt ze echt aan 1 stuk door. Ik ga nu maar proberen er niets meer van te zeggen. Dat maakt mijn meisje ook verdrietig.
Veel in het zonnetje zitten. Bij mijn partner helpt dat ook erg goed. Normal krijgt hij licht therapie en dat help erg goed. Verder werkt niets voor hem. Ook krijgt hij vaak een kuur antibiotica en prednison.(weet niet hoe dat werkt met kinderen). Bij hem komt het ook van binnenuit. Nu met het warme weer kan hij niet tegen zijn eigen zweet, dat verergerd de eczeem. Ik zou naar de dermatoloog gaan en ook bekijken of er misschien allergieen zijn waardoor het eczeem erger word. Ook is er een speciaal krabpak te krijgen. Dat werkt verkoelend en zorgt dat je minder jeuk hebt. Kan worden voorgeschreven door de dermatoloog.
Maar die co(nogwatcreme) is ook gevaarlijk voor een teer kinderhuidje toch? Vaseline zou ik nooit, dat zweet en betekent nog meer irritaties. Och meid ik probeer mee te denken maar ik weet het echt niet! Nu even een ingeving: olijfolie x per dag dun op de huid? Gedrenkte kamillethee (kalmeert huid en geest). Och lieverd ik weet het niet. Als ik mijn bericht zo teruglees en op de verpakking van kamillethee kijk zou dit wellicht wat verlichting geven. Kamille is namelijk van essentieel belang bij brandwonden. Probeer het zou ik zeggen, baat het niet dan schaad het niet.
@suzetje: cetomacrogol creme. Mijn zoontje gebruikt vaseline carbomeercreme ipv cetomacrogol, en heeft er triamcinoloncreme bij voor zijn plekjes. Hij heeft het van mij, ik heb het ook al mijn hele leven. Stress, warm weer, zweten, water. Dat zijn bij mij en bij mijn zoontje de grootste boosdoeners. In mindere mate: wol, wasverzachter, bepaalde soorten zeep, stoffige oppervlaktes. Maar ts, ik las dat je al bij de dermatoloog en de allergoloog bent geweest. Bij ons hielp in ieder geval een eczeempoli heel erg. Ik weet niet of ze dat in een ziekenhuis bij jullie in de buurt hebben. En vanuit m ijn eigen ervaring kan ik zeggen dat je er in zekere mate overheen groeit, of je leert in ieder geval te identificeren wat je allergenen zijn dus het wordt wel makkelijker voor je kindje hoor!
Ach wat sneu zeg Heb je sudo crem al geprobeerd? Dat hielp bij mij zoontje toen hij heel erg jeuk had en zich open krabte en ik smeer hem elke dag in met vaseline parafine, maar dat helpt niet tegen de jeuk.
Vroeger heb ik als kind verschrikkelijke eczeem gehad. Over mijn gehele lichaam maar vooral heel erg op mijn voeten. Onder mijn voeten had ik kloven waar je ttt een rijksdaalder rechtop in kon zetten (heb hier nog foto's van, heel bizar om te zien) Ik had zoveel jeuk, dat ik geregeld probeerde om met scharen de boel open te krabben, zonder resultaat!! Uiteindelijk vreselijk veel onderzoeken gehad. Een allergietest, dieettest en noem het maar op... Bij de dokter kreeg ik druppels (ben de naam vergeten) tegen de jeuk. Heb teerzalf gekregen voor de eczeem, doet best pijn, maar echt het werkt super goed! Ook kreeg ik via de een natuurarts zout uit de 'dode zee' en ging ik geregeld hiermee in bad. Probeer goed op te letten met wasmiddelen/verzachters, voeding en ook lekkere bodycremes ed. Ben nog steeds erg gevoelig voor eczeem en ik heb meer jeuk wanneer mijn huid wat plakkerig wordt, mede veroorzaakt door de vette vaseline creme (cetomacrogol) Smeer ook af en toe Dermovatecreme. Heel veel sterkte!!
Nee die was het niet, het was van dat spul wat ook gegeven wordt bij longrijping (cortico-nogwat) Dat spul is echt geweldig in heftige gevallen maar kan een soort van brandplekken in de huid geven (een heel dunnen huid geven) meen ik mij te herinneren.
hoe vaak gaat ze onder de douche of in bad? Dit niet te vaak doen... slecht voor dr huid is ons geadviseerd ja wij merken ter dege het verschil koop snoep bij jamin suikervrij goed te doen... ik laat haar ook veel thee/ water drinken weinig kleurstoffen betekent niet dat ze nooit niks krijgt hier hoor het is afwegen Op moment gaat het hier ook minder, puur het weer en de weersverandering Ik begrijp je maar al te goed!!!!! sterkte
Oh dames, net mijn dochter voor de zoveelste keer uit jaar bedje getrokken omdat ze weer in haar onderbroek plast. Gelukkig vaak net niet genoeg dat het bed ook nat wordt. Altijd nadat ze ongeveer 2 a 2,5 uur slaapt begint ze tegenwoordig te jammeren in bed maar op de een of andere manier wordt ze dan niet wakker genoeg. Dan loopt ze huilend met mij mee naar de wc. Huilen huilen huilen. Normaal gesproken laat ik haar dan gewoon weer naar bed gaan ( omdat ze half saapt) maar vandaag werd ik boos. Ik heb het gewoon zo gehad vandaag. Uiteindelijk heb ik haar getroost door haar te knuffelen maar ze krabt dan gewoon aan een stuk door. Men wat voel ik me daar dan rot onder. @Rozeroos, dermatoloog/allergoloog helaas al geweest. Antibiotica heeft ze gelukkig niet nodig. Wat je zegt over het weer dat kan idd ook wel een boosdoener zijn. Het is natuurlijk weer ineens mooi weer. Ze heeft ook al een paar krabpyjama's. Echter ze is 5 dus het zijn niet meer die krabpakjes. @suzetje, Ik heb het idd nog nooit gezocht in de simpele huis/tuin en keuken dingen. Maar zou je van olijfolie niet flinke vlekken krijgen in de kleding? Misschien een creme zoeken op basis hiervan. Anders ga ik eens bij de tuinen kijken of in de natuurwinkel.thanks. @juul, ik hoop zo dat het makkelijker wordt. @Bloem, ze kan niet tegen paraffine dat weet ik wel. Dan vlamt het helemaal op. Ik had van de week wel wat sudocreme geprobeerd en dat leek verlichting te brengen. Ga ik weer proberen. @lexxie! Jeetje joh jij had het wel heel erg. Wat vreselijk moet dat zijn zeg. Hoe gingen jouw ouders er vroeger mee om? @serena, ze doucht echt na het zwemmen en 1x op di. De andere dagen was ik haar billen wel snel onder de douche. Hooguit een halve minuut waar dus alleen haar benen, handen en gezicht nat worden. Zou dit al teveel zijn denk je?
Een vriendin van mij haar zoontje heeft dit ook. Al paar jaar ziekenhuis in en uit. Zalfje, spraytje, podertje noem maar op. Na een uitgebreide allergietest erachter gekomen dat het door huisstofmijt komt. Als hij stress heeft schijnt het ook erger te zijn. Sterkte!
Probeer eens dream cream van lush werkt echt super goed iedereen die ik dit aanraad is er binnen 2 weken smeren vanaf. En nee ik heb geen aandelen hoor haha