De vlaggen mogen uit!!

Discussie in 'De lounge' gestart door NoukjeTygo, 16 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    Ik vindt je heel dapper, vergeet jezelf niet kan ik alleen maar zeggen.
    Sterkte met alles!
     
  2. NoukjeTygo

    NoukjeTygo Fanatiek lid

    3 apr 2012
    1.379
    0
    0
    Dikgedrukte is dus ook mijn vraag geweest. Een van de vragen waar hij zelf ook niet een antwoord op heeft. Jaar of jaren zullen het no-way zijn, maar weken of maanden is niet duidelijk. Kan ook zijn dat het onderzoek (en daarmee verhoor/straf opleggen) naar anderen nog langer gaat duren. Kan zijn dat mijn vriend dan wel veroordeeld wordt maar met aftrek van voorarrest binnen enkele uren/dagen/weken/maanden (?) weer buiten staat. Hangt écht volledig af van dingen die ik hier dus niet kan melden. Zou willen dat ik het kon, voornamelijk om die duidelijkheid te kunnen bieden.
    Alleen die duidelijkheid IS er dus (nog) niet.

    Ben er ook echt wel boos om, hoor.
    Hij had mij wel het een en ander verteld over zijn verleden, dit heb ik toen in het vorige topic ook geschreven. Alleen vertelde hij me niet alles..
    érgens kan ik dat dus begrijpen (zou ik zelf ook niet doen na een paar maanden relatie en je er ondertussen kapot voor schamen ;)) maar het grootste deel in mij is daar wel degelijk boos om. Ik wilde er alleen nog niet aan toegeven omdat ik het gehele verhaal niet wist, nu wel en ik blijf er nog steeds boos om dat hij me niet alles heeft verteld. Voorgelogen heeft hij niet. datgene wat hij me WEL verteld had klopte. Maar hij had niet alles verteld en dat neem ik hem absoluut kwalijk. Inmiddels is hem dat door mijn brieven maar ook door vandaag heel duidelijk. Mijn brieven waren namelijk echt niet allemaal positief! Zeker niet.

    Als antwoord op je tweede vraag; ja daar heb ik (gelukkig) nu een antwoord in. Heb hem recht op de man af gevraagd of er meer was waar ik niets van wist en schrok zich rot van die vraag. Hij begreep waar die vandaan kwam, begreep dat ik ook daar aan twijfelde maar zei ook heel terecht dat welk antwoord hij me ook zou geven ik het toch deels in twijfel trek.
    Hij zal zich daar echt in moeten bewijzen en dat begreep hij dondersgoed.

    Echter (en dan trek ik zelf ook even een boetekleedje aan ;) ) heb ik hem in die korte paar maanden ook heus nog niet alles verteld. LANG niet zo erg als wat hij nu heeft verzwegen, moest er nog eens bijkomen!
    Nee, wel dingen die mijn ex me ooit heeft geflikt, dingen die me dwars zitten of simpelweg dingen als angsten of toekomst dromen.
    We lagen/liggen heel erg op één lijn maar toch ben je elkaar echt nog wel aan het aftasten en ontdekken.

    Dan weer wat anders positiefs; morgen weer werken.
    Even lekker verstand op nul nivo achter de dweilmachine EN twee uurtjes extra bij de kassa gescoord. Weer even mijn gedachten verzetten, bezig zijn met schoonmaak gedoe en geld tellen. Daarna lekker tygo ophalen en op naar de kinderboerderij met dit mooie weer :) Nu tukken, morgen gaa om 05:45 de wekker.
     
  3. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    #223 Strijkkraal, 22 jul 2012
    Laatst bewerkt: 22 jul 2012
    Sja, ik zou daar niet een beetje boos om zijn ... ik zou woest zijn. Ik vind nog steeds dat je er erg makkelijk overheen stapt (en wat jij niet niet zou vertellen in een prille relatie staat in geen enkele manier gelijk met wat hij HAD moeten vertellen ....). Het gaat niet om een geschifte ex ofzo (ik noem maar wat) ... ik weet niet of ik zo vergevingsgezind zou zijn als jij hoor, ben er ook nog niet over uit of ik dat moedig vind of ronduit naief.

    Veel wijsheid en sterkte. Ik hoop dat je datgene kiest waarin JIJ en Tygo veilig zijn en gelukkig kunnen worden zonder jezelf helemaal weg te cijferen ... dat is hij het niet waard namelijk ...
     
  4. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Hier ben ik het dus mee eens.

    Je zegt dat je veel antwoorden hebt gekregen en dat je een stuk rustiger bent nu.
    Goed zo. Neem nu even afstand. Zet Tygo nu eens op de eerste plaats, en richt je op je nieuwe baan.
    Laat je vriend maar eens ff in zn sop gaarkoken daar.
    Hij mag best eens weten hoe jij je hebt gevoeld de afgelopen weken, en dat je daar zomaar niet overheen kan stappen!

    Wees niet te vergevingsgezind!
    Ga je leven weer op orde krijgen, krijg weer oog voor de normale dingen. Laat je geluk niet afhankelijk zijn van hem!
    Jij HOEFT hem nl niet te redden, dat moet HIJ zelf doen.
    Dan pas zal jullie liefde wat waard zijn.

    En kijk goed uit. Ik neem aan dat hij niet vastzit voor een fietsband leksteken. Misschien heeft deze gebeurtenis nog heel wat gevolgen voor hem (waarschijnlijk).
    Wil je die sores allemaal wel aangaan?

    TS ik wens je alle wijsheid toe, ik hoop alleen dat je handelt in het belang van je zoon.
     
  5. Yasminaa

    Yasminaa Bekend lid

    8 mei 2010
    717
    0
    0
    Idd dat zeg ik heletijd ook! Ga bezig zijn met jezelf en zoon! Laat die kerel maar zijn straf hebben en hij heeft zijn familie voor!
    Je moet echt serieus niet je leven en gelukkigheidd afhankelijk zijn vn hem!
    Je bent zo bezig met hem ..
    En tsja relatie vn 5 maanden was het? Is erg fresh en vertel je niet dingen zomaar

    Iveel suc6 en wens je wijsheid en hoop dt je voor jezelf en zeker je kind kiest!
     
  6. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Jeetje wat een verhaal.
    Ik snap dat je verliefd bent en hem wil helpen.

    Maar ik snap niet dat je steeds maar afwacht of jij en je zoon nou veilig zijn of niet. Als ik daar twijfels over zou hebben zou ik het echt gelijk af kappen, ook al zou ik daar lang verdriet van hebben. Ik zou het echt niet gaan zitten afwachten.
     
  7. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    13 sep 2011
    2.088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Iedereen zegt wel dat hij het had moeten vertellen, maar TS heeft al eens aangegeven dat het goed is dat hij het niet heeft gedaan omdat zij dan zou zijn gezien als medeplichtige! Misschien heeft haar vriend het dan niet daarom niet verteld, maar achteraf gezien is het dus wel slim geweest! Anders had Tygo nu een moeder in de gevangenis gehad!
     
  8. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief


    dus als jou man een zeer strafbaar feit heeft gepleegd, en dat niet tegen jou verteld en vervolgens uit het niets word opgelaaien door de politie terwijl jij van niks wist,ben jij daar blij mee en ben je niet boos :( zeg je dan '' goedzo schat, nu ben ik tenminste niet medeplichtig'' :)

    Haar vriend had gewoon nog geen relatie moeten beginnen met iemand ( en vooral niet met iemand met een klein kindje) als hij wist dat hij crimineel bezig was en hij daarvoor vroeg of laat opgepakt zou worden met alle gevolgen van dien voor zichzelf en zijn vriendin met baby

    en daarbij, hij had niet precies hoeven vertellen hoe/wat/waarom, maar hij had op z'n minst kunnen vertellen: '' schat, ik heb een zeer strafbaar feit gepleegd waarvoor ik denk ik binnenkort weleens voor vast kom te zitten'' had TS nog niet alle ins en outs geweten en kunnen kiezen de relatie te beëindigen ,en niet medeplichtig, maar had ze WEL geweten waar ze aantoe was, ipv rustig op een dag in paniek opgebeld te worden dat haar vriend was opgelaaien.
     
  9. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    Hoe is het nu met jullie?
     
  10. NoukjeTygo

    NoukjeTygo Fanatiek lid

    3 apr 2012
    1.379
    0
    0
    Met Tygo en mij gaat het super goed.
    Mannetje is al weer helemaal gewend bij de gastouder, loopt helemaal zelf met haar mee naar de bakker in de straat en vermaakt zich er kostelijk. Vandaag was hij zelfs pissig dat ik hem op kwam halen en dat we naar huis gingen. Het is dat hij nog niet zo goed kan praten natuurlijk, maar anders had hij me wel even subtiel gemeld 'mama, ik ben aan het spelen met de trein. Ik ga níet mee naar huis!'.
    Heel fijn om te zien dat de kleine man het zo naar zijn zin heeft.
    Met mijzelf gaat het ook heel goed, heb me inmiddels best wel kunnen bewijzen op mijn werk en het kassa team heeft me vanaf volgende week ook ingeroosterd. Als die uren een maand zo blijven zien ze dat als 'nodig' en worden mijn contracturen verhoogd. Scheelt dan weer in KOT, dan krijg ik iets meer. Nu werk ik die uren wel extra maar krijg ik er geen toeslag op omdat het boven mijn officiele uren zit. Maarja, dat heb je al snel met een 12-uur contract ;) Elk uur is super fijn, volgende week draai ik er 20 (!) extra omdat er een fulltimer naar het ziekenhuis moest voor een operatie. Die uren moeten opgevangen worden en dat doe ik dus voor het grootste deel :)
    Inmiddels heb ik met dikke glimlach ook de aller-aller-aller laatste aflossing van mijn schuld op de bus gedaan. Heel erg trots op, want ondanks de enorme financiele problemen heb ik die dus volledig zelf afbetaald zonder bij ouders/vrienden/familie aan te kloppen! :D

    Kortom, ik zit prima in mijn vel wat betreft werk/opvang en zoontje.
    Tygo is vandaag helemaal zelf samen met mij naar de brievenbus gewandeld, mocht niet eens zijn handje vasthouden tijdens het lopen want dan ging meneertje zitten uit protest. Verder zijn we net terug bij mijn ouders vandaan, heerlijk gespeeld in de tuin met een afwasteil water. Prachtig spul vind hij dat! Deze week ook voor het aller eerst naar een meertje geweest samen met mijn beste vriendin. Mannetje heeft minstens de helft van alle badgasten kostelijk vermaakt en gecharmeerd. Heeft ontdekt dat zand tussen zijn vingers door valt, nat zand blijft plakken aan zijn buik (briljant gezicht *veeg veeg veeg veeg veeg* :D) en heeft zich het ram-bam gespetterd samen in het water. Is volledig uitgeteld in de auto op de terugweg in slaap gevallen, lag nog net niet te snurken!

    Voor de rest krijg ik af en toe 's avonds ineens een telefoontje van mijn vriend. Beetje koetjes kalfjes gesprekken, qua informatie niet bijzonder maar merk wel dat ik het fijn vind op zijn minst zijn stem te horen. Hij schrijft heel erg veel, hebben we ontdekt. Bij werkelijk iedereen ligt er dagelijks iets op de mat om te lezen. Zijn ouders, zijn zus, bij mijn ouders en bij mij. Voor de grap hebben we dus eens een paar brieven er tussen uitgepikt en kwamen we erachter dat er in iedere brief altijd iets anders staat. Het is dus niet zo dat hij elke brief vijf keer schrijft en dezelfde brief dus naar iedereen verstuurt. Voor iedereen is het dus een persoonlijke brief, tuurlijk staan er soms dezelfde dingen in over bijvoorbeeld het baantje wat hij daar nu heeft gekregen maar voor de rest is het voor iedereen echt heel erg fijn om te lezen hoe hij zich voelt tegenover degene voor wie de brief is bestemd.
    Heel de familie is dus ook onwijs verbaasd, schrijven kan hij overduidelijk stukken beter als praten.. In die brieven leer ik hem toch op een andere manier kennen en andersom. Nou is het nog steeds heel moeilijk inschatten of hij me niet naar mijn mond praat (en daar ben ik me heel bewust van) maar als hij echt zo denkt als dat hij schrijft vind ik de brieven heel eerlijk en dankbaar. Ook richting mijn ouders, die heeft hij een hele lange brief geschreven over hoe hij zich voelt richting hen en dat hij heel dankbaar is voor het feit dat ze er zo voor mij zijn.
    Verder geen extra info bekend geworden, wel weer op bezoek aanstaande zondag. Hij gaf al aan dat hij nog steeds dingen kwijt wil, niet over de zaak maar "gewoon" over hoe zijn gedachtengang in die tijd is geweest. Hoe hij tot bepaalde acties of beslissingen kwam.
    Vorige week was echt concreet de reden waarom hij precies vast zit (plus waarom het zo lang duurt en het zo ingewikkeld is), nu voornamelijk de voorgeschiedenis van zijn persoonlijke (en domme..) keuzes. Daar heb ik ook nog vragen in, want ik kan er met mijn kop echt niet bij. Ik begrijp het niet maar dat is puur omdat ik zelf dat wereldje totáál niet ken. Heb dus behalve de concrete zaken ook een beetje achtergrond info nodig, puur om enigszins te kunnen inzien hoe hij toen in elkaar zat. Lijkt me behoorlijk belangrijk... Stuk persoonlijkheid van hem die ik niet ken maar wel móet kennen als we samen verder willen.
    Behalve dat is er overigens wel goed nieuws voor HEM, zijn baas heeft mij gemeld dat het gehele team hem wil behouden. Niemand wil hem daar kwijt, iedereen heeft nu de gedachte "ja, sukkel. Heel dom. Maar hier doe je je werk gewoon ontzettend goed en ben je een rots in de branding. Eerst boeten voor je actie, daarna kom je maar weer aan het werk!".
    Het is zijn geraden dat hij ze daar op zijn blote knietjes voor bedankt want het had heeeeel anders af kunnen lopen.. Had 'ie mooi een probleem gehad!
    Maar verder... totaal geen nieuws of vorderingen. Zal voorlopig ook nog wel even zo blijven, ben ik bang. Of tenminste... bang is niet het goede woord. Op de een of andere manier is het momenteel 'geen bericht, goed bericht' omdat hij zich (voor de verandering ;)) netjes aan de regels houdt en zich daar gedraagt zoals van hem verwacht wordt.
    Needless to say... 't werd tijd. Meneer is wakker geworden.
    Wel een beetje jammer dat dit er dus voor nodig was..
     
  11. Damali

    Damali Fanatiek lid

    18 aug 2008
    1.238
    170
    63
    hey,

    fijn om te horen dat het zo goed met je gaat.
    Even over de kot je hebt wel recht over je overuren maar moet je dat gewoon elke maand aanpassen en krijgje binnen 2 maanden gewoon je gewijzigde uren uitbetaald.

    gr. Damali
     
  12. NoukjeTygo

    NoukjeTygo Fanatiek lid

    3 apr 2012
    1.379
    0
    0
    Oeh, dat is nieuwe info! Dankje, daar ga ik even achteraan! Scheelt me toch een behoorlijke hap, dan :)
     
  13. Damali

    Damali Fanatiek lid

    18 aug 2008
    1.238
    170
    63
    zeker weten anders kun bij wijze van spreken net zo goed niet overwerken. succes ermee.
     
  14. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Goed zo meid, je komt er wel! Nu ook de schuld weg, meid wat kan je trots op jezelf zijn!!!
     
  15. cherryl

    cherryl Fanatiek lid

    27 jan 2009
    2.923
    0
    0
    Wat fijn om te lezen dat het zo goed met jullie gaat!
    Ben blij dat je lekker kan genieten van het weer, je zoontje en alles erom heen!
    En wat goed dat ze zo positief over je zijn op je werk! Super meid! Is je gegunt!
     
  16. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Super om te horen dat het zo goed gaat, je bent een enorm sterke vrouw!
     
  17. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Hoe voelen je ouders zich hieronder?

    Als mijn dochter in deze situatie zat zou ik slapeloze nachten hebben dat ze zich nu inlaat met zo iemand na al 2 heftige relaties te hebben gehad en nu dan nr 3 waar ook hun kleinkind bij betrokken is

    Nee, ik denk vast dat je ouders slapeloze nachten hiervan hebben. Zou ik wel hebben als mijn dochter de keuze zou maken om met zo'n man te blijven samen met m'n kleinkind, en mijn eigen ouders zouden dat ook hebben als ik zoiets zou doen

    Je leven is nu mooi op de rit. Schuldenvrij, woning, werk, alles wat je maar kan bedenken. Ik hoop echt van harte dat je dat niet afgenomen word door 1 hele foute keuze in je leven
     
  18. missmamsie

    missmamsie Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.486
    0
    36
    kinderopvang
    aan de kust
    Wow...ik hoop dat alles zo positief blijft verlopen en dat jullie je hier samen doorheen slaan en hij jouw vertrouwen helemaal waard blijkt te zijn.
     
  19. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    ik vindt dat je het positieve in blijft zien van je vriend van de situatie, op zich is dat heel erg goed dat niet het negatieve gaat overheersen, maar vergeet niet af en toe even alles te relativeren. Soms worden dingen dan toch weer een stukje duidelijker.

    @daantje ik vindt het een beetje een gemene opmerking van je over haar ouders denk je dat ts dat zelf ook niet beseft? Hoef jij haar niet te vertellen. Wel denk ik dat de hele wereld blij mag zijn dat niet iedereen dezelfde zwartkijker is als jij! Man dat je daar nooit moe van wordt.

    @ts denk aan jezelf en heb ik het goed als je jezelf ook een klein beetje groot houd? Liefs
     
  20. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Ik ben het helemaal met je eens.
     

Deel Deze Pagina