Dit onderwerp is er al en daar zag ik wat ideetjes voorbij komen http://www.zwangerschapspagina.nl/kraamtijd/358636-geen-beschuit-muisjes-maar.html Maar zijn er ook dames die foto's hebben van hetgeen ze hebben gemaakt? Ik ben zo benieuwd hoe dat er allemaal uitziet? En uiteraard zijn nog meer ideeën welkom! Ik ben zelf van plan iets met cupcakes te gaan maken, omdat je deze zo makkelijk kunt invriezen. Maar wat er dan op komt weet ik nog niet. Misschien kleur ik wel gewoon simpel slagroom en doe er wat muisjes overheen ofzo. Of prinses Lilifee glazuur (die mierzoete roze) en daar dan muisjes over...
Simpel maar wel weer eens wat anders: een roze koek met slagroom en bosvruchtenhagel. Het moge duidelijk zijn dat wij een dochter hebben View attachment 252987 View attachment 252988
Oh ik zie nu dat dit onderwerp al een tijdje geleden geopend is en dat je vandaag uitgerekend bent Ben benieuwd wat jullie kraamlekkers wordt of is geworden.
Onze dochter is op de uitgerekende datum geboren. Het kraamlekkers is een beetje een allergaartje van van alles en nog wat geworden. Ik heb stom genoeg zelf geen foto's gemaakt. Maar wij hadden o.a.: Gewoon beschuit met muisjes Roze koeken Bosvruchten kwark taart (is tenslotte ook roze) Voor op het werk van partner cupcakes met roze glazuur en suikerhartjes er op
Voor de volwassenen hadden we slagroomsoesjes gedoopt in gesmolten witte chocolade en dan in de muisjes...echt heerlijk! Alleen geen foto van gemaakt. Voor de kindjes hadden we nijntje koekjes en het jurkje besmeert met boter en muisjes.
Ik had slagroomsoesjes in de gesmolten chocolade gedoopt en daarna in de muisjes, als traktatie op mijn laatste werkdag. Geslacht van de kleine frummel was toen nog geheim!
Op mijn laatste werkdag had ik cakejes besmeerd met een mengsel van water en poedersuiker en vervolgens gedoopt in roze muisjes. Ik had al verteld dat ik een meisje verwachtte. De kraamvisite kreeg gewoon beschuit met muisjes.
Wij hebben bij de Hema minitompoezen laten maken met voorop een deel van geboortekaartje. Moesten wel wachten tot de kaartjes binnen waren voordat we die konden geven en tot die tijd hadden we beschuit met muisjes.
Ohw dat klinkt wel lekker. Kan je dat ook eventueel invriezen? Als je met chocola en muisjes hebt gedoopt?
Ja heb ik ook gewoon gedaan. Had ze allemaal in m'n verlof al gemaakt en in zakjes verdeeld en ingevroren. Dan paktte ik gewoon elke keer een zakje eruit.
Ik heb voor mijn dochter als traktatie op de crèche lange vingers gedoopt in witte chocola en daarna in de roze muisjes. Ik had hier voor de goedkope simpele witte chocoladerepen van de Lidl, was geloof ik 0,39 cent per reep... Thuis wel gewoon beschuit met muisjes.