Wie nog meer 35+ deel 4

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door ricmar94, 4 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Oh Mees, wat spannend!! Stel je voor dat ze allebei blijven zitten :) En ik leefde helemaal met je mee terwijl ik het zat te lezen, wat ongemakkelijk zeg en helemaal als je zo nodig moet plassen!
    Nou, we gaan je door die weken heen slepen hoor! Fijn dat het nu achter de rug is in ieder geval, maar poeh dat afwachten is dan ook weer zwaar. Ik ga heel hard duimen op in ieder geval één goede plakkerd!
     
  2. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Mees mijn duimen draaien overuren..
     
  3. Salcia

    Salcia Fanatiek lid

    7 jan 2010
    3.738
    0
    0
    Marketeer
    Amsterdam
    Kom ff spieken en wat zie ik.... Sylllll wat geweldig!!! Gefeliciteerd!!

    En mees ik ga voor je duimen meis!!!
     
  4. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Mees, heel verhaal beleefd. Kan me voorstellen dat het zwaar was als je zo nodig moest plassen. Maar gelukkig 2embryotjes terug geplaatst. Duimen gaan nu weer voor 15 in verlengde duimstand en hopelijk net zo'n mooi resultaat als sill.
    Carslampje zal ik vanavond of morgen even plaatje hier posten, zit nu met foon buiten. Maar we hebben lamp bij de karwei weg, kostte 30 euro.

    Jeetje alweer 7 weekjes en als het goed is mag ik je vandaag toch ook feliciteren met je verjaardag.
     
  5. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mees fijn dat er toch tenminste 2 emmies goed genoeg waren om terug te plaatsen. Dat is wel gewoon 50% zeg!. Hartstikke goed gedaan! Nu ga ik héél hard duimen dat je dit hele gedoe nooit weer mee hoeft te maken want het is natuurlijk de bedoeling dat er minstens een lekker blijft zitten, en wie weet misschien zelfs wel allebei!
    Wat een toestand met die volle blaas. Bij IUI zeiden ze tegen mij ook altijd dat ze liefst zagen dat ik met een volle blaas zou komen. Als het niet lukte dan was dat eenmaal zo maar liefst wel. Het schijnt namelijk dat een volle blaas de baarmoeder in een, voor gyns, makkelijker te bereiken positie duwt. Hierdoor kunnen ze beter de baarmoeder mond vinden en dus makkelijker hun "pakketje droppen" zeg maar. Maar ook met een lege blaas kan het wel hoor. Er bestaat dan een kans dat ze wat meer moeten wroeten wat niet prettig is voor je, maar dit was ook niet fijn. Nou ja, het hoeft gewoon nooit weer moet je maar denken. Die blaas van jou wordt binnenkort nog veel meer op de proef gesteld :)
     
  6. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Jeetje, hyves gaf aan vandaag jarig net als mijn nichtje. Maar even gecontroleerd op fb en zag dat je zaterdag jarig bent en mijn nichtje is vrijdag jarig. Sorry, ben dus wel erg vroeg, maar beter vroeg dan te laat. Hyves is dus in mobiele versie in de war.
     
  7. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Lyanna: klopt inderdaad, ben zaterdag jarig. Maar alvast bedankt hoor :))
     
  8. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jeetje: het is inderdaad spannend. Ben met deze poging al vanaf 12-6 bezig en dan weet ik 8-8 pas of het gelukt is. Met een groot risico van niet... maar daar moet ik niet aan denken want ik moet positief denken, dat schijnt te helpen.;)
    @Boud: de volgende keer inderdaad niet zo'n volle blaas meer voor mij. Ik weet dat het niet persé hoeft, maar je wil zo graag goed meewerken als ze zeggen dat het beter is. De volgende keer ga ik thuis plassen en evt daar even wat drinken. Al hoop ik daar ook niet meer terug te hoeven komen de komende 9 mnd.;)
    @Lyanna: heb het lampje gevonden. Ga hem zeker onthouden voor mijn zoontje.
    @Mandysmamsie: een iphone gekocht? Hoe bevalt ie? Het wordt nog wat met jou, een nieuw fototoestel en nu een mooie telefoon.:p

    Hier nog steeds een beetje een onwerkelijk gevoel. Merk wel, dat ik voorzichtig ben met dingen doen. Ik weet dat ik het niet hoef te doen en ik alles mag doen, maar gek genoeg doe je dan toch heel voorzichtig. Zal met de loop van de dagen wel beter gaan.
    Zometeen weer 2 mutsenbollen erin proppen. Heb het nog gevraagd hoe ik wist of ik ze diep genoeg erin stopte. En toen zei die ivf-arts dat ze in principe maar 1 cm diep erin hoeven. De stof wordt door de vaginawand opgenomen, dus daarom niet nodig om met hele kunst- en vlieggedoe die bollen zo diep mogelijk erin te duwen.
    Verder heb ik enorme bekkenpijn. Weet niet of het door de spreidstand van vandaag kwam in die stoel. Of misschien ook door die mutsenbollen. Het is toch een hormoon wat in die bollen zit en wie weet werkt dat wel negatief op mijn bekken.
    Nou ja, vandaag maar een beetje op tijd naar bed. Een kindje maken is toch knap vermoeiend.;)
     
  9. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Hoop: jemig, dan moet je wel erg ziek in je hoofd zijn. En dat terwijl hij al een beroep heeft waar hij dagelijks al zoveel vrouwelijk bloot ziet (en er nog royaal voor betaald wordt).
     
  10. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    dan ben je toch erg triest he!
     
  11. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @mees, de duimen draaien weer hoor! ben heel benieuwd hoe de ukkies het gaan doen, wie weet alle twee wel!!!

    hier weer lekker dagje thuis met de kleine man. hij heeft weer heerlijk doorgeslapen. gister even lekker in de aanbieding geshopt, das leuk werk! leuke outfit voor de kleine man voor 9 euro, broekje, shirt en vest!
     
  12. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Justme: fijn dat hij lekker heeft doorgeslapen. En dat met deze temperaturen. Vindt het altijd lastig om te bedenken wat ik m'n zoontje 's nachts aan moet trekken. En lekker aan het shoppen geweest. Met zulke bedragen is het inderdaad leuk shoppen.
    En het is inderdaad spannend met 2 emmies on board. Spreek ze stiekem af en toe even door of ze alsjeblieft bij ons willen blijven (of in ieder geval een van hen). Hoop dat ze luisteren.
     
  13. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Wat fijn dat het allemaal goed is gegaan, Mees! Ik duim voor je!
    Ondanks de ongemakken...ze zitten erin moet je maar denken!

    Hier even wat stiller, zie het zwanger worden niet meer zo positief in. Eerst dat gedoe met die testen afgelopen maand, toen waren ze eindelijk positief heeft manlief met griep en al de klus geklaard. Vlak na de eisprong werd ik zelf niet lekker (o.a. keelpijn en ook wat grieperig) en als klap op de vuurpijl weer een schimmelinfectie, die ik weer heb moeten behandelen met zo'n capsule. Dus als je me vraagt of ik denk dat het deze maand gelukt is; NEE dus! Dit geeft echt zo'n demotiverend gevoel, waar doe ik het allemaal voor als het uiteindelijk alweer zo snel verpest wordt door een schimmelinfectie! Ik heb ze regelmatig de laatste tijd, zo irritant! Voel me ook niet zwanger en heb even geen idee wanneer ik nu precies ongi zal worden. Zit even in de baalstand.
     
  14. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Ik geniet verder wel erg van het mooie weer hoor! Het zwembad staat hier weer in de tuin en dochterlief geniet er ook enorm van! Lekker barbeknoeien en gisteravond wezen fietsen met een vriendin, echt wel een zomergevoel en daar ben ik wel aan toe!
    Zo heel zachtjesaan beginnen we ook een beetje te dromen over onze vakantie in de laatste 2 weken van september, we denken over Mallorca. Daar zijn we allebei nog nooit geweest en het is leuk met kleine kinderen schijnt het.
    Heb nog even een leuke foto van mijn dochter in ons zwembad in mijn album gezet. Ze ontwikkelt zich trouwens echt tot een notoire naaktloper, ha ha! Trekt het liefst alles uit en rent in haar blootje door de tuin, bloot schommelen enzovoorts! Zo heerlijk dat onschuldige!
     
  15. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Waxientje: meid, wat naar dat je het even niet zo positief ziet. Maar wel heel herkenbaar. Toen ik laatst bij mijn voetreflex was, deed ze een of andere sessie (ze is soms wat zweverig). En toen had ze het idee dat ik mezelf blokkeerde om zwanger te raken. Vaak uit zelfbescherming denk je, het zal toch wel niet lukken om zwanger te raken. Dat is bij mij in ieder geval wel het geval. Zij zei dat dat soort negatieve gedachten ook een zwangerschap in de weg konden staan. Ik weet dat die knop niet zo maar om kan, maar voor mezelf probeer ik dat wel af en toe. Ik zeg regelmatig tegen mezelf: ik ga dit jaar gewoon zwanger raken!
    En vervelend die schimmelinfectie. Waarschijnlijk heb je een wat lagere weerstand op dit moment dat het vaker terug komt. Een schrale troost is dat het ook bij zwangeren veel voorkomt, dus een schimmelinfectie hoeft volgens mij geen zwangerschap in de weg te staan.
    Blijf moed houden, en geniet van die heerlijke meid van je! Heb de foto op fb gezien en het is al een waar fotomodel!
    Sterkte nog de laatste spannende dagen tot je NOD en ik duim met je mee! Een dikke knuffel!
     
  16. Hamsteren

    Hamsteren Niet meer actief

    *geniet van zon*
     
  17. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Even een vraagje, voel me namelijk best wel onzeker vandaag. Ik heb sinds vanmorgen al last van een drukkend gevoel in mijn buik (eerst vooral bij mijn schaambeen en in de liezen) en nu ook wat steken en een zeurderig gevoel.
    Ik dacht eerst, misschien is dit het oprekken van de baarmoeder, maar het blijft maar aanhouden nu. Wat denken jullie?
     
  18. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Ik merk echt dat ik niet kan genieten van het feit dat we een mooi kloppend hartje hebben gezien en dat vind ik zo erg! Ik wil er zo graag van genieten. Maar mijn lichaam heeft me al eens 'verraden' en het is toch moeilijker dan ik dacht om vertrouwen te hebben dat het nu wel goed gaat.
     
  19. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jeetje: klinkt allemaal erg als oprekken en ruimte maken voor je kleine ukkie, hoor! Ik snap dat het moeilijk is vertrouwen te hebben, maar het klinkt allemaal nog steeds als een goede zwangerschap. En je volgende echo schiet al weer op, meid! Blijf vertrouwen hebben, dit is een plakkertje, hoor!! Hoe is het met overige kwaaltjes?
    @Mandysmamsie: jij ligt zeker weer gestrekt in je mooie zwembad? Gelijk heb je. Ik zit hier te zweten op m'n werk met de ventilator op de hoogste stand. Maar mij hoor je niet klagen, hoor!;)
     

Deel Deze Pagina