Juni 2010 mama's deel 3

Discussie in 'De mama's' gestart door vinisa, 20 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Jee nijntje, dat is vervelend hé, constant die vragen van "en?? is die er NOG niet??" pfff! Bij mij begon eentje al vanaf 37-38wk "amai, die laat wel op zich wachten hé" dat ik zei van hallo, tis nog minstens 2 weken ! Niet normaal :)

    Ik kijk ook tussenin op je fb, maar ga niet hele tijd zitten vragen of het er nog niet is, als het zo ver is dan zullen we het wel horen ;) Zelf ben je ook ongeduldig, en om dan nog een hoop mensen te hebben die dat nog eens extra laten merken hoe lang het duurt, nee dat is ook niks :)

    Dagdroom, 6kg is niet veel hé, ik was bij Maxim in totaal (op hoogste punt) een kleine 9kg, en begon tegen het einde al af te vallen :) Na de bevalling moest ik nog 200g tot op mijn oude gewicht :D Die 8kg was dus baby, vruchtwater en placenta :)
     
  2. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.197
    6.610
    113
    Nou, om de 3 a 4 dagen vragen hoe het zit, is in principe wel attent, maar als iedereen dit doet, dan word je helemaal gek :)

    Damien is de laatste tijd echt een makkelijk mannetje. Kan zichzelf heel goed vermaken, vraagt om samen te spelen, eet weer goed, wordt vrolijk wakker, is nog meer aan het ontdekken. Heerlijk! Peuterpuberteit hebben we dus nog niet echt ondervonden.

    Overgang naar nieuwe kamer: we hebben al wat accessoires gekocht, zoals een speelmat en een stoeltje. Die staan nu op zijn nieuwe kamer en daar speelt hij nu al mee. We zeggen heel vaak dat hij hier straks ook op gaat slapen (gevolg: hij gaat liggen op het kleed en zegt: slapen!). We hebben nog even de tijd. Eerst even rustig de kamer leegmaken.
     
  3. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ja en dan zijn er een paar die mij de opmerking gemaakt hebben dat hun kindjes tenminste niet op zich lieten wachten en voor 40w geboren zijn ;) Juist alsof zij ervoor gekozen hebben om vroeger te bevallen en ik kies ervoor om later te bevallen ;) Sommige mensen...

    Als het geboren is, gaan jullie sowieso wel iets horen ;) Ben niet zoals m'n neef en z'n vrouw die de geboorte van hun dochter alleen aan hun ouders meedeelt en voor de rest 2d geheim houdt (maar m'n tante moest het aan iemand kwijt dus had m'n mama gebeld). Nog zoiets wat ik totaal niet snap :(
     
  4. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hier ook een heel makkelijk kind, mede omdat hij veel buiten kan spelen nu. Vindt het echt heerlijk, zeker zoals vandaag volop met water kliederen :D Heb hem maar laten doen. Hond heeft een keer of 4 de volle lading water gekregen, ach ja, is ook afkoeling voor het beest ;) En over mijn benen ijskoud water gieten, zalig! :D

    Da's heel goed hem laten spelen op z'n nieuwe kamer. Zo hebben wij dat ook gedaan toen ward van onze slaapkamer naar zijn eigen kamertje ging. Daardoor geen moeite gehad met aanpassen
     
  5. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Misschien om zelf ff rust te hebben en te kunnen genieten van de eerste momenten? Heb zelf ook pas na... 3u denk ik, iedereen verwittigd, omdat ik eerst ff rust wou :) en niet een gsm die 10x per minuut afgaat :D Want dat was wel zo eens ik sms verstuurd had dat hij geboren was ;)
     
  6. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Wij mochten alleen de echt naaste familie op bezoek krijgen dezelfde dag omdat het een zware bevalling was. En dat waren alleen de ouders en zussen en langer dan een kwartier zijn ze niet gebleven. Wij hebben toen we op de kamer waren iedereen een sms gestuurd, maar heb het geluid toen afgezet. Heb de reacties pas later gelezen.

    Maar 3u tegen 2 dagen? Eerst mocht ook niemand weten dat ze zwanger was want er moest maar eens iets mis gaan. Nu is het kindje er, nu mag niemand het weten dat het geboren is. ;)
     
  7. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Hm ja, dat is ook raar! Is ze vreemd gegaan ofzo?
     
  8. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Daar heb ik nu nog niet aan gedacht se :D

    Mijn tante zegt dat zij het niet wilde uitbrengen dat ze zwanger was, haar mama (mijn collega) zegt dat het mijn neef is die het niet wilde omdat er vanalles mis kan gaan. Dus lekker tegenstrijdig... Ze willen ook geen babyborrel maar we mogen alleen in groepjes op bezoek gaan als we uitgenodigd worden. ;)
    Ik stuur ze een kaartje en zullen wel zien of we op bezoek gaan of niet. Zitten dan ook met een kleintje.
     
  9. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.493
    13.954
    113
    Vrouw
    Wat fijn dat Mare op dr nieuwe kamer slaapt!
    En Damien die ziet het dus ook wel zitten haha.

    Aankomen, ehm was 3 kilo aangekomen maar daar is nu weer 1.5 kilo vanaf dus ben in totaal 1.5 kilo aangekomen. Moet er wel bij zeggen dat ik zondag voor het laatst gewogen heb en momenteel voor mn gevoel 2 liter vocht vast houd in mijn enkels haha. Heb het aan de gyn gevraagd of het erg is, maar zolang de baby goed groeit is het niet erg. Ben er stiekem wel blij mee want van Stijn had ik nog iets te veel vet over op mn billen en bovenbenen en dat is nu verdwenen.

    Nijntje, het lijkt wel alsof ze zich schamen voor de baby ofzo? Na 2 uur heb ik toen onze ouder gebeld en erna een sms eruit gestuurd, beetje jammer dat t-mobile een storing had en iedereen die sms pas de volgende ochtend kreeg. Vond het al zo vreemd dat niemand reageerde.. ;)
    Het is inderdaad zwaar irritant als mensen blijven vragen of de baby er nog niet is, nee duh anders had je het wel gehoord. Moet er wel bij zeggen dat ik elke dag even op facebook gluur :p

    Meisje, fijn dat Maxim weer thuis is! Hoe heeft hij het gehad? En was hij erg oververmoeid of viel het mee? Hopelijk mag je hem nu weer een tijd bij je houden voordat hij weer naar je ex moet.

    Stijn vind het momenteel te warm om buiten te spelen, hij wil zelfs niet in zn badje! Dusja dan maar binnen... Zondag zijn we naar het strand geweest en dat vond hij helemaal geweldig! De zee was naar mijn idee nog wat fris maar Stijn rende er zo in, dus kon ik er achteraan aangezien manlief geen zwembroek aan had.
     
  10. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Vanmorgen m'n bemoeizuchtig nichtje waar ik anders niet van hoor ineens op de chat op fb: laat baby nog altijd op zich wachten??? Ja sorry, maar daar reageer ik gewoon niet op. Uur later had m'n mama telefoon van m'n tante of ik bevallen was ;)
    De meesten kijken naar de reacties op fb hoor ;) Manlief brengt waarschijnlijk laptop mee naar het zh als ik bevallen ben, dus hoop dan wel even te kunnen reageren. En anders moet hij maar iets op m'n profiel zetten moest het nog niet zijn.

    Wij zijn voormiddag naar de speeltuin geweest, namiddag Ward binnengehouden omdat het te heet was. Tegen half 7 ben ik pas terug met hem naar buiten gegaan. Nu de airco boven opgezet, babyfoon geeft nog 24° aan, hadden het laten koelen tot 22°... Maar je voelt de frissere lucht wel nog.
     
  11. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Intussen dus bevallen ! :D

    Loes zag ik dat ze heette, proficiat hier ook nog eens! Hopelijk is alles vlot gegaan?

    Geniet er van!!!
     
  12. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    ''t Is idd Loes :) Post hier later het volledige verhaal, ga nu wat slaap proberen in te halen want 2 nachten van 2-3u is echt wel weinig... Heb laptop nu in het zh dus als ik wat tijd en energie heb, volgt het verhaal.
     
  13. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Even mijn bevallingsverhaal:

    Vrijdag 5u30 ga ik plassen, wat bloedverlies bij het afvegen. Had last van m'n darmen maar kon niet naar toilet gaan. Heb ik wel meer bij warm weer, dus geen aandacht aan gegeven. In bed nog wat krampen, maar toen ik ging opletten waren ze om de 5 min. Hmmm, toch geen darmkrampen? Nog eens naar wc gegaan, nog beetje bloedverlies bij het vegen. Toch maar materniteit gebeld: kom maar dadelijk naar hier, misschien ben je in arbeid. Ward rustig klaargemaakt en naar de grootouders gebracht, om 9u waren we daar. Op 't gemakje allemaal want voelde maar af en toe een lichte wee.

    half uur monitor: onregelmatige weeën. Inwendig onderzoek: 4 cm opening! Dus ik ging er van uit dat ik namiddag gewon op controle ging bij gyn, maar ze hadden de gyn gebeld en omdat ik al bijna een week overtijd was wilde ze dat ik bleef. Wat gaan wandelen, maar weeën kwamen niet. Om 13u opnieuw half uur monitor: onregelmatige weeën, geen opening erbij, mocht naar huis. Vroedvrouw wilde wel strippen op vraag van gyn, maar ja, bij Ward had dat ook niet geholpen. Moest ik in het weekend niet bevallen, moest ik maandag opnieuw aan de monitor.

    Thuisgekomen en had wat weeën. Badje genomen, eerste kwartier om de 5 min weeën, daarna elke 2-3 min. Dus na een half uur manlief maar geroepen dat we best terug gingen. Om 16u waren we terug in het zh, half uur monitor: weeën waren goed, kindje was ondertussen ingedaald en 5cm opening. Gevraagd voor ruggeprik, bloed was getrokken dus ze gingen bellen dat we eraan kwamen. Ik ondertussen naar toilet, weeën waren serieus pittig op dat moment! Routine check van de ontsluiting voor we voor de ruggeprik gingen: 8 cm!! Te laat voor ruggeprik, ze gingen verloskamer klaarmaken. Na 5 min manlief naar verloskamer gestuurd: idd volledig ontsluiting. verlostafel op: vliezen braken spontaan. na een uur persen, een hele flinke knip en het nodige geschreeuw was ze er om 18u38: ons Loes :D

    Navelstreng zat 3x rond haar nekje maar ze zag helemaal niet blauw, was precies een kopie van Ward maar dan met donker haar en een hele brok he...
    Had ook m'n eigen gyn. Normaal al wachtdienst, maar gy zat op materniteit op me te wachten :D En ze mochten haar bellen om de bevalling te doen. Heb haar gevraagd om goed te naaien: doe dat altijd was haar antwoord ;) Heb nu wel een panische angst dat het weer misgaat, maar ze hebben net nog eens gecheckt en het ziet er goed uit. Manlief zei dat vorige keer op 5 min genaaid was, nu heeft ze er bijna een half uur over gedaan voor een even grote knip. Maar manlief weet ook hoe het er wel en niet moet uitzien, dus ga hem ook dagelijks laten controleren; En de vroedvrouw komt ook weer aan huis.

    Zo, nu even slapen, over een uurtje nog een flesje geven en dan duimen dat ze weer tot 6u30 slaapt zoals vandaag! :) Als ik thuis ben volgt een foto op fb.
     
  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Thanx! ;)
     
  15. dagdroom

    dagdroom Bekend lid

    30 jul 2009
    598
    0
    0
    @ Nijntje: Proficiat met Loes!
    Toch nog snel gegaan zo op het eind. Hoe vindt Ward zjjn zusje? Ga zo even kijken voor de foto, ben benieuwd!
     
  16. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Bedankt! :)

    Ward is zo fier! Als manlief boven het bedje hangt is het 'papa weg', Loes op de arm is het 'papa Loe bed' en dan gaat hij voor het bedje zitten en tutje geven. Wil haar constant op de schoot en mogen geen van beide helpen of vasthouden 'zelf'. Constant aaien. Hoop dat het zo blijft, de broer/zusliefde :D Ben wel benieuwd hoe hij gaat reageren als we thuis gaan zijn, zal wel even gaan testen denk ik.

    Foto staat nog niet online, ga in de late namiddag/vreoge avond naar huis dus zal voor vanavond of morgen gaan zijn. Want Loes heeft me vannacht serieus aan de draai gehouden met voedingen dat de nacht voor mij van 6u15 tot 8u15 heeft geduurd... Blij dat ik naar huis kan en manlief kan inschakelen!
     
  17. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Amai , weer goed erin geknipt dan :s Lijkt me ontzettend pijnlijk ! Hoor ook van veel dat ze niet verdoven tijdens het naaien? Hoop dat ze dat toch wel doen als het zo'n grote knip is! Bij mij 2 draadjes en ik heb zelfs gezegd dat ze moest wachten tot de verdoving goed werkte voor ze mocht beginnen toen :p Vond dat ik met de weeën wel genoeg had afgezien ;)

    Fijn dat jullie nu thuis zijn, hopelijk gaan de nachten nu beter! Je geeft dus flesjes? Dat je zegt dat je man dan 's nachts kan helpen?

    En wat lief dat Ward zo goed voor z'n zusje helpt zorgen :) Zou mooi zijn idd als dat zo blijft ;)
     
  18. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.197
    6.610
    113
    Nijntje, ook hier nog mijn felicitaties! Het klinkt toch als een best wel fijne bevalling (voor zover die fijn kan zijn ;)). Geniet ze met z'n 4'tjes, maar dat zal wel lukken, zo te lezen! Leuk dat Ward helemaal verliefd is!
     
  19. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Bedankt! :) Nu, zo fijn was ze niet hoor. ;) Wel blij dat het zo snel ging uiteraard. Maar da's voorbij, we hebben er iets moois voor in de plaats en we zullen het geen derde keer gaan beleven ;)

    @ meisje: Geef idd flesjes. Kolven met een peuter van 2 in huis zag ik niet zitten. en maar goed want de kans dat de bv nu ging lukken was even klein als bij Ward. Ben blij voor mezelf dat ik die beslissing genomen heb. Zeker nu je bij de gewone vermoeidheid van een baby nog de zorg van een peuter hebt.
     
  20. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Ja dat zal wel veel schelen idd, nu Ward er bij is. Zal wel ff wennen zijn :)
     

Deel Deze Pagina