Geen held (en)!

Discussie in 'De lounge' gestart door Maartt, 25 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Oké ik ben benieuwd of er meer vrouwen hier zijn die thuis ook "geen held" hebben. En dan bedoel ik de mannen...

    Gisteravond gingen we na gezellig een wijntje in de tuin te hebben gedronken naar bed. Toen we de schuifpui opende en ik al bij de trap stond zag ik een (GROTE) mot.
    Ik zeg tegen mn man: Haal jij die even weg?

    Mijn man: Schreeuwen, rennen, duiken, kruipen :$!

    Nu weet ik dat hij niet van gefladder houdt maar hij was nu echt in paniek.

    Vervolgens moest ik heel erg lachen totdat dat beest op mij afvloog. Ik ook gillen, rennen, duiken, kruipen.

    Gevolg: Grote licht aan electrische vliegenmepper aan mijn man gegeven en zo hebben we samen zeker 10 minuten gegild en geschreeuwd. Uiteindelijk is het arme weerloze beest uitgeput op de grond gevallen waarna mijn man heel hard gilde IK HEB HEM!!! SNEL EEN KRANT!!
    Maar hij durfde de vliegenmepper er eigenlijk niet vanaf te halen dus hebben we ook nog 5 minuten op de grond gezeten om te kijken of ie echt wel dood was.

    OMG! Wat zal dat er achterlijk uit hebben gezien.
    Ik heb ook echt wel heel hard gelachen.. Mn man overigens niet ;)

    Vanmorgen vroeg hij trouwens of ik een enorme spin bij de schuifpui wilde weghalen :D

    Nog meer "geen helden"?
     
  2. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Als je hem zou zien zou je het trouwens niet denken.. Hij is namelijk postuur: Zal ik even op je komen zitten ofzo :D;)!
     
  3. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    whaha lig helemaal dubbel hier

    ik heb geen man dus ben de enigste samen met de kinderen die dingen kunnen doen hihi:)
     
  4. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    ooh vreselijk ik zou helemaal dubbel hebben gelegen om mn man als ie zo achterlijk zou doen, zou de elektrische mepper op hem gebruikt hebben dat ie even normaal zou doen ;) ik pak gewoon de beesten zelf dus heb mijn man daar ook niet voor nodig.

    Mijn man is eerder het tegenovergestelde (een beetje grootheidswaanzin ofzo)

    We hoorden een keer iets , dachten aan een inbreker gaat ie naar buiten in zijn boxer, ik zeg wat wil je doen schat "sta of ik schiet" en trek mn onderbroek omlaag om te laten zien wat ik bedoel..

    die gaat ook gewoon midden in de nacht als er hier jongeren rondhangen in zijn onderbroek naar buiten met alleen een lamp, weg zijn ze binnen 5 minuten (ik zou het ook eng vinden een vent van bijna 2 meter en 1 meter breed die in zijn onderbroek naar buiten zou komen haha) het grappige is dat die jongeren wel respect voor hem hebben dat ie dat doet, spreken hem aan met meneer en excuseren terwijl andere mensen er enorme problemen mee hebben..

    Dus nee is niet erg herkenbaar maar je verhaal is wel ontzettend lachwekkend!
     
  5. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Kan die van mij in opleiding bij die van jou?

    Jaren geleden ook een keer gedacht dat er werd ingebroken.. Ik in mn onderbroek naar beneden. Roept ie zachtjes van boven: Als je dan toch gaat neem je dan wel iets mee om mee te slaan? :)

    En hij is echt een grote kerel om te zien..:cool:
     
  6. Triskele

    Triskele Niet meer actief


    hihihi hilarisch ach ja we zijn niet allemaal hetzelfde (gelukkig) ik vidn het soms helemaal niets dat die van mij echt overal op af stapt, ik heb zoiets van gadver straks heb je een extra luchtgaatje (met tussen je ribben ofzo) dus een middenweg is er ook.
     
  7. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Kan ik me ook goed voorstellen!
    Maar het is wel fijn als je "vent" een motje zou kunnen weghalen..

    Kamperen met hem is ook elk jaar een feest. Zo heb ik een keer een uur moeten zoeken naar een sprinkhaan ;).

    Echt ik heb wel tientallen verhalen.. Maar die van gisteren. Mijn god wat een stel idioten zijn wij zeg!
     
  8. HopeFaith

    HopeFaith Niet meer actief

    Mag ik even lachen?; hahahaha! :D

    Mijn vriend is dus echt niet bang. Is zo nuchter dat ik er soms gek van wordt..
     
  9. NicS

    NicS Niet meer actief

    Triskele.... Vind jouw verhaal anders ook erg lachverwekkend, tranen rollen over mijn wangen van het lachen!! :D
    (Komt misschien ook wel dat ik mijn man in dat verhaal herken.;))
     
  10. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Ik ga hem dit laten lezen.. Of zou ie dan een minderwaardigheidscomplex oplopen?

    Nou is ie daar niet het type voor dus misschien helpt het?
     
  11. Triskele

    Triskele Niet meer actief


    hihi ja het is wat met die mannen van ons he, die van mij is echt nergens voor bang (ja dat ons iets overkomt ofzo) dat heeft soms ook wel eens wat irritants maar goed dat begrijp jij dan als geen ander..
     
  12. Mootjuh87

    Mootjuh87 Actief lid

    13 jul 2011
    447
    0
    0
    Whahaha dat zal er maf uit hebben gezien!!
    Hier ook zo'n enorme held... Spinnen enzo pakt ie nog wel, maar als er 1 wesp in de buurt vliegt gilt ie alles bij elkaar. En idd ook zo'n flinke kerel.
     
  13. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    het grappige is juist dat ie in het dagelijks leven echt een enorme goedzak is, echt zo'n teddybeer, voor ons dan, voor vreemde niet bepaald haha

    Mijn man kan wel weer enorm zeuren als ie ziek is, vorige keer wou ie om 2 uur snachts naar het ziekenhuis omdat ie last had van zijn oog (zat gewoon een beetje een vuiltje in he dus niets ergs ofzo) en owee als ie verkouden / griep heeft ofzo, vreselijk!!

    Ik heb 6 weken lang met ontstoken galblaas gelopen met 3-4 aanvallen per week dat we "ff" in het ziekenhuis morfine moesten halen maar tussendoor doe ik huishouden, kids naar school, help nog wat op school mee en loop gewoon door.. maarja dat is echt typisch man/vrouw verschil volgens mij.
     
  14. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Hahaha geweldig, hier ook een watje eerste klas.
    Komt er een vlieg aan als we aan het eten zijn dan rent hij als eerste weg...
    Een keer een muis binnen gehad en wie stond er op de bank?? Juist, meneer;)
    Ik zeg altijd, bij ons zijn de rollen omgedraaid, ik ben de man en jij de gillende keukenmeid:p
     
  15. Blays

    Blays Niet meer actief

    Hahaha hilarisch!

    Wij lagen laatst op bed een film te kijken en ik hoorde de hele tijd wat kort rond vliegen, maar mijn vriend natuurlijk niet... Totdat het tegen hem aan vloog! :D
    Helemaal in paniek, sprong een meter de lucht in, dikke karate bewegingen erbij. Hij is nog nooit zo snel uit bed gekomen :p
    Op een gegeven moment zat het op de rand van het bed, dus ikke gillen: Aaaah hij zit hier! Pak em schat! Toe toe tooooeee!
    En mijn vriend maar kijken he, op 3 meter afstand! En ik zat daar vlak naast dat beest veel te bang om te bewegen.
    Ik weer: Toe daaaannn!! Haal hem weggg!! *Paniek* (Ik haat insecten :p)
    Uiteindelijk paktie MIJN tijdschrift en mept dat beest dood en springt gelijk weer een meter naar achter toen hij hem raakte en uit elkaar spatte, overal beestjes pruttel! Op bed, de muur en het nachtkastje :p

    Toen ik eindelijk weer kon ademen vroeg ik hem waarom hij er nou zo lang over deed, zegtie: Ja, ik ben toch net zo bang als jou! Ik vind dat beest ook eng!

    Hij is normaal nooit ergens bang voor! Het was een torretje trouwens :p
     
  16. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    9 mei 2012
    2.715
    907
    113
    Ik heb een held en ben zelf de panische. Soms issie iets té heldhaftig en dan houd ik hem in toom :D
     
  17. Nynke Jellie

    Nynke Jellie Bekend lid

    1 okt 2008
    745
    0
    0
    Opzich is mijn man niet zo gauw ergens bang voor, behalve voor spinnen. Dus als die in huis zijn mag ik ze weg halen haha.
     
  18. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Hahahahahahahah! Zo herkenbaar!

    We hebben ook een keer een duif in de slaapkamer gehad. Toen we wakker werden zat ie op de tv. Mijn man is onder de dekens gaan liggen en riep WAT WAS DAT! Daar lagen we hoor Jut en Jul allebei te scheiterig om het beest naar buiten te doen.

    Je kan elkaar ook behoorlijk aansteken he? Als ik begin te gillen begint hij ook direct te schreeuwen ;)
     
  19. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Oké gelukkig er zijn dus meer mannen die bang zijn voor mini beestjes! :)
     
  20. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Vreselijk! Wespen hier ook drama.. Gaat ie heel wild om zich heen lopen slaan en rennen. Ik maar uit blijven leggen dat ie beter rustig kan blijven zitten!
     

Deel Deze Pagina