Hoe is het met jullie?? ben een tijdje afwezig geweest maar ik leef nog! heb het giga druk gehad met school.. nu alle eindverslagen ingeleverd voor school zelf.. Na het weekend start het blokken voor het internationaal examen op 30 juli.. hoe snel hadden jullie een buik? (en 1e of volgende zwangerschap) ik ben nu 9 weken, maar mijn buik zet al aardig uit.. nu ben ik van mijzelf al erg tenger dus zie je het wel ook snel.. was ik eerst 25 december uitgerekend is met de echo het voorlopige termijn gezet naar 2 januari.. 12 juni weer een echo! spannend! Soms lijkt het net of ik de kleine voel. kan nog niet is veel te vroeg. maar ik ben zo bewust van mijn buik, dat elk gasbelletje in mijn buik die kietelt me rechtop laat zitten.. zou het? met mijn eerste zwangerschap was ik al vroeg, 15 weken.. voelen jullie de kleine al? en wanneer voelden jullie hem/haar bij evt eerder zwangerschap? een hele lijst.. maar ben blij eindelijk eens tijd te hebben hiervoor!
Goedemorgen allen Mijn buik 1 e zw begon pas te groeien met 14 wk en nu met 2 e zw schap. Zie e t nu ook al. Soms niet even handig aangezien ik vragen krijg. Hoest verder met iedereen. Hier alles goed. Verschrikkelijk moe hop day dat snel weg trekt
He meiden, Hier alles goed. Inmiddels bijna 12 weken afgelopen maandag had ik ineens een soort van oranje afscheiding, maar dat was eenmalig en verder niets. Verder gaat het goed, ben nog wel wat moe en begin nu last te krijgen van bekkeninstabiliteit. De 19e gaan we weer naar het ziekenhuis voor een echo.
Hallo! Ook hier een mama-to-be uit Den Haag Ben morgen 20 weken zwanger en heb over een uurtje mijn 20 weken echo! Moet zeggen dat ik het allemaal wel een beetje spannend vind hoor! Hoop zo dat het gezond is! Het hartje klonk volgens de verloskundige goed en vandaag voel ik de hele dag al kleine 'schopjes' en kan ik mijn buik soms zelfs op en neer zien bewegen, dus het is flink actief! Misschien voelt het mijn eigen spanning om de echo wel Leuk dat we allemaal uit Den Haag en omgeving komen!
Hoihoi! Leuk dat er een topic is voor zwangeren uit den haag Ik ben nu bijna 16 weken zwanger van mijn eerste kindje. Uitgerekend op 9 Dec. Groetjes Amanda
ja hoor. Gister laatste dagje werken, nu heeeeeeeeeeerlijk van mijn verlof genieten!!! Was er ook echt aan toe
Hoest hier dames. Jammer dat zo weinig geschreven word. Hier alles goed. 16 wk al weer en ze zeggen 60% kans jongen. Afgelopen maandag vk geweest en alles was goed. Waar dh kwamen jullie ook al weer vandaan Xx
Behalve dat ik onwijs last heb van de warmte (wie niet ) gaat het goed! Vind het inderdaad ook jammer dat het hier zo stil is.. Ik kom trouwens uit voorburg maar dat valt toch wel onder denhaag haha. Liefs
Ik ben inmiddels al bijna (maandag) op de helft, de tijd vliegt echt! Volgende week heb ik de 20 weken echo en ik ben echt benieuwd hoe ons kleintje gegroeid is en of alles goed is. Maar wij willen niet weten of het een jongen of meisje is dus dat blijft nog even een verrassing!
Pfffff, breek me de bek niet open. Het is hier in huis meer dan 26 graden. Ik heb al nooit goed tegen warmte gekund, maar nu ik zwanger ben heb ik er nog meer last van! AutumnGirl kijkt uit naar de Autumn!!!!! Op kou kan je je kleden, hier begin je niets mee!
Waar woonde jij noh autum in dh Hier mig lekker in t tuintje aan t genieten Ga zo wel nr binnen ff dvdtje kijken.
Jaaaaaa ontzettend stil. Host hier. Hier vandaag 18 wk 31 aug de 20 wk echo jan niet wachten. Vanmiddag moet ik nr de tandarts. Zooo geen zin in. We zijnhier eindelijk begonnen ad slaapkamers. Eerst mij. Slaapkamer en dan de babykamer.
hey dames mag ik ook gezellig mee komen kletsen hiero ook nog een hagenaar ben evita 27 jaar heb al 2 stoere knullen een van 6 en en een van 4 en half en nu zwanger van de 3e een meid heb op zich een goeie zwangerschap alleen beetjuh hoge bloedruk ma aangezien van dat gaat t prima .
Welkom evita gezellig. Mijn dOvhter is ook 6 welke maand is jou oudste Waar in dh woon je. En wanneer uitgerekend Zooo lijkt wel vragen vuur haha sorry