Hier ook niets. Wij hebben net twee zweefplanken opgehangen en dus is de babykamer nu echt af!! Boodschapjes gedaan en ff bij een vriendin langs. Lief zou stofzuigen, maar dat is hij alweer vergeten. Laat het maar, hij loopt 5 nachtdiensten.
Buiten koelt het al lekker af maar binnen is het nog 26 graden.als de regen stopt dan maar even alles open gooien!
Manlief gaat morgenavond weer de nachtdienst in, gelukkig heeft hij er maar 2 Hier doet hij gelukkig heel veel in het huishouden, maar normaal gesproken doen we het altijd wel 50/50
Wij hebben het huishouden hier ook goed verdeeld. Op dit moment doet hij zelfs meer dan mij. Maar met de nachtdiensten heeft hij maar weinig vrije tijd en doe ik meestal smorgens alles al. Alleen vandaag had ik wat opstartproblemen.
Mag over mijn lief ook niet klagen. Al wil ik nog steeds niet dat ie wat doet op dagen dat ie werkt. Dan schuif ik op mijn bureaustoeltje door de kamer. En normaliter doen we alles samen even als hij ook vrij is.
Ik had de boodschappen thuis willen laten bezorgen. Maar vond het toch te duur. Ben maar gauw de boodschappen gaan doen. Jee wat was het druk.
Hier is het weer inmiddels ook omgeslagen.....het regent nu alleen nog maar maar ben benieuwd of het hierbij blijft
Het heeft hier even geregend. Pff. Dat was niet genoeg hoor...nog steeds vrij warm. Ik hield net mn enkels onder de douche en het boelde gewoon warm aan terwijl het water echt koud was.
Hier is het na een klein buitje ook alweer droog......had me er toch iets meer van voorgesteld, het is nog behoorlijk warm helaas.
Ja maar meeste zou 's nachts gaan vallen he. Dus komt nog. Als ik buienradar zie dan klopt dat wel. Maar hier moeten we nog even wachten helaas
Okee nou ben benieuwd. We hadden vanavond een extra mee eter, een vriendje van Samira Net had manlief voor ons allemaal lekker een ijsje gehaald bij de Italiaanse ijsboer in het stadje......heerlijk een hoorntje met 2 bolletjes schepijs, had pistache en chocolade Nu zit ik lekker uit te buiken
Ssst Rina..ik heb al zo'n trek in iets lekkers en ik heb bere honger. Wij gaan zo naar de griek. 1 fles water. suflaki. en gebakken mosselen. Manlief is vanavond onverwachts vrij, even van profiteren