Jeetje meiden, ik ben er 1 dagje niet kan ik gelijk heel veel blz teruglezen. Vind het niet erg hoor, ga nu even een poging doen om straks op iedereen te reageren. Eventjes alles teruglezen.
jaa klopt dat ben ik haha dank je wel jij ook hihi ik ben zooo blij ik durf bijna niet voor over te buigen enzo hebben jullie dat ook? of stel ik me gewoon aan haha
@Lady: gefeliciteerd! extra fijn een postive test na 12 mnd. Vooroverbuigen durf ik nog wel hoor Maar gewoon doen wat je goed doet.
dank je wel jaa hier heb ik zolang naar uitgekeken elke maand die teleurstelling maar dat vergeet ik allemaal maar snel want nu mag k blij zijn haha haha jaa ik ben bang dat als ik te ver buig of te snel of te druk doe dat het fout gaat stom he xx
@Lady is niet zo stom hoor. Iedereen is onzeker en bang wat fout te doen. Ik heb dat een beetje met fietsen. Maar de gyn zegt, dat je dat gewoon mag doen.
oh ja, en springen op de trampoline van het buurmeisje, durf ik ook niet maar dat doet ook pijn in mn buik, dus dat doe je dan automatisch niet.
Ha ha, , het eerlijke antwoord? Je stelt je aan! Gefeliciteerd, meid! Wat fijn dat je lange wachten nu beloond is, ik kan me voorstellen dat het daarom allemaal nog wat enger is dan het al is (zo'n eerste keer ). Hopelijk een voorspoedige zwangerschap!! Er zijn echt maar heel weinig dingen die je zelf kunt doen die nu nog een 'negatieve' invloed op je zwangerschap zouden hebben (gelukkig maar!). @ rozerood: ha ha, ja, ik vrees dat ik al zo een buikfoto zou kunnen maken . Ga straks op zolder eens zoeken naar positiekleding en alvast wassen. Misschien dat ik voor de lol al weer eens een broek aan doe (en dan zit-ie vast zo heerlijk dat ik 'm niet meer uit wil doen ). (voel me al erg dik nu )
@Kache, hier beginnen de broeken ook strak te zitten, terwijl er op de weegschaal een halve kilo vanaf is. Hier worden het dus leggings met jurkjes en tuniekjes de komende weken, daarna maar aan de positiekleding. Mooi test trouwens!!! @Rara, wat fijn dat het de 1e ronde gelijk raak is, niet schuldig voelen maar genieten hoor!!!! @Rozerood, mooie test bij de gyn !!! @Senna, Daphner en Lady welkom en gefeiciteerd !!!! @Ongeduldje, wat een onwijs leuke manier van die video en de foto zeg !!! Je hebt er werk van gemaakt. @RomyDani, ze worden idd donkerder de streepjes, helemaal goed, geniet er maar van !!! Vertellen: Ik vertel het gewoon mn beste vrienden al, dit omdat iedereen weet dat we bezig zijn omdat ik al een bbz en ma heb gehad. Iedereen leefde toen ook erg mee dus maak er nu geen geheim van dat ik weer zwanger ben. Vage kenissen en zo vertel ik het niet, die zien het straks wel haha Kwaaltjes: Ja die beginnen flink te komen nu maar vind ik niet erg, al maken sommige dingen je ook wel een beetje onzeker zoals ongi krampen en steekjes maar ik weet ook dat dat erbij hoort. Hier nog een lijstje waar ik nog meer "last" van heb. -maagpijn -weinig eetlust maar wel honger -katergevoel -vanmorgen diarree -vollere borsten en gevoelige/jeukende tepels -betere reuk, dingen gaan nu stinken zoal koffie -veel dorst en vieze smaak in mn mond -veel boeren (lekker charmant) -iets meer moe maar dat is nog te doen. -sneller aangebrand Nou dat was het wel zo'n beetje, het lijkt allemaal veel maar het is nog allemaal nog te doen, tis meer zo'n "ik voel me niet lekker gevoel" maar ben niet doodziek of zo. Ach ja zo erg had ik het bij mn dochter ook maar bij die bbz en ma niet dus heb er een goed gevoel over. Nog leuke plannen voor vandaag??? Wij gaan denk ik nar de Efteling, we hebben een abbonnement dus kunnen gaan wanneer we willen. O ja morgen komt MvM langs, ben benieuwd hoe die test eruit gaat zien. Vanmorgen heb ik mn laatste kv testje opgemaakt en de teststreep is nu donkerder dan de controlestreep dus aan het hcg ligt het niet haha. Eind van de week doe ik mn laatste digitale.
Welkom Daphner. Heb je op de lijst gezet! Gefeliciteerd. We zijn trouwens op dezelfde dag uitgerekend :-D Troelaa: Ja dat begrijp ik dat het dan nog extra spannend is! Helemaal omdat je een mk had en een vmk. Hoe merkte je dat? Werden de testen niet donkerder toch en daarna ineens lichter en ongi? Of ging het anders? Kwaaltjes, ja hoofdpijn en moe, hongergevoel, midden in de nacht moeten plassen en op de dag vaker plassen, beetje misselijk in vlagen, en grotere borsten en wat gevoeliger vooral de tepels, maar niet pijnlijk en die grotere borsten vinden wij niet zo heel erg Voel soms bandenpijn in mijn liezen en mijn buik rommelt en voel me vandaag gelukkig minder opgeblazen. Vroeg wakker zijn heb ik ook! Kan gewoon niet meer uitslapen! Ook ben ik sneller aangebrand en emo! Kopen: Ik vind het wel leuk! Mag ik lekker winkelen! Heb al een heel mooi kamertje gezien en een leuke 3-1 kinderwagen, vind die van noukies zo leuk! Is alleen niet zo bekend in Nederland en verkopen ze niet zo heel veel geloof ik. Ongeduldje: Je naam doet eer aan! Haha.. Bij iedere vrouw is het verschillend hoe snel de hcg stijgt! Dus het is niet snel te snel. Ik drink normaal ook best veel wijntjes, maar ik heb er nu ook geen moeite mee om het niet te drinken. De kans dat het fout gaat ligt ook aan je leeftijd. Maar is altijd minder dan 15% kans op een mk. En daarna 3 % op een ongezond kindje.. Dus ik zou er niet te veel mee bezig zijn. Je moet zoveel mogelijk genieten en ontspannen. Stress is namelijk ook niet goed. Ik heb het ook hoor dat het in je achterhoofd blijft zitten. We gaan er gewoon met zijn allen voor dat het goed komt! Leuke verrassing voor je vriend! Nadesy: Mooir rijtje hoor!! Lady1987: Wat is je datum, leeftijd en hoeveelste kindje? Mooie test! Gefeliciteerd!
♥ Toekomstige aprilmama's ♥ ♥ 22 Maart: kzh: 26 jaar, 1 kindje ♥ 1 April: Flipske: 28 jaar, 1e kindje SabineMerel: ? Jaar, 1e kindje Laust: 24 jaar, 2e kindje Rara: ? jaar, 1e kindje ♥ 2 April: ♥ 3 April: Nadesy: 28 jaar, 4e kindje ♥ 4 April: Corina1989: 23 jaar, 1e kindje Minnie1979: ? jaar, 2e kindje Ongeduldje1980: 32 jaar, 1e kindje Rozerood: 29 jaar, 1e kindje ♥ 5 April: Kache: 33 jaar, 3e kindje RomyDani1719: 29 jaar, 3e kindje Senna1985: 26 jaar, 4e kindje ♥ 6 April: Amandie: 25 jaar, 1e kindje Daphner: 36 jaar, 2e kindje ♥ 7 April: ♥ 8 April: Troela: 26 jaar, 1e kindje ♥ 9 April: ♥ 10 April: ♥ 11 April: ♥ 12 April: ♥ 13 April: ♥ 14 April: Datumloos: Lady1987 WIJZIGINGEN graag in kleur doorgeven.
@ ongeduldje. Ik heb vanmorgen vroeg je foto gezien. Echt heel mooi, zuinig opzijn want dat je zulke momenten vastlegt gebeurt maar weinig! @Nadesy, dat is een mooi rijtje testen. Zeker als je bedenkt dat je elke dag getest hebt. Ik test ook vrolijk door. Vanmorgen nog een CB digital gedaan met de melding 2-3 weken. vorige week nog 1-2 dus dat klopt mooi. Vriendje vind dat ik genoeg getest heb en op de 'kleintjes' moet gaan letten. Heb maar mooi gezegd dat ik hiermee op het kleintje aan het letten was. @Lady, gefeliciteerd! Je moet doen waar je je goed bij voelt. Je kleintje zit best stevig daar binnen, als hij niet stevig genoeg zit dan gaat het ook mis als je gewoon opstaat of wanneer je de was ophangt. Gewoon proberen op je lichaam te vertrouwen en niet teveel zorgen maken. Dat laatste is ook niet goed voor je. Pas als iets pijn doet zou ik het uit de weg gaan. Ik weet niet meer wie het over wijn had, maar die ga ik ook missen. Drink niet eens zoveel, maar kreeg laatst een folder van de G&G en bedacht me dat ik daar voorlopig niet meer heen hoefde. Ach ik heb de avond voor mijn positieve test nog heerlijk een wijntje gehad met een rare/medium biefstukje en een irish coffee toe. Dus ik heb tot het laatste moment genoten. Buikfoto's weet ik niet of ik hier ga plaatsen. Mijn kilo's teveel zitten allemaal op mijn buik, dus erg veel verschil zie ik nog niet. Over spulletjes, ik koop nog niks. Ben wel aan het kijken wat ik leuk vind. Maar we moeten eerst nog kijken welke kamer we als babykamer gaan inrichten. We hebben een grote en klein kamertje over. De grote vind ik erg groot als babykamer en de kleine net iets te klein. Maar dat heeft ook nog geen haast.
@Flipske ja om de dag hihihi,nou al heb ik denk ik wel zowat elke dag getest hahaha erg he! maar vind het goed nu mishien nog 1 cb digi om de 3+ te zien hihihihi,
@Amandie: Bij mijn mk was ik 11w dus begon bloed te verliezen in de 10e week en spoed echo gehad en daar was op te zien dat het hartje niet meer klopte. Vmk, 3 positieve testen gehad en toen begon ik oud bloed te verliezen en stolsel en daarna rood en was de test wit daarna. Echt bewezen is het niet maar ben eigelijk nooit overtijd geweest en 3x vals posi getest en me eigen zo raar en anders gevoeld. @Spullenkopen: Wij hebben wel al op internet zitten kijken toen in dec. Maar hebben nog niks, dus alles moet nog gekocht worden. Maar wij vinden het super leuk omdat samen uit te zoeken
Spullen kopen: ik heb alles nog van de jongste kan er zelfs nog een 2ling meisje van aankleden heb een bugaboo wagen
dank jullie wel allemaal ik ga me niet meer aanstellen en gewoon genieten 07-04-2013, ben 24 jaar en 1ste kindje xx
Bedankt allemaal voor het warme welkom, vind het wel super spannend allemaal heb voor mijn dochter en na mijn dochter echt ontelbare miskramen gehad... dus ja de angst zit er zeker en als ik dan wat voel ben ik bang dat het mis gaat maar toch... iets in me roept dat het nu goed gaat komen.
@Flipske, ik heb ook nog 2 roseetjes op de avond voor de posi test. Kan niet veel kwaad denk ik aangezien er dan nog geen bloedband is. Kopen: Babykamer hebben we al ( nog van onze dochter). De meubeltjes zijn wit dus kan wel met andere accesoires (schrijf ik dat goed??) gaan werken, zodat het een echte meiden of jongenskamer wordt. De kamer van onze dochter is echt roze dus als het een jongentje wordt moet er wel andere gordijnen en vloerbedekking komen en een andere kleur wand, want die is ook roze haha. Kinderwagen heb ik niet meer(alleen buggy) want heb de wandelwagen van mn dochter na een jaar verkocht (was een Stokke). Dus er komt wel een nieuwe wandelwagen. pfff voel me niet lekker, net of er een steen op mn maag ligt, meer meiden last van??? Echt zo'n drukkend gevoel op mn maag net boven mn navel. Echt zo'n gevoel alsof je iets verkeerds hebt gegeten.
He wat vervelend van die mk Daphner, hebben ze nooit naar een oorzaak gezocht??? Als je 3 of meer mk hebt gehad gaan ze dat toch onderzoeken??? Ga voor je duimen dat nu alles goed gaat!!
Hoi, Mag ik mij ook aanmelden hier! Van de week een positieve test in handen gehad! En volgens mij berekeningen ben ik 3 april uitgerekend! Mijn kwaaltjes: - Gevoelige en vollere borsten - Hoofdpijn ( momenteel gelukkig niet ) - Wat misselijk - Geen trek in eten Vind het allemaal wel erg spannend hoe en wat allemaal