Maart 2013 Mama's!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Misja, 25 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Misja

    Misja Fanatiek lid

    8 jun 2008
    1.001
    0
    0
    Verzorgende
    Zuid-Holland
    He je hebt je naam veranderd?
     
  2. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...
    Oww.. helemaal vergeten te vertellen haha..

    Gisteravond gewerkt, en manlief was bij zn ouders, omdat ze terug kwamen van vakantiee... er werd opeens veel gepraat over kraamverzorgsters, dat wij 2 keer zo een top kraamverzorgster hadden (mn vriendin) dus manlief erff tussendoor(ging al half uur over babys enz, ja ze gaat waarschijnlijk stoppen, maar wij hebben nog een beetje gluk waarschijnlijk als alles goed gaat mag ze in maart weer komen..:D:D:D die gezichten hahah. echtt?? krijgen jullie weer een baby? was een reactie van schoonzusje:D schoonmoeder zei..ja achteraf gezien zat ik wel te denken, heb ze nou een nieuw uniform, of is ze gewoon aan t groeien..:D haha...(liep in uniform even daar, omdat ik van daarvandaan ging werken;) maar ja dat ding zit nu al vrij strak)...Manlief gezegd, ze dr mond nog moesten houden..Hoop nu echt wel dat ze dat gaan doen..wil niet dat mijn broer/zussen van straat horen of op mn werk ofzo..vrijdag de echoo..daarna maar vertellen denk aan de rest als alles goed is.. Begint t ook al aardig te zien....alle kleren strak enz pfff en dat nu al..wilde zo graag wachten tot 12 wk..maar dat haal ik nooit;) krijg echt al een buikje..darmen maar goed..begint goed te zien al... Binnenkort denk weer ff shoppe voor kleding:D...of t nou de 1e is of de 4e..dat blijft altijd leuk, om weer wat nieuws te kopen hahahah:D
     
  3. Krulletje87

    Krulletje87 Fanatiek lid

    24 jan 2010
    2.519
    444
    83
    van alles...

    Ik?? hahah Ja... (had idee mense me snel konden herkenne zo) missmomma pv gestuurd voor verandering in lijst..lukt namelijk zelf niet te veranderen.
     
  4. Bubbeltje

    Bubbeltje Lid

    1 nov 2009
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo weer even bijgelezen...

    @jojogirl88 Leuk! dezelfde datum uitgerekent :)

    Op zich fijn dat we weer eens zo'n mooi weer hebben hier, maar ik was er toch goed ziek van geweest hoor. Moe, misselijk en duizelig, lukte mij amper om wat te eten, zo blij dat het weer wat afgekoeld is.

    @ De combinatietest, die laten we zeker doen, vorige keer wilde ik het niet. Maar vorig jaar hebben mijn broer en schoonzus hun kindje verloren met 23 weken...en dat hoop ik zelf nooit mee te hoeven maken :(
    Zo toevallig trouwens, de 23e augustus hebben wij een groeiecho met 11 weken. Vorig jaar hadden zij toen de 12 weken echo waarmee alles voor hun veranderde.... Diezelfde dag kreeg ik ook nog eens te horen dat mijn andere schoonzus weer zwanger was, dat was echt zooo dubbel! Ik hoop maar zo dat alles goed is met onze spruit!
     
  5. MissMomma

    MissMomma Actief lid

    4 feb 2012
    172
    0
    0
    Moederen, huishouden, werken (verpleegkundige)..
    Droomland
    Dames, wij zijn vanochtend naar het ziekenhuis geweest omdat ik veel bloed verloor... Helaas was er geen vruchtje meer te zien, we zijn behoorlijk verdrietig!! Heb even geen puf en zin om op wie of wat te reageren...


    Ik kan de lijsten doormailen (dinsdag, staan op pc van werk) naar iemand die het graag wil bijhouden!

    Succes met jullie zwangerschappen en wellicht kom ik nog wel eens binnenvallen!
     
  6. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Jeetje Missmoma wat vreselijk!
    Heel veel sterkte!
     
  7. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Missmomma: oh meis ik schrik ervan! Wat ontzettend verdrietig. Heel erg veel sterkte!!
     
  8. kahlen

    kahlen Bekend lid

    16 jul 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh nee wat een naar nieuws! Veel sterkte missmomma. :(
     
  9. Misja

    Misja Fanatiek lid

    8 jun 2008
    1.001
    0
    0
    Verzorgende
    Zuid-Holland
    Bah wat naar nieuws! Heel veel sterkte missmomma!

    Worden jullie bij het lezen van zulke berichten ook zo onzeker? Ik moet me daar toch altijd weer even overheen zetten! Duurt ff!
     
  10. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Misja: ja dat heb ik ook wel hoor. En helemaal omdat het bij mij vorige keer niet goed is gegaan.
     
  11. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    8 jun 2012
    1.628
    0
    0
    almere
    Wow mismoma.. wat een vreselijk nieuws.. heel veel steekte voor jou!!! Dikke knuf...

    @Misja.. ja dat heb ik dus ook.. ga me gelijk heel erge zorgen maken...
    Bah
     
  12. Liefschaapje

    Liefschaapje Fanatiek lid

    7 nov 2011
    1.076
    409
    83
    Ergens!
    Ahh nee!! Wat erg! :( Ik wens jullie heel erg veel sterkte...
     
  13. Angelina2

    Angelina2 Actief lid

    14 jul 2012
    265
    0
    0
    Drenthe
    MissMomma, wat vreselijk, heel veel sterkte!
     
  14. kahlen

    kahlen Bekend lid

    16 jul 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    Even een vraagje aan de mama's hier: vanaf wanneer kan je een dagje en eventueel een nachtje iemand (opa en oma bijv.) op je kindje laten passen? Voor het geval dat ik naar een festival zou willen volgend jaar?
     
  15. Uki

    Uki Actief lid

    17 jul 2012
    183
    0
    0
    NULL
    NULL
    MissMomma!!!!! Oooooh neeee. Meid. Ik ben stil. Dikke knuffel. Arme arme arme schat. Kusknuf. Denk aan jullie.
     
  16. kahlen

    kahlen Bekend lid

    16 jul 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh ja is zwanger naar een festival gaan onverstandig? Met het gespring en gedans non stop en de luide muziek? (zonder drank uiteraard )
     
  17. LiLaa

    LiLaa VIP lid

    9 feb 2011
    6.120
    0
    36
    Genieten van mijn mooie gezinnetje
    Op de roze wolk :-)
    @Missmomma: Owww jeejtje wat een heftige nieuws zeg, ik wens jullie heel veel sterkte voor nu en komende tijd!!!!!

    & Wie gaat de lijst bijhouden?
     
  18. biancaa1982

    biancaa1982 Actief lid

    29 mei 2012
    114
    0
    0
    Mismomma wat een vervelend nieuws!!! heel veel sterkte! dikke knuf!
     
  19. biancaa1982

    biancaa1982 Actief lid

    29 mei 2012
    114
    0
    0

    Ik zal het persoonlijk niet doen .. maar je moet natuurlijk doen waar je jezelf goed bij voelt....
     
  20. LiLaa

    LiLaa VIP lid

    9 feb 2011
    6.120
    0
    36
    Genieten van mijn mooie gezinnetje
    Op de roze wolk :-)
    @kinderwagen: wij hebben stokke 2012, super wagen, maar 2'de is opkomst dus we gaan een duo wagen halen.. Heb al 1 hele mooie gezien!!:D super!! ik ga weer allemaal spulletjes kopen!!:D
     

Deel Deze Pagina