Huishoudblunders

Discussie in 'De lounge' gestart door NooNoo, 29 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
    2 wollen truien van hugo boss per ongeluk mee gegooid in de was
    ja hoor bingo, kindermaat geworden!

    en de strijkbout te heet, lekker strijken en dan een dure hugo boss blouse van mijn man die net een ff andere stof heeft dan de rest, hoppa plak en gelijk de afdruk van de bout erin :(
     
  2. 2xtantein1week

    2xtantein1week Fanatiek lid

    15 dec 2011
    2.166
    1
    0
    Hahaha, ik hou van dit topic!!

    Wij hadden vorige week een balpen in de witte was... Ik ben een week bezig geweest met de vlekken verwijderen.. Maaaaaarrrr, de aanhouder wint!

    Is er trouwens geen witte kleding verf TS? Dat zou wat zijn voor je mooie kleren... Ik weet het niet hoor...!

    DIe blunder van chloor over je nieuwe zijde pumps voelde ik echt in mn buik.. Auw!!
     
  3. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Per ongeluk mijn paarse (nieuwe) sjaal in de was gedaan. Resultaat: alle roze kleertjes van mijn dochter roze met paarse vlekken....Was echt een was met veel van mijn lievelingskleertjes van mijn dochter, heel veel van Lief!
    Daarna nog stommer....ontkleurder gehaald en gehoopt dat de vlekken minder zouden worden...
    Resultaat: alle roze met paarse vlekken kleertjes bruin geworden.....zucht. What was I thinking?;)
     
  4. Lexxie

    Lexxie Fanatiek lid

    16 jun 2012
    1.666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat verbranden ja!
    Mijn hele
    Rechterarm zit onder de littekens van het deurtje van de open haard! Ziet er dus echt niet uit en zie mensen soms echt
    Kijken en denken...
     
  5. Pumbaa

    Pumbaa Niet meer actief

    Hier in de tien jaar dat ik op mezelf woon nog geen echte huishoudblunders, wel ooit de nagellakremover gepakt in plaats van de oogmake-up remover, was niet prettig voor mijn oog zal ik maar zeggen!!

    Ow en ooit een vissekom snel willen schoonmaken, met gloeiendheet water, is er ook niet heel best voor.
     
  6. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    25 jul 2010
    4.056
    884
    113
    De was met het dure lievelingsvest van mijn man op 60 graden wassen i.p.v. 40... Is me al meer dan eens gebeurd! :)

    Me aan de strijkbout branden doe ik regelmatig, ook zo lomp!

    Verder valt het hier nog mee gelukkig!
     
  7. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Ohja dat ken ik!
    Hier dus verschillende dunne littekentjes rond mijn pols, van de zijkanten van pannen en strijkijzers. Dan zie je mensen soms idd nogal staren. ;)
     
  8. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    Net nadat klaar was met dweilen de emmer omgooien, kon ik nog n keer.. de vloer was toen wel heel schoon haha:D
     
  9. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    -me buik verbrand aan de strijkijzer:( Naar je toeb strijken is geen goede optie..
    -vorige week een bonte was met een geel shirt met allemaal prints kan prima.. Behalve als je er een nieuwe blauwe broek bij doet..
    -schoenen en broeken verpest met bleek(op t werk, maar wel broeken en schoenen die ik graag nOg wat keren aan had gehad :p
    -een zijden randje meestrijken op t lakentje van me zoon..

    Meer weer ik zo even snel niet te bedenken :p
    Maar vind dit genoeg haha
     
  10. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Erwtje! :D

    Vetgedrukte heb ik ook al eens gedaan. :p
     
  11. Luciaatje

    Luciaatje Fanatiek lid

    15 nov 2011
    2.349
    2
    36
    Psycholoog
    @Lucia dus behavle dezelfde naam ook dezelfde baan?? Ik werk ook als bijbaan als thuishulp :D HIer komen mijn blunders.

    *Vorige week met koken. Gehakt te laat uit vriezer gehaald en uit ongeduld veel te kort ontdooid in de magnetron.. Ik dacht, gaat in de pan wel goed. NEE ! Spetteren, echt een huge brandwond met blaar op mn hand!

    *Bij cliënt: Per ongeluk sjaaltje opgezogen terwijl ik de trap aan het stofzuigen was... en niks durven zeggen XP ze had het niet gemerkt maar voelde me wel schuldig haha.. schaam schaam

    *Bij cliëtn vorige week: was ik in de weer met ragebol om op het balkon van flat spinnewebben weg te halen.. valt die ragebol zo op het balkon van de overburen! Hahahah, was snel opgelost gelukkig want ze waren thuis maar moest wel lachen XP
     
  12. Luciaatje

    Luciaatje Fanatiek lid

    15 nov 2011
    2.349
    2
    36
    Psycholoog
    *onderburen bedoel ik natuurlijk..zo'n wind stond er ook weer niet dat hij naar de overburen vloog ;)
     
  13. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Heeeeee erwtje!!:D

    Hahaha hoe is het mogelijk dat we zo stom
    Zijn om onze buik te verbranden tijdens t strijken haha maar
    Goed om te horen dat ik niet de enige ben :p
     
  14. Erwtje12

    Erwtje12 Lid

    12 jan 2012
    28
    0
    0
    Zuid-Gelderland
    Een keer de afbakbroodjes in de combimagnetron gedaan, maar dan op de magnetronstand. Was geen succes, tenzij je ramen wil ingooien. Knetterhard kwamen ze eruit :D.
     
  15. stef

    stef Fanatiek lid

    19 apr 2006
    3.084
    31
    48
    Luiers in je wasmachine is ook geen goeie optie!
    Echt overal die glibberige korrels aan je hele was bah!
     
  16. Pumbaa

    Pumbaa Niet meer actief

    Heb trouwens op het werk een keer de stofzuiger van een client van de trap af laten vallen. Had een erg gezellig avondje gehad en dat wist de client, hij kon er wel om lachen, ik schaamde me dood voor mijn onoplettendheid. Maar ach de stofzuiger wad nog helemaal heel! :D
     
  17. WorkingMum

    WorkingMum Niet meer actief

    Heb ik ook een keer gehad (toen ik net samen woonde) dat ik de pan op het vuur had staan en ik zat lekker naar een programma op tv te kijken. Na een uur of zo dacht ik, oh ja. Ik had ook nog eten op staan.
    Die dag was ik erg druk geweest en wou makkelijk doen. Nou daar is toen niets van gekomen, want ik mocht 2 keer koken ;)

    @ TS,
    Mijn man dacht lief te zijn na de bevalling van onze dochter en deed voor mij de was. Volgens mij was het de eerste keer dat hij het deed ;).
    De eerste kleertjes van onze dochter zaten erin en zijn blauwe broek. Nu heb ik de eerste kleertjes van haar met blauwe vlekken erin. Wel nog een herinnering die eraan kleeft. ;) De rest was trouwens ook blauw met wit! :D
     
  18. WorkingMum

    WorkingMum Niet meer actief

    Werkt dat echt een ontkleurder? Moet ik dan ook maar eens aanschaffen (voor het geval dat). ;)
     
  19. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    23 feb 2010
    2.133
    1
    36
    Twente
    Ik heb de zwarte (zo'n stenen) dorpel van de badkamer proberen te ontkalken, geen succes!!:( De kalk is weg, maar de glans ook!;)

    Gr.
    Carlien
     
  20. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    ai!
    heb ik eens gehad op mijn toenmalige werk, maar dan met een vaas.
    gelukkig had ik hem in de wasbak van het aanrecht staan maar man je schrikt je rot als zo'n ding in 100 stukjes breekt :$
     

Deel Deze Pagina