IVF/ICSI in het UMCG deel 2

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Elmo, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nataik

    nataik Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.992
    0
    0
    verzorgende
    Goedemorgen, heerlijk weer niet! :D

    @HIM: Sorry ben echt een dom blondje, zal niet weten hoe ik een foto hier moet plaatsen, staan nog niet op de laptop, alleen op camera en mobiel. dus wordt wel tijd dat ze overgezet worden.
    Hoe is het verder met jullie? en je bloeddruk?
    Weet je trouwens wat het wordt?

    @Imke: Nog 5 weekjes werken en dan gaan we op vakantie naar de ardennen voor een week. Normaal gesproken gaan we elk jaar 2 week naar het zuiden van Europa. Kunnen het geld nu beter gebruiken.
    Eindelijk weer beginnen, ga nu hard duimen dat ze goed mogen groeien!

    @Jippie: Hoe is het met jou? in de wachtweek zie ik, Spannend! Ga hard voor je duimen!

    Hier maandag de 20 weken echo gehad, en alles erop, eraan en erin, nou wat wil je nog meer.
    Hier een hele blije mama ;)
     
  2. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Ja ik wacht rustig (ahum) af! Heb er weer niet een positief gevoel over... Wat zal dat gek zijn als het ooit wel es gaat lukken;)

    @Imke, ja ik hoop ook dat je met wat minder spuitjes af kan! Met hoeveel ga je nu beginnen dan?

    @all, echt super weer, heerlijk genieten, krijg direct zo'n vakantiegevoel!! Lekker 's avonds lang buiten zitten!
     
  3. zowi

    zowi Actief lid

    5 jul 2010
    202
    0
    0
    horeca
    omgeving groningen
    hoi hoi

    ik was er wel maar even een break gehad van het forum wel af en toe gelezen maar niet gereageerd pfff vakantie daar ben ik wel aan toe maar moet nog even doorzetten momenteel erg druk op het werk wegens de schildweek ben al aan touw vanaf afgelopen maandag en moet nog tot zondag dus erg druk ben sinds gisteren weer begonnen met pur te spuiten en direct al 250 spuiten schrok ik wel even van maar goed we zien wel weer

    hoe is het met de andere meiden

    liefs en dikke knuf zowi
     
  4. Sansyl

    Sansyl Lid

    30 jul 2012
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden,

    Ik ben voor het eerst op een forum. Wij zitten in de ICSI behandelingen en hebben de eerste 6x in eigen cyclus gedaan. Daarvan heb ik 4x een tp gehad, maar de embryo's nestelden niet in.
    Nu zitten we in de 2e (verzekeringstechnisch) poging. Ik heb vorige week vrijdag de punctie gehad. Ze hebben 13 aangeprikt, waarvan er 8 bevrucht zijn. Uiteindelijk waren er maar 4 van gelukt, en heb een verse tp gehad, en 3 zijn ingevroren.
    Ik gebruik nu Lutinus. Ik ben bang dat ik innestelproblemen heb, maar volgens mijn gynaecoloog kunnen ze dat niet onderzoeken. Maar misschien duurt het wel gewoon lang voordat er eindelijk een innesteling plaatsvindt, ik weet het niet. Volgende week maandag mag ik testen dus ik hoop dat ik voor die tijd niet ongesteld word en dat de test eindelijk positief is..
    We zitten in het UMCG.
    Ik wens iedereen heel veel succes toe!
     
  5. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Hey Zowi,
    Ja het is hier ook wel een beetje rustig de laatste tijd. Dus nu weer van start, spannend zeg!

    Sansyl, welkom hier. Balen dat het nog niet gelukt is, hoop dat een hyper je meer geluk brengt!

    @all, laatste spannende uurtjes gaan hier weer in, mag morgen testen, heb nog niet zoveel vertrouwen in een goede afloop. Ben wel weer onwijs moe, dus ben ook wel blij als ik straks met die zooi mag stoppen, wil de hele dag wel slapen...
    (liever ben ik natuurlijk gewoon 9 maand moe omdat ik zwanger ben, maar de vorige keer was ik ook zo moe van de combi progynova + Lutinus dus geef toch nog echt deze meds de schuld!)
     
  6. zowi

    zowi Actief lid

    5 jul 2010
    202
    0
    0
    horeca
    omgeving groningen
    hoi hoi

    jippiejee de moed nog niet opgegeven geen bloed is goed neiuws zou ik zo zeggen ik zal voor duimen

    hier zijn we bezig met een door start hopelijk willen ze nu wel groeien we zullen het wel zien vrijdag hoop ik dan helaas zit er nog wel een grote cel die maar niet weg wil hopelijk kunnen ze die met de punctie wel leeg halen heb er wel wat druk op de stokken zitten zo ik duik eens lekker lang uit op de bank ben een keer op tijd vrij even genieten

    dikke knuf zowi
     
  7. heyitsme

    heyitsme Bekend lid

    21 sep 2005
    644
    0
    16
    meiden heel veel succes!
    Jippiejeej heb je al getest?
     
  8. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Yep getest en negatief, wordt dus weer stimulatie, cryo's zijn op:(.

    (nb met de combi progynova + lutinus wordt je niet ongesteld, moet testen en als die negatief is stoppen met meds, bij positief moet je nog lang door blijven gaan met pillen)
     
  9. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela

    Wat *** ! :( ''Gelukkig'' dat jezelf al zo'n idee had. Op naar robde 2 helaas. Wie weet brengt ons dit meer geluk!? I hope!
     
  10. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    250 IE is wel veel zeg Zowi! Ik ben benieuwd, weet precies hoe je je voelt als ze niet willen groeien!

    Succes meid!
     
  11. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    Helaas welkom! Spannende dagen dus! Heel veel succes!
     
  12. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Ja ronde 2 goed idee!:D
    Ik had het ook echt niet anders verwacht, wel balen natuurlijk, maar ik heb eerlijk gezegt nog geen traan gelaten, dacht dat het steeds moeilijer zal worden, maar ik begin er aan te wennen lijkt wel:(.

    Nu heb ik wel echt het idee dat dit ook mede door hormonen bepaald wordt en wie weet barst ik over een dag of 3 ineens in janken uit... (maar zo mag het ook van mij hoor, hoef niet persé dagen in zal en as te zitten)

    Hoe dan ook we gaan direct door, recept wordt weer opgestuurd en daar gaan we weer!!!!

    Zet em op meiden! er moet wel even weer wat zwangerschappen bijkomen in het umcg forum!;)
     
  13. Marj

    Marj Fanatiek lid

    26 okt 2009
    1.096
    0
    0
    Noord-oost Groningen
    JippieJee, bah! En idd, het wordt nu toch wel weer eens tijd voor positief nieuws hier! Kom op allemaal!
     
  14. heyitsme

    heyitsme Bekend lid

    21 sep 2005
    644
    0
    16
    He jak, jippiejeej... GRRR :x
    Wennen aan negatief, tsja dat kan, misschien komt t nog... t mag wel hoor...
    Nou dames voor de tweede ronde zet m op! Ik wil positieve testen zien hier hoor!
     
  15. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Nou gister toch nog even potje gejankt, dat vliegt je dan zo aan, wat toch raar, maar lucht ook wel op!
    Vanmiddag UMCG post, in week 36 begin ik met de stimulatie, dat schiet lekker op! Is de middelste week van onze vakantie, dus kunnen we in alle rust de behandeling ondergaan en wie weet pikken we nog een paar dgn de camper van mijn moeder, zit een koelkast in en zijn we er ook even lekker uit!!!!!!!!!
     
  16. Imke22

    Imke22 Fanatiek lid

    28 jul 2011
    1.462
    0
    0
    Oude Pekela
    Lekker ook, even een potje janken! Lucht inderdaad altijd lekker op!

    Dat is echt al lekker snel, alleen maar beter! Ik zou er wel lekker even uitgaan hoor.. Even ontspannen. En je spuitjes kunnen mee ja.. ;)

    Ben benieuwd dinsdag.. Ik hoop echt dat het niet weer zolang gaat duren allemaal. Als ik daar al aan denk, zakt me de moed al in de schoenen!
     
  17. zowi

    zowi Actief lid

    5 jul 2010
    202
    0
    0
    horeca
    omgeving groningen
    hoi hoi

    ja het wordt weer tijd voor een rose of blauwe wolk hier

    wij zijn vandaag weer bij de ivf geweest voor controle en het gaat hard zeggen ze misschien maandag al planning van de punctie aan bijde kanten zitten er een paar en nog wat kleintjes dus afwachten maar weer....

    meiden zet hem op

    dikke knuf zowi
     
  18. heyitsme

    heyitsme Bekend lid

    21 sep 2005
    644
    0
    16
    Zowi dat zijn de betere berichten.

    Jippie, dat lucht op he, gooi t er maar lekker uit! gelukkig wel weer een snelle doorstart!

    Imke hou moed, ze hebben de ervaring van ronde 1 natuurlijk meegenomen in ronde 2! Komt goed!
     
  19. deb27

    deb27 Fanatiek lid

    17 okt 2010
    2.052
    0
    0
    in het noorden
    Jippie, dikke knuffel voor jou!!!
     
  20. Sansyl

    Sansyl Lid

    30 jul 2012
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden,

    Bij ons weer een negatieve test vanochtend. Had sinds vrijdagavond al het gevoel dat ik ongesteld ging worden. Het zet alleen nog niet helemaal door, maar dat gaat ongetwijfeld komen vandaag of morgen..
    We hebben nog 3 cryo's over, dus na deze stopmaand kunnen we weer verder. Hopen dat daar goed nieuws uit komt.
    Wens iedereen heel veel succes en sterkte!
     

Deel Deze Pagina