Bijna gratis, lees even! ;)

Discussion in 'Babykleding jongen' started by Snoopy82, Jul 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    Haihai meiden,

    ik had een tijdje geleden ook een soortgelijke oproep geplaatst en mede door mijn topic heb ik vele meiden aan leuke spullen voor weinig kunnen helpen. Hun waren er superblij mee , maar ik vooral omdat ik ze een handje kon helpen.

    Ik ben zelf niet rijk, maar wel rijk in mijn hart en help mensen graag. Ik heb weer een hoop kleding liggen, veel nieuw en ongedragen, zo goed als nieuw en sommigen wel gedragen, maar kunnen zeker nog wel 2 rondes mee.

    Dit keer heb ik wat meer liggen en veel meer nieuw en zo goed als nieuw dus vraag ook ietsje meer... maar de spullen zijn het waard, het kost je minder als nieuw ;)

    Het gaat om jongenskleding stoer, mooi en leuk van goede kwaliteit vanaf de maat 68 tot 74 en enkele 80. Mocht je interesse hebben kun je mij een pb sturen en dan spreken we de prijs af en laat ik je weten wat ik zoal heb... zal de tas eens uitpluizen en zet later dan wel neer om welke spullen t gaat met globale foto erbij.

    Hoor graag van meiden die t financieel niet breed hebben, allleenstaand zijn, weinig te besteden, in een dip zitten etc etc... kortom degenen die niet alles kunnen kopen wat hun hartje begeert, maar hun kindje wel leuke mooi uitziende kleding aan wil doen ;)

    tot horens , enne schaam je niet t is menselijk en pb is lekker anoniem! ;) xxx
     
  2. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    wat zeg je dat Mooi: ik ben niet rijk, maar wel in mijn hart. Super dat je news zo wilt helpen!!
     
  3. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,832
    886
    113
    Noord Holland

    respect! hopelijk kun je weer een hoop meiden helpen.
     
  4. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    @ honey en susanne: dankjulliewel meiden! Word er verlegen van... bij mijn vorige topic dacht ik t loopt vast niet, maar op een gegeven moment was ik een week lang pakketten aan t maken :D ik heb zelfs pakketten opgestuurd met gloednieuwe wiegenbakken, dekentjes, schoentjes etc....

    Dus hopelijk melden zich dit keer ook veel meiden anoniem via een pb die t goed kunnen gebruiken, als ik mensen kan helpen waar ik kan geeft mij dat zo een verlichting en opluchting in mijn hart! :)
     
  5. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    upp!
     
  6. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    uppp :)
     
  7. shirley1987

    shirley1987 VIP lid

    Jul 6, 2011
    5,392
    2,113
    113
    mijn zoontje zit al in een groter maatje
     
  8. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    dan is t geldig voor de dames die wel kindjes hebben in de maten die ik aanbied he ;)
     
  9. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    ik heb pakketten in de maten 62, 68, en 74 en 80/86

    Wie o wie heeft interesse dan hoor ik t graag via een pb :)
     
  10. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    update;

    deene voor pakket mt 80 heeft ervan afgezien wegens financien.

    Dus nog beschikbaar kledinpakketten in de maten : 62/68, 74 en 80/86 enkele mt 92 ertussen.

    Heb ook nog een babypakket met 2 dekentjes erin, slaapzak, rompers, zwembroekjes, shirtjes, witte badjas etc etc...

    Hoor graag weer van meiden via een pb, dus maat 80 staat weer ter beschikking! ;) x
     
  11. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    Ik wil even melden dat:

    ik graag van meiden wil horen die t hard nodig hebben en die ... als ze pb sturen ook contact blijven houden. Nogmaals: ik doe dit voor de genen onder ons die t minder breed hebben of juist erg slecht momenteel...en die deze hulp goed kunnen gebruiken .... maar ik vind t wel fijn dat als ik je gelijk antw geef dat ik dan graag ook wel wat terug wil horen.

    Nog voor de meiden: IK HEB ALLE PAKKETTEN NOG STEEDS BESCHIKBAAR EN VELEN BEVATTEN NIEUWE KLEDING EN VOORAL VAN DEZE TIJD DUS GEEN OUDERWETSE LELIJKE KLEDING , MAAR STOER EN SPORTIEF EN LIEF.

    tot horens :) xxx
     
  12. Flowergirl23

    Flowergirl23 Fanatiek lid

    Oct 22, 2010
    1,358
    0
    0
    Rotterdam
    Sonde dat er niemand reageert zeg... terwijl er een hoop mensen het vast kunnen gebruiken..
     
  13. Sher

    Sher Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    1,297
    0
    0
    Daar snap ik nu ook niks van.... Heb hier vaak verhalen gelezen van mensen die het allemaal even niet meer trokken!
    Lief dat je dit doet!
     
  14. Flowergirl23

    Flowergirl23 Fanatiek lid

    Oct 22, 2010
    1,358
    0
    0
    Rotterdam
    Sher, Verwacht je zelf geen jongetje? Of hoor je niet tot de minder bedeelden onder ons..?
     
  15. Sher

    Sher Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    1,297
    0
    0
    Nee wij verwachten een meisje! En ik denk dat er mensen zijn die het zeker harder nodig hebben!
     
  16. Ruby1987

    Ruby1987 Fanatiek lid

    May 24, 2012
    1,114
    0
    0
    student: bedrijfs administratie
    Almere
    Probeer anders je kleding eens aan te bieden via tienermoeders.nl :) veel jonge moeders die het volgens mij heel goed kunnen gebruiken.
     
  17. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    Hallo meiden,

    Ik krijg voldoende reacties alleen Haken er veel weer af of ik hoor niets meer... Afhaken vind ik niet erg want kan van alles zijn de reden, maar dat je pb stuurt en dus aangeeft dat je t zwaar hebt en vervolgens na mijn moeite niets meer laat horen of foto's wilt zien omdat smaken verschillen etc denk ik ja als je t echt zo hard nodig hebt waarom hoor ik dan ineens niets meer...? Ik hou t graag netjes met contact heen en weer ;) en ben nog steeds bereid te helpen aan mooie en nieuwe spullen voor weinig ;)

    Alles nog steeds beschikbaar en misschien heb ik nog een klein pakket maat 62 en 68 ;)

    Graag via pb bericht xxx
     
  18. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,755
    0
    36
    Wie o wie kan t goed gebruiken? Hoor graag via pb, heb nog steeds veel reacties maar niemand die duidelijkheid geeft over t wel of niet overnemen dus alle opties staan nog open

    pakket maat:

    - 62, 68, 74, 80/86
     
  19. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    misschien vinden ze het nog te duur? ik weet niet wat je vraagt.

    Hopelijk reageert er toch nog iemand!

    ik heb laatst een hele doos met kleding ook merk zoals vinrose gratis weg gedaan aan iemand die het niet breed had voelt super!!
     
  20. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    wat lief dat je dat doet en wat jammer dat je soms geen reacties meer terug krijgt!

    Respect voor je inzet hoor! Ik heb niks nodig maar ik wilde dit wel even tegen je zeggen! Hoop dat je er andere wel blij mee kan maken! xx
     

Share This Page