Jonge wannabe & soon to be mama's - Deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Isabel Olivia, 28 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amann

    Amann Actief lid

    22 jun 2012
    312
    8
    18
    Vrouw
    Zuid holland
    Goedemorgen dames!!:D

    @Hilse
    Wel trusten dan maar :p
    Echt leuk, ik hoor echt veel verhalen over zwangere huisdieren & mensen uiteraard haha.
    Over een tijdje waggelen we misschien zelf gezellig mee?
     
  2. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Haha ja het ziet er echt schattig uit hoe ze loopt:p
    Kunnen we samen waggelen hahah
     
  3. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Slaap lekker Hilse :D
     
  4. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    18 jul 2012
    1.830
    1.075
    113
    Vrouw
    @Hilse
    Wat leuk hou je ook nog een kitten? of gaan ze allemaal weg?
    en slaap lekker!

    @hier
    ik denk dat ik weer ziek geworden ben van een verstopping..
    had al 2dagen niks kunnen doen en nu eindelijk wat uit gekomen.
    hopelijk word ik dan nu eindelijk wat beter.

    En hoe gaat met de rest van de dames?
     
  5. CBella

    CBella Actief lid

    23 mei 2012
    211
    0
    0
    @isabel pff das wel even balen zeg! hopelijk heb je volgende maand een posi test maar dan een zwangerschaps test!

    @hier drukdrukdruk :p even snel voor de volgende opnames bijlezen, gister was het 3 uur en moest vanmorgen naar de tandarts *ghaaappp
    vanavond als het goed is "maar" tot 11 uur ;)
    nog een weekje afwachten hier en hopelijk komt er geen ongi maar ben bang van wel haha we'll see
    ciaoo
     
  6. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    @hilse slaap lekker:D
    @xdoo hoop voor je dat je je snel weer beter voelt
    @cbella hoop dat je volgende week een mooie test in handen hebt:D

    @hier geen krampen meer, maar nog wel een gespannen gevoel in onderbuik,hoofdpijn en temp is ietsiepietsie omhoog maar probeer me zelf niet gek te maken.. wacht wel tot komende maandag om gek te worden:p als dan nog geen ongi heb
     
  7. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Gaap; wakker :p haha
    Ik heb altijd last van een ochtend humeurtje, laat vl nou net heel irritant bezig zijn met de trap aan het klussen: lawaai jonge bah grr :p

    @xDoo, ja denk wel dat we er eentje van houden bij m'n ouders en bij ons:)
    Hoop dat ze deze zwschap voldraagt want de vorige x was ze te vroeg bevallen heel zielig:(

    @cbella, opnames? Wat doe je voor werk?
     
  8. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    Hey meiden!

    Aaahw nee!! :x mooi klote... :( knuffie!!!

    Goodmorning! :D

    Awh hopelijk slaap je nu wel wat lekkerder!! :)
    Vet schattig kittens!!

    Ik kwam gisteren thuis van me werk, en me vriend vertelde dat we baby visjes hadden nou vet leuk natuurlijk maar het zijn er echt veel!! :$ we schatten rond de 40 babyvisjes!! :$
    Wel echt super leuk om te zien hele aquarium zit vol haha.


    Meiden die bijna kunnen testen! duim voor jullie! :)
    Voor de rest gaat hier z'n gangentje, straks weer werken en dan lekker 3 dagen vrij! :)
     
  9. CBella

    CBella Actief lid

    23 mei 2012
    211
    0
    0
    @hilse is meer een hobby hoor haha ik help bij filmopnames die hier in de buurt opgenomen worden, make-up en haar en waar nodig help ik ;)
     
  10. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @An, zo haha veel visjes zeg!:D wel grappig!!
     
  11. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Oké leuk joh!:)
    Ik wou vroeger altijd een filmster worden hahah (H) :D
     
  12. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    1 okt 2006
    3.040
    51
    48
    Vrouw
    Verpleegkundige
    NH
    Haha ik ook.. :p
    En prinses duh elk klein meisje. :p
     
  13. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Haha ja en zangeres:p
     
  14. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Hallo iedereen :D!

    Hebben jullie me een beetje gemist de afgelopen week? ;) Ik jullie in ieder geval wel :p. Mijn vakantie was heel fijn en ik ben naderhand wel blij dat we gewoon zijn gegaan (bedankt voor de lieve woorden trouwens meiden! doet me echt goed). Ik kwam er achter hoe fijn het was om even weg te zijn van de stress thuis en lekker rustig aan te doen en geen verplichtingen te hebben, daarbij hadden we ook nog heel fijn weer!
    Gister even in wat winkels rondgelopen en zag allemaal zwangerschapsdagboeken liggen en fotoalbums voor kindjes enzo.. Zucht :( ach mijn tijd komt nog wel en ondertussen even lekker hier meegenieten.

    Heb alles bijgelezen en het eerste wat ik nog moet zeggen is:
    Hilse en Corina, gefeliciteerd!!!
    Wat super fijn voor jullie! Ga alles met veel plezier volgen :D.

    Over de leeftijd van ouders, mijn ouders zijn redelijk oud want ze habben allebei uit vorige relaties nog een kind en we (mijn zus en ik) zijn dus meer nakomelingen.. Mijn vader is 69 en heeft 3 kleinkinderen van zijn andere zoon en mijn moeder is 55 en heeft geen kleinkinderen. Ook met oog op mijn vaders leeftijd lijkt het me fijn jong moeder te worden :). Mijn schoonouders zijn wat jonger en allebei nog geen 50 volgens mij :).

    Isabel, wat rot :(. Kan me voorstellen dat je nu wel in een dipje zit want het was zo dichtbij.. Enige 'voordeel' is dat je gewoon een fijne regelmatige cyclus hebt en gelukkig niet héél erg lang hoeft te wachten op je volgende ei. In ieder geval een dikke knuffel meis!

    Ik ben even vergeten wat iedereen voor de rest heeft gezegd :). Maar vanaf nu ben ik er dus weer :D. (hoewel ik wel dit weekend weer weg ben ;), gaan er nog meer mensen naar castlefest?)
     
  15. Amann

    Amann Actief lid

    22 jun 2012
    312
    8
    18
    Vrouw
    Zuid holland
    @max mooi dat jullie vakantie toch nog leuk was!
    En ja hoor ik heb je wel gemist:p

    @hier
    Wij gaan zometeen even naar de gemeente om de kleine bink te erkennen,ben wel een beetje zenuwachtig hoor hahah wish me luck:D
     
  16. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    good luck dan maar:D ik ga denk ik ff slapen op de bank.. ben echt moe..
     
  17. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Ahw, wat lief dat je me hebt gemist :D :p.
    Wat moet je bij de gemeente doen dan? :eek: Want ik dacht altijd dat er pas wat moest worden geregeld als het kindje was geboren binnen drie dagen.. Of is dit iets anders?

    Liesje, slaap lekker :).
     
  18. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Haha, ik ben terug en het is uitgestorven op het forum :p. Ik heb zometeen even afspraak bij de huisarts en ben van plan om rond 4 uur te gaan sporten :). Vanavond moet ik misschien om 7 uur werken, maar met de drukte van gister denk ik dat het vandaag ook wel druk zal worden en ik dus wel gewoon moet werken, maar ik hou jullie op de hoogte :D. Wel jammer dat ik vanmiddag niet lekker met jullie heb kunnen kletsen :(, scheelt dat er tijd genoeg voor is ;).
     
  19. beebje082011

    beebje082011 Fanatiek lid

    29 jul 2011
    1.498
    275
    83
    @Maxellera, hoi! Jou kende ik nog niet :) Leuk, nog een Limburger van de partij, ik woon niet ver van Venlo. :)
     
  20. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Echt SUPER lief bloem, dankjewel dankjewel dankjewel!!! Wat ben je toch een schat Bekijk bijlage 263683 Bekijk bijlage 263683

    Ik baal ook echt heel erg.. Een maand lijkt dan weer zo lang te duren, en dan is het pas ronde 2.. lijkt wel ronde 20 haha maar ik weet dat ik niet mag zeuren hoor.. en dat ga ik bij deze ook niet meer doen!


    Ja! Inderdaad rot! Mijn vriend komt woensdag terug, hij is een maand in Turkije geweest!


    Zat er gister ook echt even helemaal doorheen maarrrrr.. het gaat nu wel weer :) alles komt wel goed! Hij komt inderdaad morgen weer thuis.

    Ah :D Maar 2-3 is ook super! Ga je nu gewoon afwachten tot de eerste echo?


    Dankjewel Hilse!! Heel lief berichtje. Ik hoop het stiekem ook, maar moet zeggen dat de hoop een beetje vervlogen is hier voor deze ronde haha :p


    Dankjewel! Heel erg lief :)

    Jeetje jij hebt het inderdaad erg druk meis! Wel fijn lijkt me! Dan ben je ook niet zo heel erg bewust met alles bezig.. Ik hoop voor je dat je helemaaaal niet ongesteld wordt natuurlijk en dat het gewoon raak is deze ronde!! Hou je ons op de hoogte?!


    Ja!! Echt zo'n rot moment als je die test dan steeds donkerder ziet worden haha, hoort normaal juist andersom te zijn :p

    Wow haha wat veel!! :D Wat leuk ook! En heerlijk dat je lekker vrij bent strakjes, ga je nog wat leuks doen of gewoon even helemaal niks en lekker relaxen? :D Fijn dat het goed met je gaat lieverd, leuk om je weer even te spreken!


    Haha, ja :D Ik dacht gister nog aan je! Super dat je zo'n fijne vakantie hebt gehad, lijkt me ook wel rustgevend en gewoon even helemaal niks.. knap je ook echt van op!

    Lijkt me inderdaad soms lastig hoor.. want de wens is er sowieso, en om dan te wachten is gewoon erg moeilijk. Ik vind het nogmaals knap dat je niet toegeeft aan de verlangens.. Maar jouw tijd komt sowieso, en ik weet zeker dat het echt sneller zal gaan dan je denkt!

    En ja.. bah.. echt even een rot momentje! Maar dat is inderdaad wel een voordeel, mijn cyclus is wel stabiel gelukkig dus nu maar weer op naar de volgende maand. Hoop toch wel snel ronde 2 in te gaan hoor... pff ;)
     

Deel Deze Pagina