Amy,in de buurt komen is niet gevaarlijk, maar je mag nu ook niet teveel in de tuinaarde met je handen. Vooral het aanraken en dat er wellicht wat onder je nagels blijft,kan dat toxoplasmose veroorzaken. Inademen volgens mij niet. Je kan ook wat kattenspul strooien,maar dat is voor je meisje weer niet goed. Ik heb sinds gisteren van die pijnscheuten in mijn linkerachterbeen. beetje dat ischias achtige pijn. Zo irritant. Begon daarnet weer... Ik ga effe judo kijken :-D!
Goedemorgen meiden! Nod 14, cd 27 (ei op cd13) Gisteravond ging ik rond 23u naar bed, maar eerst even naar de wc en even temp opgenomen. Dat doe ik wel vaker 's avonds, om de ochtend niet al teveel teleurgesteld te zijn. Gisteravond had ik 37.4. Om 00.50 even eruit geweest, ik had toen al goed geslapen, diep ook... 36.8. Duidelijke daling lijkt mij. Daarna geslapen tot 6.45, goed geslapen, en de laatste dagen tempte ik steeds rond 7u, dus 5 min later getempt. 37.0 Ik denk gewoon dat ik nu een langere lf heb, dus verplaats mijn NOD naar donderdag/vrijdag. FF gaf in de kalender woensdag en donderdag een rood bolletje aan. Inmiddels geeft FF in de kalender donderdag,vrijdag,zaterdag en zondag een rood bolletje aan! Is toch raar? Ik begrijp niet helemaal wat ze daarmee bedoelen,maar goed, zo belangrijk is dat ook weer niet. Ik begin nu wel een beetje in dubio te zitten hoor... Ga ik straks testen halen en een test doen, of kijk ik het nog even aan. Lijf doet wel vaker gekke dingen, dus waarom zou ik het niet gewoon aankijken? Aan de andere kant, het enige wat duidelijkheid (en rust) geeft, is het doen van een test. Dan zit ik in ieder geval niet meer veel op internet, ik google mezelf bijna zwanger
Oh Mex, zooo herkenbaar! Vlak voor mijn nod zat ik veel bij het forum 'eerste zwangerschapssymptomen' te kijken of ik daar wat van herkende, maar nee hoor... Ik zou ff een testje doen, want nu houd het je steeds bezig. Hier nog steeds redelijk weinig symtomen hoor. Laat die echo (14-8) maar komen zou ik zeggen hihi. Gisteren begon in de middag dat ik af en toe met vlagen licht misselijk werd. Had het eigenlijk 's ochtends verwacht. Denk dat ik straks gezellig met mijn meisje naar een indoor speelparadijs ga. Tot later meiden!
Amy,ja... testen is de enige oplossing. Maar ik heb ze niet in huis en het is hier inmiddels flink aan het regenen... En ik ga echt niet door de regen hoor Ik hoop dat het snel 14/8 is, morgen begint augustus, dus dan nog 2 weken!! Maar, zo te horen gaat het wel goed! Veel plezier met je meisje bij het indoor speelparadijs! Hier doen wij het wat rustig, ze wordt wat verkouden en dat druk ik liever de kop in!
Ik heb hier wel testen in huis, hem er gisteren nog mee in mijn handen gestaan, maar terug gelegd.. wil echt proberen vrijdag te testen. Ben alleen weer zo bang voor en negatieve test.bij mijn zoon dacht ik 2 weken overtijd te zijn, en had ik een negatieve test.. Maar toen had ik de maand ervoor en mk gehad. En nu, na dat bruinverlies allemaal van vorige week..ik heb één keer een roze veeg erbij gehad.om het positief te blijven bekijken, zou dat van innesteling kunnen zijn, de rest oud bloed van de bevalling omdat baarmoedermond open stond.. Blehhh Amy, veel plezier vandaag!
Amy82, dat is het ook, die aanblik van een witte test. Ik ben daarom ook blij geen test in huis te hebben. Weet je,mijn temp is nu nog mooi,maar ik heb toch maar mijn nod verplaatst. Vorige cyclus gaf FF ei aan op cd19, maar ik dacht echt zelf cd17. Ik had toen een positieve ovu op cd16. Ik had toen een LF van 13 op ei cd19, maar een LF van 15 op ei cd17. Dus verleng ik mijn LF nu met 2 dagen, dat lijkt mij verstandiger. Al was de LF de afgelopen rondes juni13(15), mei13, eind maart 13, begin maart 13. Inmiddels is het hier noodweer, het hoost gigantisch, dus ik denk dat naar het kruidvat er vandaag niet in zit. Amy, heb je nu nog steeds bruinverlies of is dat helemaal weg? Ik ga zo mijn moppie naar bed brengen, ze was al om 6.45 wakker, dus ze gaat lekker op tijd slapen, ze hangt al op haar stoel.
Mex, nee bruinverlies is helemaal weg. Kon het net niet laten, en ja hoor, omowit. Terwijl ik bij het afwegen wat roze had. Grrr. Dus zal wel ongi worden. Maar goed, het is nog vroeg en geen ochtendurine, dus het kan nog O
Na 3 dagen gerommel van bruin bloed ben ik het vandaag toch echt geworden. Opzich dus een cyclus van 28 dagen. Dacht eerst misschien een innesteling,maar helaas... het waren de voortekenen van een ongesteldheid. Geen pijn nu in mijn borsten en buikpijn valt ook erg mee. Soms een beetje steken in mn buik.Je wilt er niet zo bezig mee zijn,maar na een jaar ben je het steeds meer en meer mee bezig. Hoop komende maand mijn verstand op nul te kunnen zetten en gewoon te genieten van alles. Al zal ik in de over 2 week toch wel denken,misschien is mn ei ergens... we wachten af. De ovu testen laat ik een maandje achterwege,word er alleen maar erg onzeker van. Welke test bij mij pas weet ik niet. Sensitest is gewoon goedkoop. Is er misschien een andere test die ook goed is? Met sensitest weet ik het zo niet,aangezien ik de afgelopen maand vaker duidelijke streepjes heb gehad en ga er vanuit dat je niet zoveel ei sprongen hebt Als ik de komende maand niet zwanger ben mag ik naar het ziekenhuis. Maar dat willen we nog niet,aangezien ik natuurlijk nog niet zo lang geleden er achter ben gekomen dat ik een bloeding heb tijdens mij ei. Deze maand niet,hopen dat het zo blijft. Krijg ik hoop ik een kans! Wat maken jullie ook veel mee. Ik ben nog niet zo thuis in afkortingen. Cd is gemakkelijk. Maar jullie hebben het over FF en LF? Misschien iemand die uitleg kan geven. Dan snap ik de verhalen iets meer.
Anne... wat vervelend meid!! En ja, als je al zo lang bezig bent, lijkt het je meer en meer bezig te gaan houden he? En weet je, je maakt zelf de keuze of je naar de gyn gaat of niet, maar persoonlijk zou ik wel gaan, al is het alleen maar om te horen hoe of wat. Je kan dan zelf altijd nog kiezen of je de hele molen door wilt, toch? Maar, welke keuze je ook maakt, het is jullie keuze en die is goed. Ik ben er zelf ook niet zo makkelijk in hoor, liever niet dan wel Sensitest is prima, hoor ook goede verhalen over zwanger&kids. Dan heb je nog babyboom, testpoint, wondfo en misschien vergeet ik er wel een paar. Clearblue is prima, die zijn alleen heel duur. Predictor ovutest vind ik zelf vreselijk, die geven altijd een extra streep, nog erger dan de gevoelige van sensitest. Tuurlijk geven we uitleg bij de afkortingen, was ik ook eerst niet in thuis hoor Komen ze: CD = CyclusDag NOD = Niet Ongesteld Dag DPO = Days Past Ovulation LF = Luteale Fase ( de fase na eisprong, belangrijk voor eventuele innesteling) FF = Fertility Friend (een engels talig online programma om je cyclus bij te houden)
Heb net even dit onderstaande stukje gelezen klik op de link We vrijen al jaren verkeerd Nu word mij wel een hele hoop duidelijk ook over de ovulatie testen lees het goed dames! Hihi Had gister een positieve ovutest en vandaag ook dus gister het begin van mijn lh-piek en vandaag dus waarschijnlijk aan het einde van lh-piek zoals in het stukje beschreven staat
Baby, ja dat stukje heb ik ook al eens gelezen. Ik blijf het alleen apart vinden, want twee vriendinnen van mij zijn zwanger geworden via de medische molen en moesten ovutesten gebruiken. Zodra ze een positieve ovutest hadden, moesten ze bellen en dan werd er de volgende dag geïnsemineerd. Zoals die man het zegt, zou de volgende dag dus al te laat kunnen zijn, omdat hij aangeeft dat je ei al vrij snel kan springen na een positieve ovutest. Van 1 vriendin weet ik dat zij bij de eerste in 3x zwanger was, bij de tweede in 1x. Dus ja, uiteindelijk denk ik dat je eigen weg volgen het beste is, en niet alleen uitgaan van een positieve ovutest, maar ook van je slijm en van je temp. Hier lijkt het nu droog en ook droog te blijven. Ik ben nog altijd in twijfel of ik zo nog naar kruidvat ga om testen te kopen of dat ik toch nog even ga wachten.
@ Mexicang: ja zeer vervelend. Bedankt voor je uitleg, nu snap ik het ook allemaal. Weet je, ik ben al in het ziekenhuis geweest. Heb allerlei bloedonderzoeken gehad en zelfs een cyclusannalyse. Alles prima en dik in orde. Mijn vriend heeft al kinderen. Niet dat het veel zegt natuurlijk. Ik weet gewoon dat je een dik jaar nodig hebt om te ontpillen. Ik ben aan de prik en de minipil geweest,in totaal 6 jaar.(1 jaar prik en 5 jaar mini) Dat gooit wel alles om in je lichaam vertelde de gyn. We zullen zien hoe alles loopt. Daarnaast was het natuurlijk vervelend er na 9 maanden achter te komen dat ik 2x in de maand bloed en dat de ene bloeding mn ei was. Dus die keren niet geklust. Kom net van het toilet en heb nu weer oud bloed. Dacht vanmorgen echt dat ik het werd, maar nu is er weer niet echt iets roods te zien. dat had ik anders niet, dan werd ik het gewoon gelijk (meestal sochtends uit bed) nu al paar dagen geklooi dus. Alleen nu het gevoel dat ik gister heel veel buikspieroefeningen heb gedaan. Niet echt menstruatie pijn. Ik lees dat er ook veel getemperatuurd word door de dames. Lijkt me best een bezichheid. Want volgens mij moet je elke dag rond hetzelfde tijd stip dit doen....
Hmm.. Je hebt alles bij de gyn dus al achter de rug... Lastig dan wat je moet doen he? Meestal komt het antwoord vanzelf. Temperatuur opnemen is inderdaad even een bezigheid,maar het wordt routine. Zoveel mogelijk dezelfde tijd is wel verstandig,evenals dat je zeker 3u goed moet slapen. Maar er zijn genoeg factoren die de Temp kunnen beïnvloeden. Ik Temp om en nabij dezelfde tijd,maar zet er geen wekker voor. Temperatuur opnemen kan wel een goed beeld geven van je eisprong en je cyclus. Ik ga fruit eten met m'n moppie. Ze is erg koppig vandaag,verveeld zich snel en speelt nergens mee. Dat vind ik zo vermoeiend, en dan tegen bedtijd weer heel actief gaan spelen...
Ik ben net op de fiets gestapt en samen met mijn kleine meid een test gekocht. Daar in de winkel, pakte ze steeds de test van mij af en legde 'm weer terug in de schappen. Toen zei ik nog "ik denk dat ik dat als een teken moet zien" en ja hoor, de test is omowit. Gedurende 5 minuten naar de test zitten staren, er bleef namelijk al die tijd een horizontale streep extra te zien, beetje vreemd. Maar nu is de test helemaal wit en rijst dus meteen de vraag, wanneer was dan mijn ei?? Temp zou toch niet moeten liegen? 14 dpo zou echt al wat te zien moeten zijn. Was ik verd... net bij kruidvat, maar vergeet de maandverband... Morgen dan maar, nu geen zin meer, ga de draad weer oppakken en nooit meer testen!
Hmm.... niet goed dus. Maar je hebt getest omdat je vandaag je menstruatie had moeten hebben. Kijk ik snap nog niet alles van de afkortingen. Dus je hebt een langere cyclus begrijp ik deze ronde of je bent te vroeg met testen.... spannend allemaal maar ook zeer frustrerend... Ik hoop voor je dat je te vroeg was met testen,hormoongehalte om te testen nog te laag was en dat je kleine meid niet gelijk heeft. Of probeer het bij je ochtendurine? Zullen kleine meisjes en katten (las ik eerder in een bericht) dan iets voelen????
ahhh Mex, weer omowit *knuffel* raar hoor... Anne ook ongesteld geworden. Gaan we met z'n drietjes naar de volgende ronde? nou ja, van Mex natuurlijk nog niet zeker, en ik maak ook nog kans, maar heb er hier een hard hoofd in..