Die met het kruis dus? Dan moet je goed opletten of de strepen even breed zijn. Een dun streepje is daar weer niet goed. Is wat met die testen he Kruidvat is gewoon goed vindt ik.....alleen moet er wel echt een streep staan natuurlijk.
Hoi! In de bijlage heb ik mijn ovulatietesten van gister en vandaag gedaan. Duidelijk positief! Maar nu is mijn vraag wanneer moet je klussen as je een posi test hebt??, heb gister avond geklust maar vanaaf kunnen we niet omdat me man in het buitenland zit. Is gister aaf voldoende of moeten we morge avond ook nog?
ja op zich is het goed gisteren en dan erg verstandig dat je het morgen ook nog doet. Wij hebben geklust op de dag voor de eisprong en toen ook een dag na de eisprong, ik was daarvan zwanger, is helaas mis gegaan, maar ik denk dat het dan wel goed zou gaan. succes en ik duim voor je.
We hebben geklust op de dag van positieve ovulatietest. En zie mijn baner. Maar morgen voor de zekerheid kan geen kwaad hihihi
Vanmiddag een test gedaan nogmaals, en die was nog donkerder als die van gister... Hebben we dan nu een gemiste kans doordat we vandaag niet geklust hebben?
Nee geen gemiste kans, het zaad blijft namelijk tijdens je vruchtbare dagen zo'n 72 uur in leven.... Wel meer kans op een meisje zo omdat die langer blijven 'leven'
little angel+ ze zeggen altijd een streep is een streep. En volgens mij is die ook goed doorgelopen. Denk dat je zwanger bent!
@jacq: posi ovu betekent toch dat je ei gáát springen dus 24-48 uur later? Dus zeker vandaag weer hoor en morgen haha
@Bootjekatootje: da klopt, maar zag op sommige forums dat mensen alleen zwanger werden toen ze op de dag van posi ovu test geklust hadden... Maar vanaaf is me man er weer dus... Hoop zo dat het deze keer lukt!
hoi hoi, gister een testje laten zien, morgen precies 4 weken zwanger weet ik ivm icsi verse cryo maar clear bleu geeft 2-3 aan erg positief dus
Jane heeft toen aangegeven even afscheid te nemen van het forum Pindakoek idd al heel erg lang niks meer van gehoord
Vanmorgen weer getest (3e dag op rij, oeps). Streepje is niet veel duidelijker dan gisteren maar hcg stijgt elke 2 dagen dus ik hoef mezelf niet druk te maken... toch? Nu ga ik vrijdag of zaterdag 'pas' weer testen.