Jonge wannabe & soon to be mama's - Deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Isabel Olivia, 28 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Liesje, misschien toch maar om de dag of om de 2 dagen proberen aan te houden met klussen.. hebben wij ook gedaan! Waarschijnlijk wel geholpen :p hahaha
     
  2. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    Wij ook wel ja denk dat we daar iets te laat mee zijn begonnen omdat dus eerder n ei had, was uitgegaan van n cyclus van 30 dagen want dat is t gemiddelde maar als echt doorbreekt morgen zit t op 28 dagen als ik t goed heb.. en dan ga ik er maar van uit dat nieuwe pms klanten heb met eerdere krampjes omdat sinds maandag krampjes heb..
     
  3. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    Klanten is klachten..
     
  4. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Dankjewel meiden :D M'n vriend ligt alleen lekker te slapen.. haha hij is he-le-maal kapot dus we hebben heerlijk gegeten samen en toen heb ik 'm toegedekt haha. Ben nu een beetje online aan het shoppen. Heb twee nieuwe nagellakjes gekocht:

    Bekijk bijlage 264235

    Dit lakje van OPI

    Bekijk bijlage 264241

    En deze :D
     
  5. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Leuk Isa!!! :D
    Ben gek op nagellak.
     
  6. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Me toooo :p Heb er eigenlijk ook echt veel te veel! Vond een mooie foto:

    Bekijk bijlage 264243


    Wat is zo'n buik toch mooi hé!
     
  7. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ja, prachtig Isa!
    Ik mis mn buik nog elke dag!!
     
  8. Tiraa

    Tiraa Niet meer actief

    Goedenavond dames!

    @Isa: Schrok een beetje van je verhaal meis! Ik ben blij dat jullie er samen goed over hebben gepraat en er uit zijn gekomen. Een hele moeilijke beslissing en een hele stap. Ik herken je 'perfectionistische' en dat je boos/verdrietig wordt als je ei er is, en je vriend er niet is.

    Maar meid, wat een toffe nagellak! Ik hou van nagellak maar mag het niet helaas vanwege mijn werk....

    @Corina: leuk je buikfoto!!! Ga je om de zoveel tijd een maken nu :D En over je paard, wat een beslissing meid :) Ik moet er niet aan denken om mijn paardje weg te doen.. maar snap je keuze wel! Sterkte er mee

    @Veertje & Sophia Welkom!
    Sophina, ik heb expres niet verteld aan niemand niet dat we bezig zijn. Nja, 1 iemand die ik onwijs vertrouw en niemand van mijn familie/vriendengroep kent en niet eens in de buurt woont. Ik ben ook erg bang voor het onbegrip van anderen. Mijn vriend en ik zijn erg jong ( 23 en 24 ) en vrij kort samen en tevens studeer ik nog 1,5 jaar. Maar we hebben het gevoel dat het onze tijd is :)

    @hilse: bedankt voor je pendel! :D

    @Liesje Balen meis :(

    @hier. Ik voel mij erg gefocust op het zwanger worden en ik ervaar dit zelf als erg vervelend.. Het telt ook mee dat ik niet weet of mijn cyclus 30 is, of toch langer.
    Vriendlief en ik zijn bezig met een hypotheek, hopen dat het lukt!

     
  9. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Ja, ik zag het op je foto's bloem! Je was echt prachtig zwanger!! Hopelijk snel weer zo'n mooie buik voor jou opkomst!
     
  10. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    Meiden zit r ff beetje doorheen.. vriend ook nog in rotbui dus nog niks gezegd.. baal zo omdat echt dacht dat t nu anders was i.v.m de krampjes begin van de week.. maar ga nu niet meer luisteren naar klachten van me lijf want klopt toch niks van..
     
  11. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Dankjewel voor je lieve reactie! Waardeer ik heel erg en het doet me goed. Fijn (natuurlijk niet voor jou!!) om toch een beetje iemand te hebben die het herkent.. Het is ook heel dubbel eigenlijk.

    Maar ik snap dat je het vervelend vind. Ik begon dat ook een beetje te krijgen. Ik ben nu nog wel veel op dit forum maar dat vind ik eigenlijk alleen maar leuk omdat de kinderwens natuurlijk niet verdwenen is en ik hier dan toch een beetje mijn ei kwijt kan ik dat opzicht. Anders zou ik denk ik gek worden haha :p als ik het er ook niet meer over zou hebben of erover zou lezen.

    En wauw, spannend hoor! Ik duim heel hard met je mee :D Zou super zijn zeg! Wanneer horen jullie meer?
     
  12. corina1989

    corina1989 Fanatiek lid

    15 mei 2012
    1.081
    0
    0
    Groningen
    Isabel: Mooie nagellakjes!! Jammer dat ik nooit nagellak op kan. Mag op werk niet :(. Dus gebeurd alleen tijdens vakanties.
    En mooie buikfoto! Hopen dat we allemaal snel zo'n mooie buik zullen hebben ;).
    Logisch dat je vriend moe is! Lekker weer in eigen bed is ook heerlijk!

    Liesje: Jammer dat je ongi eraan komt! En wat Hilse zegt, om de dag klussen? Ik heb helemaal ongepland geklust. En toch zwanger, zelfs met mijn cycles van 46 dagen.

    Tira: Ja, leuke buikfoto he! Toch al klein bolletje hihi. Ik wil eigenlijks wekelijks een foto maken, iedere donderdag! En dan alle foto's op den duur op een rijtje.
    Ja, moeilijke beslissing over mijn paard. Heb het er nu verder niet meer over gehad. Wil zelf ook eerst de echo afwachten. En ga nog de moeder van vriendin mailen met gegevens van mijn paard. En dan afwachten...
    Jullie bezig met een hypotheek dus, spannend!! In deze tijd valt t niet mee om een geschikte hypotheek te vinden. Succes!

    Zonet gedouchd en jeetje, nu is mijn bol nog veel boller. Lekker gegeten vanavond en gelijk een bolletje weer.
    Ik ga nu slapen. Gisternacht een beroerde nacht gehad met de onweer!
    En morgenochtend vroeg op. Moet met vl om 8u in het ZH zijn. Hij krijgt dan een echo van zijn buik om te kijken waar zijn buikklachten vandaag komen. Best spannend!

    Slaap lekker iedereen :).
     
  13. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    18 jul 2012
    1.830
    1.075
    113
    Vrouw
    @Isabel Olivia

    Mooie nagellak!
    hou er van alleen bij mij blijft nooit langer dan een dag er mooi op zitten helaas!
    En inderdaad een vrouw is wel erg mooi met een zwanger buik!
     
  14. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    @Tiraa; Hoop voor jullie dat jullie een hypotheek krijgen!
    @Isa; Dankje lieverd, jij zal vast ook zo'n mooie buik krijgen!! :D
    @Corina; 's avonds gaat je buik inderdaad boller staan, leuk is dat he haha! Hoop dat jullie geen rare dingen te horen krijgen morgen in het ziekenhuis.. Zal voor jullie duimen!
    @Liesje; Daarom negeer ik die klachten dus, anders merk ik dat ik er niet mee om kan gaan..
     
  15. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Welterusten meiden, ik duik mijn bedje in!
     
  16. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    18 jul 2012
    1.830
    1.075
    113
    Vrouw
  17. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    @bloem nou dat ga ik nu zeker ook doen, want op deze manier trek ik t ook niet.. gwoon niet meer luisteren naar die eigenwijze lijfen van ons
     
  18. Tiraa

    Tiraa Niet meer actief

    Ik herken het echt heel goed hoor! Het is heel vervelend vind ik zelf. Om de dag sex, het liefs elke dag, tempen, ovu testen.. en dan al die mensen die om mij heen zwanger zijn. Pff beetje jaloers. Niet dat ik het de ander niet gun hoor, dat zeker niet. Ben nu aan het aftellen voor een vroege test! 10 aug. Ik probeer mijn vriend er niet te veel lastig mee te vallen haha!

    Over onze hypotheek: We hebben nu een BKR uitdraai opgevraagd om te kijken of we daar ingeschreven staan met iets ( ik denk van niet, maar je weet maar nooit! Heb het 3 jaar geleden eerder gehad namelijk) en mijn vriend moet nog een werkgeversverklaring hebben. Hij heeft een contract voor bepaalde tijd, en het zal mooi zijn als zijn werkgever ook het kruisje zet bij dat hij zijn werk goed doet en na deze contract een nieuw contract krijgt. We willen een hypotheek op 1 loon hebben namelijk. Ik heb alleen maar 0 uren contracten. We hopen over 2 week meer te weten!


    Dat wil ik ook doen, elke week een buikfoto :D Lijkt mij prachtig hihi. Ben benieuwd naar jouw 'reeks' foto's dan hihi.

    We hebben wel de geschikte hypotheek, nu nog afwachten of we het los kunnen krijgen. We willen het op 1 loon doen namelijk. Maar een spannende tijd inderdaad!


    Succes morgen met vl in het ziekenhuis!

    @bloem Dankje!
     
  19. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Wat rot meid :( Heeft het nu echt doorgezet of dat nog niet?

    Ah dat is jammer! Ik hoop het ook :D Zou super zijn! Wat leuk dat je echt al grote veranderingen voelt aan en ziet aan je lichaam. Lijkt me erg bijzonder. Geniet lekker van je kleine groeiende bolletje ;) Hihi en veel plezier met Hilse morgen!

    Ook veel succes in het ziekenhuis, ik hoop dat het allemaal meevalt! Laat je het weten? Slaap lekker!

    Oh wat vervelend! Gebruik je een base- en topcoat?

    Mooi he :D Haha hoop net als Corina dat we straks allemaal zo'n buik hebben!

    Slaap lekker lieverd!
     
  20. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Kan ik me helemaal voorstellen.. je wil gewoon zwanger zijn, klaar. Dat heeft verder ook niets met andere te maken, je gunt het iedereen en dat staat los van jouw wens. Je wil alleen zelf ook zo graag... vind ik niet gek hoor :) Ik hoop voor jou dat je wens heel erg snel werkelijkheid mag worden en je hartstikke positief test! Heb je de testen al in huis?

    Spannend hoor! Snap wel dat jullie er voor kiezen de hypotheek op één loon te houden. Hopelijk gaat het allemaal door. Wat voor huisje hebben jullie op het oog?
     

Deel Deze Pagina