Zo ben weer bijgelezen Ik heb 7 september pas de 1e echo. Kreeg deze week een briefje dat ik in augustus wel een intakegesprek heb maar dus pas begin september de 1e echo. Verlies wel voor de 2e keer bloed. Dus als dit zo blijft ga ik wel vragen of die afspraak naar voren gehaald kan worden. Verder heb ik weinig klachten, heb alleen niet zoveel trek in eten en mijn buik zit in de weg maar dat valt allemaal wel mee natuurlijk. Probeer 's avonds wel op tijd mijn bed in te gaan. Maar slapen lukt nog niet zo haha
Afspraken 07-08-2012--Hip1983 eerste echo 07-08-2012 - Miepel eerste echo 07-08-2012 - Birdy85 eerste echo 10-08-2012 - Hilse inwendige echo 10-08-2012 - Badhairday inwendige echo 14-08-2012 - Amy1981 eerste echo Uitgerekende datum 25-03-2013 - Amy1981 (datum nog niet zeker) 25-03-2013 - Birdy85 29-03-2013 - Mikouw 30-03-2012 - Miepel 30-03-2012 - Badhairday 02-04-2013--Hip1983 03-04-2013 - Hilse
Hoi dames, ik was jullie ineens kwijt (zwangerschapsdementie? nu al?) Vanochtend voor het eerst misselijk, blech, maar er kon gelukkig nog wel een broodje in. Nu is het ook al wat gezakt. Ik heb maandag de intake van MvM en 27 aug de eerste echo, duurt nog zo lang!! Zondag alweer 6 weken en dan nog 3 weken wachten op de echo.. Daarom vind ik die afspraak van maandag al zo fijn, zeker als je daar zo'n mooi testje krijgt Fijne dag!!
Hallo dames... Mag ik ook meepraten met jullie? Ben deze week 5 wk zwanger, ben nog beetje onzeker, heb 20-8 intake en 1e echo en uitgerekende datum is rond 4-4, maar weet t nog niet precies. Is onze eerste zwangerschap! Heb een beetje bijgelezen en zal proberen up to date te blijven! En allemaal gefeliciteerd trouwens!!!!!
Henkelien gefeliciteerd en welkom! zet jezelf in het lijstje zou ik zeggen. en klets gezellig mee! cd28 wat stom zeg dat je zo laat pas echo hebt en dat terwijl je al 2 x bloedverlies hebt gehad, wat je onzeker maakt lijkt me. Asje een van de mods had het topic verplaatst naar zwangerclubs geloof ikdus vandaar dat je ons kwijt was haha hier de afgelopen dagen veel last van buikpijn gehad, maar het zijn voornamelijk mijn darmen geloof ik.toch maakt het me af en toe onzeker dan twijfel ik meteen of ik nog wel genoeg moe ben en ik mijn borsten nog genoeg zeer vind doen of dat het minder is geworden? Ik had de eersrte week af en toe een vlaag misselijkheid maar dat is weg en dan twijfel ik meteen weer of alles wel goed is...ach dat zal zeker de eerste 12 weken wel zo blijven helaas.
mijn bazin reageerde super leuk op dat ik zwanger ben! Ik moet er nog beginnen, maar ze zagen het totaal niet als probleem dat ik daar zwanger begon! Bazin vertelde zelf ook zwanger te zijn, wisten anderen ook nog niet! Ook appart, wie had dat verwacht! Vanochtend al veel t veel gedaan nu last van stukje tussen mijn onderste ribben en net daaronder, herkent iemand dit? @henkelien, gezellig!! nog iemand bij het clubje! @hip1983, die twijfel herken ik wel, ikdenk dat iedereen die heeft! @asje79, nu duurt het allemaal nog zolang, maar voordat we het weten zijn we straks mama van onze nieuwe wondertjes! @cd28, misschien krijg je dan ook al een echo, zou mooi zijn!! @leveh24, vervelend zeg! ik hoop dat hier snel wat verandering in komt, en klagen, je vind het gewoon niet prettig mag toch! @badhairday, ook voor jou hoop ik dat het neit veel erger word! @amy1981, ligt ook een beetje aan welke klachten, het maakt mij juist onzeker als ik er meer heb! haha zo is het ook altijd iets!
Afspraken 07-08-2012--Hip1983 eerste echo 07-08-2012 - Miepel eerste echo 07-08-2012 - Birdy85 eerste echo 10-08-2012 - Hilse inwendige echo 10-08-2012 - Badhairday inwendige echo 10-08-2012 - Enjoyce inwendige echo 14-08-2012 - Amy1981 eerste echo Uitgerekende datum 25-03-2013 - Amy1981 (datum nog niet zeker) 25-03-2013 - Birdy85 29-03-2013 - Mikouw 30-03-2012 - Miepel 30-03-2012 - Badhairday 30-03-2012 - Enjoyce (datum nog niet zeker) 02-04-2013 - Hip1983 03-04-2013 - Hilse
Ben bang dat het bij mij niet goed gaat. Net gebeld met de verloskundige en die zei dat ik er rekening mee moet houden dat het fout gaat... Ik moet anderhalve week aanzien en dan weet ik definitief of het een miskraam is geweest of niet. Mocht er een kleine kans zijn dat het toch blijft zitten dan wordt sowieso de afspraak vervroegd... Heb er een slecht gevoel over.
Kun je niet langskomen? Je kunt ook naar de eerste hulp gaan en zeggen dat je bang bent dat er iets goed mis is, helpen ze vaak ook! Kunnen ze in ieder geval al iets meer zeggen! K*t zeg!
Nee, omdat het nog te pril is kunnen ze toch niet zoveel zien. Ik moet afwachten.. Zit op m'n werk, hele dag bespreking gehad. Tussentijds even met vk gebeld en met mijn man. Ben er nu wel klaar mee, wil eigenlijk alleen maar naar huis... Ik hoop echt dat het mee valt maar elke keer als ik naar de wc ga word ik met m'n neus op de feiten gedrukt... Maar er is nog een kleine kans dus daar hou ik me nu maar aan vast!
Ik kan ook niet veel meer zeggen dan: Veel sterkte! En ik ga druk voor je duimen dat het toch nog allemaal goed komt.
cd28 wat k*t meid, ik duim voor je dat het toch nog goed zit! heb je ook krampen? en verlies je veel bloed of niet? hoever ben je eigelijk? want vanaf 5 weken kunnen ze met een inwendige echo gewoon zien of het vruchtje er nog zit of niet, of ze kunnen 2 dagen achter elkaar bloedprikken op hcg voor te kijken of het nog genoeg stijgt. hopelijk komt het allemaal goed meid! sterkte!
enjoyce wat ontzettend fijn van je nieuwe bazin! dat hoor je toch niet vaak, wat ga je voor werk doen? en wat leuk dat jullie "samen" zwanger zijn hahaha
Heel veel sterkte cd28! Je weet het gewoon niet, dus ga nog maar niet van het doemscenario uit zou ik zeggen... Zo te zien heb je in ieder geval veel duimen voor jou in de weer! De mijne doen ook mee!
Cd28 hoe is het nu met je? heb je nog bloedverlies? en krampen? hoe ver ben je eigelijk? mijn ervaring is dat het bloedverlies en zeker de krampen heftiger zijn dan bij een menstruatie. sterkte meid.
Ja, heb nog steeds bloedverlies. De vk zei gister dat het zwaarder zou zijn dan bij een gewone menstruatie maar dat is het nog niet. Maar het is wel veel dus ik probeer me er bij neer te leggen dat het niet goed gaat. Ik ben wel een beetje bang voor wat er nog komt als ik heel eerlijk ben. Kan ook niet echt m'n draai vinden vandaag. Heb nu echt zo'n ongesteldheidsgevoel in mijn buik.. Ik zit nu ergens tussen week 5&6. Hoe gaat het met jullie?