Whaha nee heb geen bad, wel een grote inloop douche. Ik woonde toen bij die foto 11 weken bij mijn schoonouders, omdat we een huis hadden gekocht en moesten klussen.
Jeeeeej goed nieuws dat mamavanf thuis is... Duimen nu verder... Hier een leuk linkje: Buttermilk, het dwerggeitje op speed - HLN.be Ik wil zo een geitje hebben Morgenochtend testen
Natuurlijk maak ik foto van de test als hij posi is... Kan zijn dat ik pas rond de middag op zp kan komen aangezien we gaan vissen morgenochtend Slaap lekker dames Ik ben trouwens 1m69. Donkerbruin halflang haar
haha hier waarschijnlijk ook lekker uitslapen. Heb vandaag de boodschappen gedaan, morgen alleen nog brood halen. ik ga nu op bed, slaap lekker dames!
Ben zooo benieuwd of je zwanger bent, mijn gevoel zegt van wel! En het komt vast door je avatar, maar ik heb zo'n gothic gevoel bij jou, alsof je graag zwart draagt enzo. Maar ik zal er wel naast zitten.
Hello lady's! Beetje bij kunnen lezen..... Fijn dat MamavanF weer thuis is! En lees dat het bij sommigen alweer spannend is. Hier nog 1 dag ongesteld (ben het altijd de volle 8 dagen en op dag 12 meestal ei dus kan net ) en dan kunnen we weer. Ei is dan als we 5 jaar getrouwd zijn Oh enne hier 1,75 en blond en sinds ik geen energie drankjes meer drink 63kilo haha Blijf er nog steeds bij dat ik daar ontwenningsverschijnselen van had!
Dochter had ook nog een mooie actie van de week; We zaten in de paardentram zegt ze opeens. "papa en mama ik wil dat jullie heel hard gaan knuffelen, want ik wil een baby!" Zit je dan tussen al die mensen.......
Goedemorgen dames! Gisteren heb ik rond 18.30uur nog een email naar de verloskundige gestuurd met de foto van mijn testen en met de vraag of het al een nieuwe zwangerschap kan zijn. Had vanmorgen al reactie terug gekregen! Echt super zo snel. Maar ze gaf aan dat het wel mogelijk is en dat ik volgende week maar weer eens een test moet doen en de uitkomst weer naar haar toe mailen. Ze gaf wel aan dat als het wel raak is dat het heel snel is, dat ik vrij snel een eisprong heb gehad. Nu ben ik nieuwsgierig naar de test van Diabolique.... Ik ga eerst even naar de winkel brood halen, anders hebben we geen brood meer in huis.
Goedemorgen! Even tijdje niet geweest, was heel druk met Vanalles, En klussen natuurlijk mijn Nod is Verschoven naar 17 augustus! Is er al weer iemand zwanger?? Ik zit vanaf nu weer op wachtbankje, spannend!
Oh ik ben trouwens brunette, half lang haar En ben 1.78 m lang, en 90 kilo, iets te zwaar dus Afgelopen jaar 10 kilo aangekomen, dat samenwonen is iets te gezellig hihi ! Nu aan het sporten 3x per week en op aan het letten!
@Nik ik zit ook min of meer op het wachtbankje...kijk maar eens op pagina 62 van dit topic. Heb woensdag en gisteren een zwangerschapstest gedaan en daar staat er een foto van. Echt spannend, ik ga dinsdag weer testen.
@En Dia ??????????????????????????????????????? @Zwangels ik vind het zo superspannend voor je, ik hoop zo dat het een nieuwe zw.schap is !!!!! Hier niet veel te melden, ben vanmorgen weer iets beroerder opgestaan als gisteren maar ja dat is geen interesant nieuws.