Ik vindt het niet echt een streepje van een posi test.....ik denk eerder dat je test niet goed is doorgelopen
Misschien over 2 dagen nog een testen voor de zekerheid! Als het dan een duidelijker streepje is, weet je genoeg!
Thanx voor jullie lieve reacties. Het gaat wel weer goed met me ben weer wat gerust gesteld omdat er toch een streep staat en de test van vandaag misschien gewoon niet zo goed ging. Ik denk dat ik tegen beter weten in toch wel test morgen vroeg. En denk dat ik me verder maar bij de spanning moet neerleggen aangezien deze vooral de komende 3 weken aanwezig zal blijven. Mocht ik maandag nog zo een rare test hebben ga ik bij de ha vragen voor een bloedtest!
Meid ik duim met je mee, ik weet wat die onzekerheid met je doet.... Verschikkelijk!! Maar zie dat je de 14e al een echo hebt, al is dat natuurlijk even aftellen, maar minder dan 2 weken wachten!!
gefeli positesters! hoop dat ik hier ook snel een mooi testje mag laten zien begin toch wel hoop te krijgen voor deze ronde
Ik denk ook dat je gelijk hebt.. het streepje is zo dun, niet alleen licht, maar vooral ook zo dun. Vanmorgen tegen beter weten in een testje er tegen aan gegooid en zoals verwacht, negatief.. we zullen zien wat mijn lichaam de komende dagen doet. Iemand vroeg wanneer mijn nod is, maar dat weet ik niet, want als voor mijn zwangerschap had ik een heel onregelmatige cyclus en nu na de bevalling is het nog steeds niet goed op gang gekomen.
Maar heb je bv gegeven dan omdat je cylcus niet opgang komt? Jammer van je test hoor...maar denk dat je nu beter eerst een moet wachten op uberhaupt een cyclus
Even showen hoor.. Kan het nog steeds niet geloven. Voelde me vanochtend zo misselijk! Heb gelijk een test gehaald.. 2 dagen voor NOD - met middagurine!