Ik wist helemaal niet dat teveel melk slecht is??? Dacht echt dat melk goed was moet ook echt zeggen dat sinds ik zwanger ben er liters melk per week doorheen gaan. Heb daar echt een verslaving voor opgebouwt denk ik kan er niet vanaf blijven
Ja, we zijn hier in NL behoorlijk gehersenspoeld door de reclames Als je zuivelproducten gebruikt, kun je ook het beste de aangezuurde varianten nemen: kwark, yoghurt, karnemelk. Of kaas. Die zijn beter te verteren door ons lijf dan dingen als melk of room.
Helpt bij mij idd ook! Die peren- en aardbeiensmaak vind ik niet de lekkerste, maar daarentegen de sinaasappelsmaak, verslaaaavend!! Bij mij werkt pepermunt trouwens ook erg goed (ligt op mn nachtkastje, omdat ik 's nachts af en toe wakker word ervan)
Goh weer wat geleerd hahahaha ik wist het echt niet. Moet zeggen ik ben ook gek op magere yoghurt ook dat eet ik regelmatig. Voor mij is dat zeg maar het extraatje omdat ik zwanger ben