Ok misschien stom dat ik er nu pas achter kom hoor Maar je mag dus bij mijn bank (rabobank) maar 6 x gratis storten per jaar, daarna betaal je voor elke storting 6,30!! nou sorry maar wat een hoog en belachelijk bedrag! Daar kan ik een hoop dingen mee doen! Ik moet namelijk 12 x per jaar storten, en helaas is daar geen andere oplossing voor Is dit bij alle banken zo? Vinden jullie het niet achterlijk duur?
Als je 6x per maand gratis mag storten is er toch geen probleem als je 12x in het jaar (1x per maand zo ongeveer) moet storten? Of begrijp ik iets niet
Ik stort 1x per maand = 12 maal Storten is 6 x per jaar gratis, ik zie dat ik het per ongeluk in de OP verkeerd getypt heb. Dat betekent dat ik 6 x 6,30 moet betalen, dat vind ik dik poen
Haha ik typte ook al wat verkeerd zag ik, maar snap t punt ja.. Is idd best wat geld! Heb ook eerlijk gezegd geen idee hoe dat met andere banken is.. Hmm. Heb je niet toevallig een 2e rekening waar je het van over kunt maken (dus van a naar b overmaken en van daaruit weer 6x naar de bedrijven) of zit je wel vast aan die ene rekening en heb je niet nog een rekening al lopen (anders kost dat natuurlijk ook weer geld ).
Moet je een hoog bedrag storten dan? Anders kun je het misschien contant voor je boodschappen gebruiken en dan van je rekening betalen.. Of heeft je man geen rekening waar je op kan storten en dan overboeken naar je eigen rekening of eventueel je kind(eren)
Nope, geen inkomsten op de rekening, die stort ik dus..... Man idem probleem, krijgt ouderwets een envelopje geld ipv op rekening Daar zijn redenen voor Maar kan mij niet herinneren dat het altijd zo duur geweest is Veel van mijn klanten betalen ook contant....
Oh, dit is ook nieuw voor mij! Goed dat je het zegt, want volgens mij heb ik dit jaar al een aantal keer geld gestort. Belachelijk dat dat zoveel geld moet kosten. Ze doen steeds minder, maar berekenen steeds meer kosten voor van alles en nog wat. Kennelijk laten de banken zich tegenwoordig inspireren door die gekke eend uit Duckstad.
dat si ook nog niet zo lang hoor. volgens mij vanaf begin dit jaar.. Ik vind het ook belachelijk je betaald toch al voor het hebben van een rekening
zou toch eens vragen aan bedrijf of er niet geregeld kan worden dat het op rekening kan worden gestort.. al is het voor die 6 keer. zag dit nog staan op de site Het storten op een Rabo JongerenRekening of Rabo TopKidRekening is in alle gevallen gratis. Het rechtstreeks storten op een spaarrekening is niet voor alle spaarrekeningen toegestaan. Voor die rekeningen waarop storten is toegestaan, is dit altijd gratis.
Bij ABN Amro is het onbeperkt gratis als je het stort via een geldautomaat waar je ook geld in kan voeren.
Begon het me net af te vragen. Niet dat ik nou iets te storten heb maar bij de ABN is het gratis dus. Ik vind het overigens schande dat banken er geld voor vragen. Maar ja, banken hebben sowieso al niet zoveel met fatsoensnormen vrees ik.
Misschien een idee: nog een rekening openen zodat je daar ook 6x gratis op kan storten en van die rekening weer overboeken op de rekening waarop het eigelijk moest met internetbank Of op de rekening van je zoontje storten, die mag dan ook 6x per jaar gratis storten neem ik aan? En dan van die rekening weer overboeken naar jou rekening Of aan je ouders vragen etc
Die optie is denk ik duurder dan 6x los storten. Dan moet je namelijk ook weer voor die rekening betalen. Ik weet niet of het mogelijk is om naar een spaarrekening rechtstreeks te storten, dan kan je het weer overboeken.