Onzeker....

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Nicolientje, 7 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nicolientje

    Nicolientje Bekend lid

    18 mei 2012
    625
    31
    28
    Bunde
    Hey meiden!

    Normaal gesproken reageer ik alleen op berichten en probeer ik zo min mogelijk zelf te vragen. Ik zit nu in de derde ronde en vind dat ik absoluut nog niet mag klagen dat het te lang duurt. Toch wil ik ff mijn onzekerheid kwijt.

    Ik heb een cyclus aangehouden van 30 dagen (het gemidelde) en dat betekent dat zaterdag mijn NOD zou zijn. Ik heb net een test gedaan aangezien ik me niet meer kon beheersen. Deze was negatief en dat maakte me heel onzeker. Ik weet dat ik erg vroeg was maar het voelde zo goed!

    Ik hoop dat er nog een kans is dat ik toch zwanger ben en gewoon nog niet genoeg HCG in mijn bloed heb. Dit is de eerste keer dat ik er zo mee zat.

    Ik heb trouwens getest met een uiterst gevoelige dipstick van Zwanger en Kids (er staat op dat je vanaf 6 dagen voor NOD kunt testen).

    Moest het ff kwijt...
     
  2. mamaSylvia1975

    mamaSylvia1975 Fanatiek lid

    25 apr 2012
    1.106
    0
    0
    huismama
    ergens in overijssel
    Je test is wel erg vroeg.
    Zelf heb ik 3 dagen voor mijn NOD getest met kruidvat 2v5 en toen licht positief, dag later al wat donkerder en op de NOD echt een goede duidelijke test.
    Zou me nu nog niet te veel vast pinnen op die test.
    Ik zou echt een paar dagen wachten en dan eventueel nog eens testen.
    Succes!!!
     
  3. Daycey

    Daycey Actief lid

    7 aug 2012
    370
    3
    18
    Vrouw
    Nootdorp
    Hey meid!

    Ik snap je teleurstelling, maar hoe verder voor je nod je test, hoe onbetrouwbaarder de uitslag. Ook als je test met een vroege test.
    Teleurstelling natuurlijk, omdat deze wit is, maar als je positief had getest, zou dat ook nog geen garantie zijn.
    Het grootste deel van de zwangerschappen wordt voor je nod afgebroken. Daarom ben ik echt geen fan van vroeg testen. Je test positief en wordt toch ongi.

    Tip van de week: hoe moeilijk het ook is, probeer met testen echt te wachten tot je nod of hooguit een dag ervoor.

    Daarbij kan een lichaam je ook heel goed voor de gek houden! De wens is de vader van de gedachten...

    Succes!

    Liefs Daisy
     
  4. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.254
    1.893
    113
    Vrouw
    Dat is het gevaar van te vroeg testen... Zelfs als de test positief zou zijn, kan er nog veel gebeuren in die paar dagen tijd... Zo kun je dus ook negatief testen, simpelweg omdat je nog te vroeg bent.
    Maar ik snap het wel hoor :)

    Mijn gevoel en lijf hebben regelmatig gezegt dat "het deze maand raak is!" en dan toch die teleurstelling en het niet begrijpen. Heb wel geleerd dat een zwangerwens veel gekke dingen met je kan doen!

    Ik hoop natuurlijk heel hard voor je dat je zaterdag alsnog positief gaat testen!

    Groetjes!
     
  5. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Ten eerste sluit ik me geheel bij de dames aan.
    Ten tweede komt het hier op het forum regelmatig voorbij dat juist die zwangerschapstesten helemaal niet zo gevoelig blijken te zijn als ze zeggen..........

    Succes met wachten en ik duim voor je!!
     
  6. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Sweety jij mag hier ook gewoon je ei kwijt als je ergens mee zit, moet je niet bezwaard voelen! Verder ook met de ladies eens.. mensen testen op 1 dag voor nod omo wit en een dag later een dikke 2de streep!.. zou toch een kv'tje proberen over een dag of 4/5 .. :) succes *knuf*
     
  7. Kiwi1405

    Kiwi1405 Fanatiek lid

    17 mei 2012
    1.784
    1
    0
    Hej Nicolientje,

    Ik snap helemaal wat je bedoelt.. Sluit me aan bij de dames hier. Heb ook slechte verhalen gehoord over die zeer gevoelige van zw & kids, en Je zit nog niet op je NOD.

    "Gewoon" na je NOD nog eens testen, zodat je meer weet. Maar "gewoon" is wel heel lastig! Kom je anders mee kletsen met ons in Mei Eerste ronde (deel 2) jij was ook gestart in mei toch? Hoef je niet altijd mee te kletsen, maar kan je ook meelezen en soms iets kwijt als je dat wil... ;)
     
  8. Magda

    Magda Bekend lid

    29 mei 2012
    524
    28
    28
    hey hey, ik weet niet of je er iets aan hebt maar ik heb 4 dagen voor NOD ook getest met die uiterst gevoelige test van zwanger&kids en die was echt omo wit. Dag daarna savonds met kv 2v5 en je zag heeel lich streepje, ze werden wel met de dag donkerder en ben nu echt zwanger dus hou je moed in, ik zou donderdag weer proberen want waarschijnlijk kan je toch niet wachten tot zaterdag haha heel veel succes
     
  9. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Voila! ;):D
     
  10. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    +1:d:d
     
  11. Nicolientje

    Nicolientje Bekend lid

    18 mei 2012
    625
    31
    28
    Bunde
    Wat zijn jullie allemaal lief:D
    Jullie reacties doen me echt goed:)

    Ik heb hier al KV testen op voorraad liggen dus die ga ik dan waarschijnlijk donderdag proberen.

    @Kiwi, ik kom gezellig met jullie meekletsen!:)
     
  12. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Gezellig Nicolientje!

    En wat de rest al zegt, je bent nog errug vroeg. Het kan nog alle kanten op (al hoop ik natuurlijk op de goede)! Nog een paar lange dagen wachten en hopelijk heb je dan meer zekerheid!
     
  13. Nicolientje

    Nicolientje Bekend lid

    18 mei 2012
    625
    31
    28
    Bunde
    Thanks meid!:)
     

Deel Deze Pagina