ik heb deze voor 20 euro (excl. verzending en excl. gel) Marktplaats.nl > Te koop aangeboden: - Boeken - Zwangerschap en Opvoeding De gel heb ik via ebay duitsland voor 11 euro 2 bussen gekocht (incl. verzending)
Hier nog een paar dagen drukte met alle kids om mij heen en dan 3 weken rust, want dan zijn ze bij hun vader.... Ben er zwaar aan toe, ben helemaal op. Voelde ons beebje al een tijdje iedere dag (en vrijdag mijn man ook vd buitenkant...), maar nu sinds zondagochtend is het heel rustig in mijn buik... Las op internet dat je hem ook nu nog niet iedere dag hoeft te voelen, maar toch zou ik nu een schopje of beweging wel weer fijn vinden... Ik heb geen Angelsound oid, twijfel ook of ik er eentje zal gaan halen. Verder eigenlijk geen nieuws, ik zwanger gewoon rustig door....
Bij de eerste had ik ook de eerste bewegingen met 18 weken gevoeld en daarna een week of 2 niks meer... zit vast goed Pixel!
pixel, je hoeft het nu idd niet elke dag te voelen, is bij mij ook niet. Was bij de eerste zwangerschap ook niet.
Hier voel ik sinds zondag de baby! Ik lag 's avonds op bed en had mijn handen op mijn buik, ik merkte dat de baby tegen mijn handen aan wilde schoppen. Gister weer bij de vk geweest en alles was prima.
MayD, heb de AS gescoord. Bedankt voor de link Vandaag controle bij gyn gehad. Alles was goed goddank. Ben nu officieel verder dan ooit. Mag de 17e nog even komen om te luisteren en dan gerustgesteld op vakantie. Ik voel de kleine nog niet. Af en toe voel ik iets waarvan ik denk hmmm.. zou kunnen gevolgd door wat geborrel van mijn darmen. Kan het één dus nog niet van het ander onderscheiden
@ Joycee: wat fijn dat je de kleine hebt gevoeld! En dat alles bij de VK goed was! @ Alf: cool, lekker luisteren als je er behoefte aan hebt. Gefeliciteerd dat je al zo ver bent!!! En leuk dat je nog een keer extra mag gaan luisteren!
Ik kan steeds niet onthouden wanneer jullie weer controle hebben. Zullen we anders een lijstje maken voor de 20 wkn echo? Die zit er nu aan te komen en ik wil jullie natuurlijk wel volgen en succes wensen!
24-08 Pixel2011 (SEO) 03-09 Alf (GUO) 10-09 dolfijn1982 17-09 tulip (SEO) nu nog alles in paars.. roze/blauw voor degene die het geslacht weten?
Ben weer boven water..... Druk Druk weekengd gehad... (zaterdag weg, zondag verjaardag man lief, maandag naar fysio en mams, gistern naar oberhausen geweest shoppen!!) Srry... ga nog bijlezen hoor..... Heb mn naam al wel op t lijstje gezet voor de 20weken echo's.... volgende week woensdag!! Spannend. Afgelopen maandag bij VK geweest... toch vervelend zo'n waarneemster die liever echo's maakt... hahaha geweldig dus!!! @Fysio.... veel vooruitgang, maar klacht zal niet helemaal verdwijnen tijdens zwangerschap... oftewel nu 50% blijven werken tot na de vakantie. In de vakantie ook rust pakken en nadien volledig proberen op te pakken.... Lukt dit niet... dan helaas in de ziektewet blijven voor 50% zolang het zo wil anders volledig... Het is nu gelukkig wel te doen... Hoe is het bij de rest?? X Anne
15-08 Akkoe 24-08 Pixel2011 (SEO) 31-08 MayD (GUO) 03-09 Alf (GUO) 10-09 dolfijn1982 17-09 tulip (SEO) 20-09 MayD - afspraak VK 13-10 MayD - pretecho 3D/4D
@ Akkoe: vervelend hoor, echo's (hahaha) @ hier: vandaag bij de VK geweest. Bloeddruk prima, alleen de muts (ik heb echt een hekel aan haar gekregen tijdens mijn vorige zwangerschap) moest ik uitleggen hoe ze naar het hartje van de kleine kon luisteren zonder mijn hartslag ertussendoor te horen... echt een prutsmuts... grommmm. Haar wil ik dus niet aan mijn bed hebben.
hier morgen weer op controle, merk dat ik de angst toch nog niet helemaal kwijt ben en ben weer erg nerveus. Gelukkig al om 10.15
Succes morgen Tulip! Zal aan je denken MayD, Hihi..lekker zo'n vk.. maar jij kent je lijf natuurlijk zelf het beste. Ik had het gisteren ook bij de gyn. Die begon echt véél te laag. Heb hem er ook op gewezen dat bm echt al hoger ligt. Toen was het binnen 3 tellen gepiept..