Ik heb deze ronde echt zo'n wisseld LH-gehalte.. iedere keer denk JA nu komt mn ei in de buurt, en de dag erna is ie weer zo wit dat omo er jaloers op is! :x Ik heb gewoon een ingebouwde LH - jojo!
Ik ken het meid, en dan heb ik ze maar één ronde gebruikt. Ben van plan om ze ook niet meer te gebruiken, levert mij alleen maar meer stress op. Wil jou wel i.i.g. heel veel succes ermee wensen en hopelijk heb je toch gauw een knal ovulatie test.
ik ken het ook ....frustrerend he. ook ik zal ze niet meer gebruiken denk ik wordt er gek van! voor jou nog heeel veel succes! hopelijk vind je gauw uw eitje!
Heb toch al iedere keer zo'n super laat ei, hoop iedere keer dat ie een keer wat vroeger komt, en dus op een normale cyclus, maar wordt steeds door mezelf voor de gek gehouden!..
Thnx meis, lief Ik zie dat jouw laatste lf ook 11 was.. mijne ook, dat is net oke toch? En je zit nu op 10dpo, word spannend!!! duim!
Ik krijg hier een punthoofd van.. 123 is al vaag, moet je kijken hoe ik hem net kreeg, om vervolgens alsnog vals positief aan te geven
Ik heb dat de vorige maand ook gehad, het leek er aan te komen en toch ook weer niet.. zo'n lange aanloop.. nu komt die piek pas op dag 14.. (voor mij laat dus) heb ook een lf van 10 of 11. Vaak dat eerste. Het kan zomaar zijn dat ie ineens uit het niets gaat knallen. Op voorhand maar alvast aan de bak?
Ja doe ik ook, alleen ik verwacht mn ei pas rond dag 30 .. ging alleen vroeg testen omdat ie misschien wel eens een keer wat eerder zou kunnen gaan springen, een wonder.. maarja zo word ik goed gefopt
Waarom verwacht je je ei pas op dag 30???? Je langste cyclus was 39, dus was je eisprong op dag 25... En als je nu weer een kortere hebt zoals je eerste dan is je ei op dag 17
Had hem in ronde 2 op dag 27 en werd dag 32 ongi en ronde 3 had ik m op dag 30 en werd ik de 40ste dag ongi.. Beide smiley cb.. Ei mag wel iets eerder komen van mij.. Iets betere cyclus
Ik klets even gezellig mee over frustrerende ovu-testen! Na eerst 52 dagen en vervolgens 96 dagen, ben ik eindelijk in ronde 3 beland. Gisterochtend een redelijk duidelijke 2e streep, laat in de middag een vage 2e streep (wel veel thee gedronken..misschien beïnvloedbaar?!). Zo nog maar een keertje testen....
Bah irritant is dat he.. hoe was de laatste test? of heb je inmiddels een knaller??? Ik had vanochtend ook weer een leuke, kan er helemaal niets mee!! zelfde urine..
Hoi Ytest, zo te zien test je met 2 verschillende merken? Ik hou het gewoon bij sensitest (en zelfs die verschillen dus al bij 's ochtends en 's avonds). Die bovenste van jou is best donker al toch...?! Maar die andere is dan wel weer licht Ik denk dat er dan al we iets aan zit te komen, maar je nog even geduld moet hebben (ja ik weet dat dat juist zo moeilijk is !) Bij mij zijn ze ondertussen al 4 dagen zo....wel duidelijk zichtbaar maar nog niet zo duidelijk als de teststreep of zelfs donkerder Dus ik test nog even vrolijk door haha vind het al leuk dat er uberhaupt eindelijk iets verschijnt op een test
Ze zijn toch pas positief bij 2 knalstrepen? Of als de teststreep feller is dan de controle streep? Of lees ik dan de handleiding verkeerd? Ik ben zelf ook vanaf woensdag begonnen met ovu testen.....
mag ik je wat vragen lees ik nou goed dat jij je ovulatietesten in de ochtend doet ? toevallig met ochtend urine zoja dan snap ik wel waarom die testen zo reageren ! in ochtend urine zit altijd een verhoogte dosis lh en dan kan je inderdaad valse testen krijgen bij ovulatie testen is het belangrijk dat je ze elke dag om het zelfde tijdstip doet , en dan 2 uur van ten voren niet te veel drinkt .. ik heb deze testen ook gebruikt en testen altijd na het avond eten en bij mijn werkte ze dus wel goed . ook is het belangrijk dat je gewoon een merk gebruikt zodat je de kleur verschillen goed gaat zien !