@nik haha rare dromen zijn dat ja, heb ik ook weleens idd, dan verwerk je allerlei mensen die je in je leven bent tegengekomen in een droom, ook mensen uit hele verschillende periodes vaak. Dat van vl is iets minder leuk, maar goed dan weet je wel onbewust dat het goed zit aangezien je het niet erg vond weet je dat ie het nooit zou doen
@Lavina: Inderdaad helemaal de kluts kwijt dan. Ik vang de vissen, maar hij moet wel de vissen van de haak afhalen hoor whahaha... raak die dingen ni aan omdat ik ni de hele dag naar vis wil ruiken Ik heb ook altijd ongi 2/3 dagen en dan gedaan... @Sarahtje: zorg jij maar voort leuke gezelschap voor je ventje...
@Zwangels, toch maar een banner aangemaakt zie ik, hopelijk wordt de streep nu ook duidelijker!!! @Sarah, ik heb ook een Samsung Galaxy S11, maar zit eigenlijk altijd via de laptop of pc op kantoor. Heb eigenlijk geen geduld om met dat ding te pielen haha.
Ja dat had ik al gelezen, ik krijg ook al geen pijnstillers voor mijn migraines omdat ik hartpatient ben (contra indicatie). Dus moet zodra ik zwanger ben echt even om tafel met de huisarts, hij zal iets anders moeten geven want zonder red ik het niet. Iemand hier ervaring met zwangerschap en migraine? En dus misschien een tip wat je dan wel mag hebben? Elke ochtend Vanmorgen was ook leuk. NOT. Ik had verteld van die 2 gebroken nachten (laatste dankzij schoonzus). Schoonouders wisten dat we vanmorgen uit zouden slapen omdat we zo uitgeput zijn. Belt mijn schoonmoeder op "omdat de telefoon van schoonzus niet op het draadloosnetwerk wil, of ML uit bed wil komen om het te fiksen!?!" @Zwangels: Nou ik ga je feliciteren hoor! Ik las laatst hier ergens van iemand die pas genoeg HCG aan maakt rond de 11 weken, wie weet heb jij dat ook wel? @Amandie: ik zou ook uit mijn doen zijn hoor, is toch even heel naar nieuws wat je te horen hebt gekregen! Je wil het beste voor je kindje natuurlijk. Maar het komt vast helemaal goed, ze hebben het op tijd gevonden en ze houden jullie goed in de gaten! @de zwangeren: hoe gaat het met jullie? Hebben jullie snel last van het mooie/warme weer of is het te doen? Hoe gaat het met de ochtendziekte? Volgens mij wel redelijk of niet? Mijn temp is voor de 3e dag hoog, hopen dat hij zo blijft! Heb in het NOD topic afgesproken om samen te testen op NOD, dan hoef ik ook niet te bekokstoven om stiekem eerder te testen hahaha! Het plan was vanmiddag even wat poetsen en wasje draaien, maar het is zo warm aan het worden dat ik het sopje over sla, even als juffrouw de mier (tuter-de-tuut) er doorheen vlieg en heerlijk met de beentjes omhoog in de tuin ga genieten!!!
@chickie: Damned dan kan je der wel killen... Als ik zo een dagje wil uitslapen, gaat men gsm standaard op stil...
Zwangels leuke dag gehad vandaag? JAAAAAA wat goed! Wat een mooie banner! Ik geloof ook dat je zwanger bent hoor! Als ik jou was zou ik even hcg laten bepalen en dan na het weekend ook. Dan an je zien of het goed stijgt! Geranium ah ja dan snap ik het van die test! en die pijn is bandenpijn, wen er maar aan! Morgen dus DE test, spannend! Komt goed meid! SOfie ik weet het niet met die pijn in je borsten! Hebben jullie goed geklust? Gebakje pff nee de dictator is ook niet echt een film voor mij, echt van die slapstick charly chaplin humor.. meer iets voor mannen Dia dat van dat slapen maar niet uitgerust zijn herken ik ja, rotgevoel is dat! Had je het vanmorgen? Arme! Sarah balen van je blaasontsteking! Plasje ingeleverd? Hier moet je altijd even langskomen met ochtendurine. En wat was de uitslag? Amandie ik kan het me goed voorstellen dat je geschrokken bent! Hopelijk ukt het om je weerstand hoog te houden. 79mama79 haha uitkijken naar weer werken? Dan ben je een van de weinigen denk ik Gebakje pff jij bent druk geweest vandaag! Lavina haha jij je fiets naar de fietsenmaker brengen, ik kan hem zo weer ophalen. Is die van jou stuk?
Chickie de zus van een vriend was zwanger en had migraine maar volgens mij mocht ze alleen paracetamol.. Met mij gaat het wel,, ik heb nog medicijnen tegen de misselijkheid, heb het geprobeerd af te bouwen maar dat lukt niet. De huid in mijn gezicht is een ramp, ben net een ontspoorde puber, maar verder gaat het goed! Krijg alleen veeeel sneller een buikje dan bij de eerste 2 Lief dat je ernaar vraagt! Vissen: brrr niks voor mij en mijn man vindt het gelukkig ook niet leuk Met een stokje, een draad en geen aas rustig aan het water zitten lijkt me dan wel weer heerlijk! Kids en naar school: onze oudste is er ook echt aan toe om weer naar school te gaan aar hij heeft volgende week nog vakantie. Hij is helemaal gefrustreerd aan het raken dus hij is zelf bezig met het oefenen van letters schrijven en hij rekent de hele dag door, met alles!
Pffff na vannacht 12 uur te hebben geslapen, Vanmiddag nog een uur op bed gelegen?! En ik voelde net iets lopen van onderen( sorry) en had hele Dunne waterige witte afscheiding! Hebben jullie dat wel eens gehad??
Haha nou nee dat niet! Ik heb zelfs nog geen vakantie gehad! Maar dochter mag maandag na 6 weken weer naar school en dat is wel lekker
Hey hoi ik was weer thuis! Een leuke dag gehad! Heb nieuwe schoenen, bolero, dekbedovertrek en oorbellen gekocht! Helemaal geslaagd! Zag toen ik net achter de pc ging dat deze nog aan stond en open op deze pagina...haha @sarah Ik ga volgende week inderdaad met CB digital testen, deze ligt al in het nachtkastje @Amandie Dank je! @Lavina zoals ik het nu heb berekend zou ik 18 april uitgerekend zijn. @Minnie Ja ik geloof nu echt dat ik zwanger ben, het lijkt me nu zo onwaarschijnlijk dat het oude hcg is. En ja misschien heb ik inderdaad nu nog te vroeg getest, dat ik nog een aantal dagen voor mijn nod zit....dus hoop op een knaltest een dezer dagen. @Chickie Dank je! Het is vast nieuwe hcg, ik kan er niet bij dat dit nog van de vmk is. @Paloe Ja heb een hele leuke dag gehad, heerlijk weer, het was niet te warm. Ontzettend gelachen en dus erg geslaagd want ben niet met lege handen thuis gekomen. Ga nu maar eens kijken wat we gaan eten...zal niet veel zijn want ben wel wat misselijk nu en heb hoofdpijn.
@Paloe nee fiets van vl was stuk, hij had hem gisteravond voor me in zijn auto gelegd, dus heb hem weggebracht, de handremkabel was niet goed meer waardoor de remblokjes aanliepen. Zaterdag is ie klaar. Balen dat het niet lukt om je medicijnen af te bouwen, hoop dat het alsnog snel wegtrekt! @Nik ja ik heb dat soms voor ongi weleens maar heb ook gelezen dat zwangere dames het ook kunnen hebben dus is weer zo'n dubbel kwaaltje @Zwangels lekker geshopt zie ik! Zal de lijst zo even aanpassen
♥ Bevallings- en afsprakenlijst ♥ Bevallingsdatum 18 februari 2013 Paloe (25 jaar), 3e kindje 25 februari 2013 LBlue (24 jaar), 1e kindje 8 maart 2013 mamavanf (33 jaar), 2e kindje 27 maart 2013, gebakje (29 jaar), 2e kindje 29 maart 2013, sarahtj3 (26 jaar), 2e kindje 3 april 2013, minnie1979 (32 jaar), 2e kindje 6 april 2013, Amandie (25 jaar), 1e kindje 18 april 2013, Zwangels (29 jaar), 1e kindje Afsprakenlijst 8 augustus 2012, mamavanf, 1e afspraak, echo, bloed+urineonderzoek VK 13 augustus 2012, gebakje, 1e afspraak en echo VK 15 augustus 2012, minnie1979, 1e echo Gyn 21 augustus 2012, sarahtj3, 1e echo Gyn 25 augustus 2012, Amandie, 1e echo VK 3 september 2012, LBlue, controleafspraak vk 10 september 2012, LBlue, pretecho 12 september 2012, Zwangels, Controle afspraak gyn ♥ NOD- lijst 2012 ♥ geranium32 (32 jaar), 6e ronde, 1e kindje, 9 augustus 2012 Mh90 (21 jaar), 6e ronde, 1e kindje, 9 augustus 2012 MamaJens (26 jaar , 4e ronde, 2e kindje (eerste kindje overleden met 23 wkn), 11 augustus 2012 Aster14 (26 jaar), 3e ronde (1e na mk), 1e kindje, 14 augustus 2012 Chickie (33 jaar), 4e ronde (na mk), 1e kindje, 16 augustus 2012 Nik (32 jaar), 9e ronde, 1e kindje, 17 augustus 2012 Souries (29 jaar), 3e ronde, 1e kindje, 18 augustus 2012 sofie28 (31 jaar), 3e ronde, 4e kindje, 22 augustus 2012 79mama79 (33 jaar), 2e ronde, 2e kindje, 22 augustus 2012 Yuna26 (26 jaar), 3e ronde, 1e kindje, 25 augustus 2012 ing49824 (27 jaar), 2e ronde, 1e kindje, 25 augustus 2012 Lavina (30 jaar), 4e ronde, 1e kindje, 31 augustus 2012 Diabolique21 (24 jaar), 10e ronde, 1e kindje, 13 september 2012 Veranderingen even in rood, dan kan ik het niet missen
Chickie, lief dat je vraagt hoe het met de zwangeren gaat, ik heb geen last van het mooie weer, vind het juist heerlijk die warmte en het is ook niet overdreven heet. Net was ik wel ff flink misselijk, was en lekkere salade aan het eten en het smaakte heel lekker en opeens nam ik een hap en werd er gewoon niet goed van, dacht echt nu moet ik spugen maar ben ff gaan liggen en toen trok het weg. @Zwangels, 18 april uitgerekend, jammer dan kom je niet bij mij in het zwanger topic, tis begrenst tot 15 april anders vonden de andere meiden het te druk worden. @Sarah, hoe was de uitslag van je urine??
@Minnie, is nog niet zeker, ik ben ervan uitgegaan dat ik 26 juli mijn ei heb gehad en mocht dit eerder zijn geweest kan de datum nog veranderen. Maar dit weten we pas als ik een termijnecho heb gehad. En we blijven hier toch ook kletsen!
@lavina, nooit gehad, fijn die dubbele kwaaltjes! Maar ja nog ruim een week voor mijn Nod Dus zal wel niks zijn, of een tweeling
@minnie wel jammer hoor, als wij nu zwanger zijn zitten we in ander topic ! Maar we blijven gewoon lekker hier bijkletsen!
He mensen, ik heb nog geprobeerd via telefoon mee te lezen maar dat lukte niet echt goed..berichten sturen was al heel moeilijk.. hier nog geen ei...en geen posi ovu test.. vind het jammer dat ik weer zolang *voor mijn gevoel* moet wachten.. maar goed.. Hoop dat jullie een fijne dag hebben gehad